reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Masz rację, kasy masa poszła, ale co zrobimy?? kasa się nie liczy jeśli chodzi o Wiktorię...
My się jutro so zoo wybieramy nowym autkiem :-) fajne takie duze na odludziu, zwierzat duzo i spokoj wiec chyba bedzie ok. oby tylko pogoda nie byla do d.....:wściekła/y:
 
reklama
wlasnie sie dowiedzialam, ze moja mama zlamala rano reke i ma w gipsie:-:)szok:
czarno widze zrastanie sie, bo mama ma bardzo slabe kosci i osteoporoze:-:)-(

ach, zla jestem an nich, bo jedno glupsze od drugiego: Kamil (siostrzeniec) rano ja przestraszyl, a mama chciala go niby zbic i jakos niefortunnie uderzyla i zrobil sie klopot:crazy:
Kamil tyle razy mial tlumaczone, z enie wolno nikogo strasyzc, to oczywiscie mial to w du***:wściekła/y:
teraz moze sie nauczy raz na zawsze:wściekła/y:

w dodatku mama ma 20.06 wesele swojego chrzesnika:-(i jak sie bedzie bawic?jak bedzie wygladac?:-:)-(
ach ta moja biedna Jasienka, zawsze jej sie cos przyrafi:-:)-(
 
Donkat - życze dużo zdrówka mamie. Napisałaś że mąż robi ogródek, juz wczesniej mialam zapytac o wspolprace z kolega, o ktorej pisalas. Jesli oczywiscie nie jestem zbyt wscibska - czy zajmują sie robieniem ogrodow?
 
Witam wieczorowo. Cały dzień pada. Nawet na spacer nie wyszliśmy. Maciuś tylko na balkonie w kaloszach paradował z młotkiem zabawkowym i walił w parapety :-D:rofl2:
Majandra - kiedy masz obrone?
Nie mam jeszcze terminu wyznaczonego, bo w polu z pracą jestem. :zawstydzona/y:

Czy ktoś oprócz Nuśki;-) tęsknił za mną:zawstydzona/y:?
Oczywiście. Ja wczoraj patrzyałam, kiedy się ostatnio odzywałaś i strasznie szybko to zleciało :szok:

Dałam dziś czadu, pospałam do 10:30.
Zazdroszczę, choć ja dziś do 9 :-)
my o ZOO tez od dawna myslimy, choc slyszalam opinie, ze chyba jeszcze z naszymi maluchami troche za wczesnie
My byliśmy w zeszłe wakacje z małym i wtedy było za wcześnie. Teraz myślę, że już nasze dzieciaczki będą kumać o co biega w zoo ;-):tak::-D

w dodatku mama ma 20.06 wesele swojego chrzesnika:-(i jak sie bedzie bawic?jak bedzie wygladac?:-:)-(
Daj spokój. Nikt nie zauważy. A mama będzie się świetnie bawiała. Przecież nie złamała nogi :cool::sorry::no::cool2:
 
Oj Donkat to współczuję mamie! :-(

Żebym ja tak mogła pospać... chociaż do 9 rano... :shocked2: Oskar dba żebym miała czas się napić kawy przed 7 :cool2:

Boli mnie ząb i jest to dominujące od wczoraj uczucie. nie mam dziury (widocznej) i wszystko wygląda(ło na przeglądzie w styczniu) OK a boli jak cholera. ała ała ała ała ała. wypiłam 2,5 piwa i nic nie przeszło, czekam aż trochę się wchłonie i biorę tabletkę. ała

jutro idę do dentysty na 16:30. czemu nie mógł dzisiaj?? :no::wściekła/y:
 
No i witam wieczorową porą:-) chałupka wysprzątanw i możemy znów zacząć funkcjonować jak ludzie bez syfu:tak: dzisiaj wyklejałam jeszcze Niuńce kwiatki na scianie i mała łobuzica zamiast potem iść spać to chciała je ciągle wąchać:-D ogólnie jestem bardzo zadowolona może jutro albo w poniedziałek porobię zdjęcia to wkleję na zamknikęty choć jeszcze pare detali zostało do wykończenia;-) co do kanapki bo pewnie kilka z Was czeka na relację to jak dla mnie sprawdziła się na 100%:tak: ale niestety babcie zawetowały to rozwiązanie i podniosły raban że od ziemi będzie małej ciągnąć:sorry: efekt taki że zrobiły zrzutę i od dzioś Tuśka śpi na czymś w rodzaju amerykanki :sorry: zobaczymy jak to będzie bo juz dziś zaliczyła lądowanie i właśnie się obawiam że może z niej spaść w trakcie snu:sorry: ale wolałam z babciami nie wojować bo ostatnio zbyt dobrze z nimi mam tym bardziej że same się zrzuciły na nowe spanko dla małej;-) teraz tylko pytanie co z tą sofką:eek: chyba wystawię ją na allegro no chyba żeby któraś z Was chciała to oddam za 150zł i koszty przesyłki pokryję;-):-D
my o ZOO tez od dawna myslimy, choc slyszalam opinie, ze chyba jeszcze z naszymi maluchami troche za wczesnie

Też słyszałam takie opinie:sorry: ale na pierwszy raz zamierzam się wybrać z Tuśką na takie małe safarii niedaleko w Wambierzycach mam nadzieję że się uda w następny wekend :tak: o ile pogoda dopisze:eek: bo za nią to ostatnio nie nadążam:no: no i najważniejsze zdrówka dla mamy życzę mam nadzieję że jednak wszystko będzie ok:tak:

Oczywiście. Ja wczoraj patrzyałam, kiedy się ostatnio odzywałaś i strasznie szybko to zleciało :szok:

Szybko:szok: a ja miałam wrażenie jakby się weikami ciągnęło:zawstydzona/y: i tęskniłam za Wami:zawstydzona/y:

A wogóle o co tutaj kaman:szok: sobota wieczór a nikogo nie ma:szok: ja przyznaje się bez bicia że dziś nie dałam radę nadrobić czego kolwiek tylko sprzątałam:zawstydzona/y: więc postanowiłam odłożyć to na wtorek w pracy także z góry przepraszam jeśli któreś na coś nie odpisałam:zawstydzona/y:
 
Pamięta mnie ktoś?

Widze bardzo duzo zmian, nawet mamy juz ciazowki znow :) Oczywiscie gratuluje!
Siedze sobie w necie i placze jak bobr, bo natrafilam na krotka relacje z pogrzebow dzieci, ktore zginely w meksykanskim zlobku.
Olaf dzis ze mna bedzie spal...
 
Dzien dobry nie-o-takim-poranku:cool2::-)
Doti - a moze masz nadwrazliwe dziasla Nie wiem jak ci to wyjasnic ale u mnei tez niektore zeby i ich dziasla sa jakby obnizone i to wlasnie mnie czasme boli...tzn tak twierdzi stomatolog bo ubytkow nie widac:sorry2:
Harsh- czesc:-)...qrcze, nie slyszalam o tym meksykanskim zlobku:-:)szok:
Aneta - to jednka nie bedzie tej kanapki/sofki? Ze niby za nisko jest?
Donkat - zycze szybkiego powrotu do zdrowia u mamy...ale rzeczywiscie na weselu to glownie nogi potrzeben...i reka ale jedna do wznoszenia toastow:-p:-)
Agulka - a co z toba??? cos przeoczylam???

Spadamy do mamy i na jedna robotke kosmetyczna :-)...a na zachodzie bez zmian:cool:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Monia byliście już w tym zoo, w bukowie jest kolo olzy??
nie jeszcze nie byliśmy ale slyszałam ze jest tamm bardzo fajnie:tak:
wlasnie sie dowiedzialam, ze moja mama zlamala rano reke i ma w gipsie:-:)szok:
czarno widze zrastanie sie, bo mama ma bardzo slabe kosci i osteoporoze:-:)-(
zdrówka dla rączki nmamusi aby szybko się zrastała:tak:
 
Do góry