reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Anetasa trzymam kciuki żeby ten cholerny deszcz wkońcu przestał padac i napewno pomodlę się aby was nie zalało:tak:a jak teraz sytuacja ?
Ciarioca to fajne i tanie zrobiłaś dziś zakupki;-)
 
ja tak tlko na chwile bo zmeczona po prac...

humor nadal do bani:-:)-( mozliwe ze nie pojade do Kołobrzegu a juz wplacilam zaliczke:-:)-(

Anetasa dzieki za sofe Julcia już na niej śpi:-D
 
oj Asiek :-:)-:)-(
Majandra - co tam porabiasz, jestes jeszcze?
Monia - oj zakupki były super, zwłaszcza jak się wyda średnio 3 ziko za ciuch :-) Ale naprawdę, naprawdę ladne i niemal nówki mi sie trafiły :-)
Nie wiem czy doczytałaś, ale zastanawiam sie nad zakupem wozka podwojnego, takiego dla rodzenstwa. Bo i tak zakup wozka niestety nas czeka, to stwierdzilam, ze kupie podwojny, nie sa takie drogie. ciekawa jestem Twojego zdania, bo nasze dzieci bedzie dzielic podobna roznica wieku.


Mój mąż wspomnial o spaghetti i normalnie takiego slinotoku dostałam, że musiał mi raz-dwa zamawiac przez telefon. Masakra. mam nadzieje, ze się tak nie zapasę jak w pierwszej ciąży :dry:
 
Ciarioca doczytałam doczytałam:tak:moja Ola mając 2 lata bardzo mało korzystała z wózka bo grzecznie chodziła za rączkę. w niedzielę jak chodzilismy do kościoła ok.1,5km to przez jakiś czas na dwa wózki jeden pchałam ja a drugi mąż ale Ola coraz mniej chciała w nim siedziec wolała używac nózek. Ale jak pomyślę że Mateusz by miał tak grzecznie chodzic za roczkę:wściekła/y:z nim to nawet do sklepu nie idzie iśc bez wózka bo ucieka , wyrywa się i kładzie na ulicy:wściekła/y:no więc to dużo zależy od dziecka jeśli bym miała miec teraz następne dziecko to napewno bym się zdecydowała na taki podwójny wózek a wtedy ani mi do głowy coś takiego nie przyszło bo z Olą nie było problemów:no:a Staś grzeczny jest na spacerkach? ucieka? chętnie chodzi za rączkę?
 
reklama
Jestem, Carioca. Próbuję się pozbyć ubranek po Maciusiu. Nie mam już gdzie ich przechowywać. Wystawiam na allegro, na BB, ale jakoś chętnych nie ma (EDIT:mam jedną chętną, już 2 razy ode mnie kupowała, ale bierze tylko kilka sztuk), a naprawdę tanio chcę sprzedać.

Ja też myślę, że podwójny wózek będzie lepszy, niż taki z dostawką. Choć AsiaKC świetnie sobie radzi z jednym wózkiem bez żadnej dostawki. Jej chłopcy potrafią obaj spać w jednym wózku :tak::-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry