reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Witam wieczorową porą. Maciuś zasypiał dziś godzinę :sorry::eek::szok:
Widzę, że mało kto tu dziś zaglądał.:confused2:
Boli mnie ząb i jest to dominujące od wczoraj uczucie. nie mam dziury (widocznej)
A ja mam i też mnie już boli. Myślałam, że jeszcze z tydzień wytrzymam i pójdę do dentysty jak mąż już będzie w domu, żebym nie musiała mamy do Maciusia zatrudniać, ale nie wytrzymam dłużej niż kilka dni :no:

może jutro albo w poniedziałek porobię zdjęcia to wkleję na zamknikęty
Czekamy :tak::-)

Pamięta mnie ktoś?
Jasne. Wpadaj częściej :-)

Agulka - a co z toba??? cos przeoczylam???
Ja chyba też. :sorry::eek: O co chodzi? :confused:
 
reklama
Witam wieczorową porą:-) wpadam na chwilkę bo moi sie kąpią bo przed chwilawróciliśmy z wojaży:-D Niuńka się wyszalała szkoda tylko ze nowo zapoznana koleżanka 7 miesięcy starsza 2 razy zafundowała jej pożądną glebę przy drugom upadku krew z nosa się lała:-( ale młoda szybko o tym zapomniała i szalała z Zuzią dalej:tak:

Pamięta mnie ktoś?
Czy pamięta:cool: też pytanie:szok: :-D jasne że tak zaglądaj częściej:tak::-) i melduj co u Was;-)

Aneta - to jednka nie bedzie tej kanapki/sofki? Ze niby za nisko jest?

Moim zdaniem jest ok;-) ale opinia się nie zgadza ze zdaniem dziadków więc jak już pisałam nie chcę się z nim zreć:no: sama przez ten tydzień spałam z małą tam po ok 3 godziny i nie czułąm żebym marzła:no: a z nowej w nocy się nie zjebutała ale w dzień i wczoraj i dziś rano wywinęła orła:wściekła/y: jak się wkurzę to tą nowa zlikwiduje i postawię na swoim ale dam jej kilka dni na oswojenie się z nowym sprzętem ;-)
 
Alusia ja bylam tam w Bukowie fajnie jest dla dzieciakow napewno frajda choc teraz dokladnie ci nie powoem co tam jest bo bylo to z jakies 3 lata temu ale jak bede w polce nastepnym razem napewno sie tam z hani wybiore
 
Agulka ma gości
DOKŁADNIE:tak::tak::tak:

Witam.
Chciałam tylko zameldować że żyję, ledwo żyję:eek: z Ewą siedziałyśmy do 3:rofl2: i obaliłyśmy po flaszce na łebka, jak dla mnie to za dużo. dzis był tego efekt......... do 15 byłam tak wypruta i wyrzygana, żw myśląłm że flaki zobaczę:cool2: Ale tak to jest jak rzadko się pije:sorry: ostatni raz tak wygladałam na moim panieńskim:cool::cool::cool::cool:
Goście odjeżdzają we wtorek z rana, więc do teego czasu mało mnie tu będzie, nawet nie mam kiedy poczytać Was, ale nadrobie później.......

J z Marcinem jadą dziś w nocy w trasę, wrócą jutro na noc, teraz juz spią tylko jeszcze ja w całym domu przyszłam na chwilę do Was, widomo, nałóg:laugh2::laugh2::laugh2:

Dzieciaki zdrowe
 
witam o poranku
dzieci jeszcze śpią a ja zamiast korzystac to już od 6 na nogach:eek:posprzątałam już trroszkę jedno pranie wisi już na dworze a następne sie kręci no i umyłam już okno w kuchni:cool: rano ładnie słoneczko świeciło więc zapał do roboty był ale coś zaszło wiec i chęci poszły sobie gdzieś:-p
Rano mnie D tak jakoś wnerwił że aż sie z samego rańca popłakałam:-(oczywiście chodzi o kasę bo ledwo co jesteśmy po wypłacie a już prawie że kasy nie ma:wściekła/y:zrobiło sie tylko opłaty no i auto wkońcu trzeba było przerejstrowac i ubezpieczyc no i raz byliśmy w biedronce na zakupach a jeszcze muszę kupic prezent na bierzmowanie oczywiście na ostatnią chwilę:wściekła/y:i coś do ubrania kupic bo nie mam w czym isc:crazy:
 
witaj Majandra:-)
ja myślę że jak wyjdziemy z długów to też bedzie lepiej:tak:najgożej jednak boje się tych wczasów i często zadaje se pytanie czy podołamy czy wystarczy nam kasy, czy dobrze zrobiliśmy że sie zdecydowaliśmy jechac?:eek:
a moje dzieci jeszcze śpią:szok::-)
 
reklama
zmykam narazie bo właśnie dzieciaczki się obudziły więc koniec laby:-Didę im jakieś śniadanko zrobic i poranną toaletę:tak:
 
Do góry