reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Witam i ja. Maciuś zasypia (chyba :-p), więc mam w końcu chwilę wolnego. Odzwyczajam go od bajek, więc muszę mu przez to więcej czasu poświęcać. No, ale cóż, dobro dziecka najważniejsze :sorry:
Pogoda u nas pod psem. A mieliśmy się na pocztę wybrać po ubranka z allegro.

On uwielbia się zamykać w prysznicu i bawić kosmetykami :shocked2::sorry:
Nie boisz się, że coś połknie? :eek: Maciuś na bank najadłby się szamponu :rofl2:

EDIT:
Monia
, jak dziś nastrój?
 
reklama
dzień doberek:-)
pogoda paskudna wieje jak w kieleckim :wściekła/y:a ja czekam na telefon od teściowej i jadę do niej robic kompoty z truskawek:-)
Doti dobrze że zębem już dużo lepiej:tak:a koszulkę Oskarka spróbuj zamoczyc w Winiszu:sorry2:
Hurdzia super że wieczór z przyjaciółkami udany oby więcej takich wieczorów było i niekoniecznie z przyjaciółkami czy kumpelami;-)
Anetasa jak się wracało po takiej przerwie do pracy pewnie ciężko co?:sorry:czekamy na zdjęcia pokoiku Natalki:-)
Asia 5 dni w pracy po 2zmiany:szok:przechlapane to teraz ci sie powinno należec 5 dni urlopu:tak:
 
Ja już zmykam długo niestety nie zagościłam ale teściowa już dzwoniła i muszę jechac.
Później na pewno zajrzę:tak:
 
Nie boisz się, że coś połknie? :eek: Maciuś na bank najadłby się szamponu :rofl2:
Stasko tez lubi delektowac sie wszelkimi mydlinami:-p:-D

Hurdzia super że wieczór z przyjaciółkami udany oby więcej takich wieczorów było i niekoniecznie z przyjaciółkami czy kumpelami;-)
Mam miec na mysli to ...co mam?:-p:rofl2::-D

:confused::confused: :confused:I pytanko do mam dziewczynek..Jakie ubranka (raczej wyjsciowe) sprawdzaly sie jak wasze ksiezniczki mialy rozmiar 62-68? Sukienka czy raczej jakis komplecik, dresiki?
Chodzi mi o prezent, chce kupic cos slicznego ale tez praktycznego, na jesien i...czerwonego! Kurteczka bedzie ok?
 
Hurdzia tu w sumie nie chodzi tylko o kasę ale o same podejście D do wszystkiego:-(on jest optymista i cały czas uważa że damy radę ,że ze wszystkim zdąży że nie mam sie o co marwic ale wszystko załatwia na ostatnią chwilę :crazy: a ja zaś jestem taka co zawsze się o wszystko martwie ,wszystkim się przejmuję ach nie będę was zanudzac bo moje zmartwienia w porównaniu do waszych to błachostki i wstyd mi nawet o tym pisac:zawstydzona/y:jakiegoś doła mam i nic mnie nie cieszy pocieszam się tym że to napewno takie chwilowe,że napewno przejdzie za kilka dni...;-)
Monia nie ma problemów ważnych i nie. Dla każdego jego rozterki są poważne. Jak masz ochotę to dziel się nimi z nami.
\
U nas też pogoda do bani. Leje i leje... Nawet do miasta nie wyskoczę. Wczoraj 2 razy byliśmy na placu zabaw. Ale młody się wydziczał,a jakiego samodzielnego synka mam:-)
 
Majandra nie raczej się nie boję że połknie szampon. On jest bardzo ostrożny, zwłaszcza jeżeli chodzi o jedzenie - jak mu daję coś co mu się wydaje nowe to nie bardzo chce skosztować. A szampon by mu na bank nie smakował. No ale nigdy nie wiadomo więc jak się tam bawi to zerkam na niego co chwilę, ten szampon ma pompkę dlatego tak szybko się do niego dobrał. Ale natychmiast o tym wiedziałam, bo zaczął krzyczeć "be be" - bo był brudny.
To kolejna cecha szczególna Oskarka - jak się pobrudzi (zwłaszcza przy jedzeniu) - to krzyczy be i nie będzie dalej jadł aż się go nie wyczyści :cool2:Nie wiem po kim to ma :happy:

Monia, rozchmurz się :tak: Dacie rady, zobaczysz, pieniądze się zawsze znajdą. Ja się też tak martwiłam że na wychowawczym nie mamy szans przeżycia, a... jakoś idzie. Nie ma sytuacji bez wyjscia tylko trzeba się nie martwić tylko myśleć co można zrobić żeby było lepiej.
Ja się nie kłóce z P o pieniądze bo ja nimi rządzę, a on tylko mówi jak cos potrzebuje :cool2: Dla mnie to ok chociaż czasami czuję się tym za bardzo obciążona.
 
To kolejna cecha szczególna Oskarka - jak się pobrudzi (zwłaszcza przy jedzeniu) - to krzyczy be i nie będzie dalej jadł aż się go nie wyczyści :cool2:Nie wiem po kim to ma :happy:
Maciuś jest identyczny. :tak::-) A ma to po mnie :sorry::-p:zawstydzona/y:

Też jest bardzo ostrożny, zwłaszcza jeśli chodzi o jedzenie, ale myślę, że szamponu by spróbował.;-) Bardzo lubi pić wodę z wanny podczas kąpieli :rofl2::sorry::szok:
 
reklama
Do góry