reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Tak, nie duży,ale dla nas zbiory wystarczają, do tego są maliny (przeszły od sąsiada i w tym roku są już dość spore), 2 czereśnie (2 i 3) letnia, 2 czarne pożeczki, w zeszłym roku posadziłam winogrono i w tym będę ze 3 kiście
Fajnie. My mamy u babci jabłka, winogrona, borówki, agrest, czereśnie, wiśnie i jeżyny . Kiedyś były też maliny, porzeczki i truskawki, ale nie było komu się nimi zajmować. :sorry2::no:
 
reklama
a ja mieszkam w domku i mamy tylko truskawki(kilka krzaczków) i poziomki(3 krzaczki)i z owoców narazie nic więcej:zawstydzona/y:a z warzyw to ogórki pomidory, papryka,cebula,marchewka,pietruszka,seler,szczypiorek i fasolka szparagowa:happy2:
 
Witam się o poranku:-) u nas nadal fatalna pogoda wczoraj popołudniu przeszły 3 straszliwe burze z oberwaniem chmury:wściekła/y: nie pamiętam kiedy tak lało:no: w pracy mi net nie działał a wogóle to siedziałam do 22:30 licząc że ten deszcz trochę osłabnie do domu jechałam prawie 40minut na drodze rzeka auto zero przyczepności chwilami myślałam że mnie poprostu zmyje z drogi:wściekła/y: a lało tak że wycieraczki nie nadanżały zbierać:no: koszmar zajechałam pod dom i jak wysiadłam to wylądowałam po kostki w wodzie bo ulicą płynęła rzeka:wściekła/y: Nysa się strasznie podnosi i boję się żeby sytuacja z 97 się nie powtórzyła:-( M pojechał wypompować wodę z piwnicy u teściowej bo zalało a teściowa jest już przerażona bo w 97 zalany mieli dom do pierwszego piętra:-( trzymajcie kciuki a kto może niech się pomodli bo ponoć do czwartku ma u nas nadal padać:wściekła/y:
Co do stuknięcia samochodu gości to chyba się szykuje afera bo baba wczoraj mi pół godziny truła jakie to koszty i straty moralne dla niej które ktoś im będzie musiał zrekompensować jeśli nie moja koleżanka to szef:baffled:
A tak pozatym to miłego dnia dziewczyny:-)
 
Anetasa - mowili w tv, ze opady juz definitywnie maleja i mam nadzieje ze tak bedzie.


Musze sie pochwalic, bo bylam w lumpku i za 36 zl nakupiłam dla obu dzieci ubranek. Dla Emiliki: dwa pajace (nowe!), dwie sukienusie, bluzkę, polarek i spodenki, oraz dla Stasia trzy t-shirty, spodnie i long sleava.
 
no widze ze nikomu sie dzis nie chce pisac. Long slave, zle wczewsniej napisalam, to t-shirt z dlugim rekawem, mialam epizod w branzy odziezowej i czasem zablysne nieznanym terminem:-).
 
reklama
Do góry