reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

W nocy nawet go specjalnie rozłościłam by trochę nos puścił , bo widomo jak sie płacze to leci z nosa............ on bardzo mało płacze, chyba na siłę dziś na złośc będę mu robiła aby popłakał sobie , by trochę tej wydzieliny zeszło....
 
reklama
Teaz juz za bardzo nie mogę mu zakraplac bo przez tydzień dostawał Nasivin a nawet Xylometazolin dla dzieci te leki tylko odtykaja nos ale przez nie wydzielina nie spływa, mozna je dawać 5 dni a ja i tak dawałam 7 ........ narazie latam z tym roztworem wody morskiej i inhalacjami

U nas właśnie nasivin przy ostatniej chorobie nie pomagał:no: a lekarka kazała podać otrivin i po 2 zakropieniach już była poprawa:tak: po dwóch dniach po katarze może jednak spróbuj tym.
 
Nie czytam narazie wszystkiego bo nie nadrobię. Sprzątam i myję okna. już padam.

Agulka, a może masz neomycynę albo detreomycynę w maści w domu (np. taka do oczu) - tym możesz smarować dziurkę do noska. Mi to lekarz poradził.
 
witam sie po cichutku, bo przyszlam odkurzac,a nie siedziec na BB:sorry:

Agulka, a może masz neomycynę albo detreomycynę w maści w domu (np. taka do oczu) - tym możesz smarować dziurkę do noska. Mi to lekarz poradził.

lub dicortineff, jakakolwiek miekka masc do oczu. ja tez mialam zalecana na katar dla malej i dzialala. choc oczywiscie to nie odetka dziurki jakos szybko, ale powoli minimalizuje. poza tym u nas bardzo sie sprawdzala woda moeska, wiec skoro nia p[sikasz,,to moze w koncu zadziala:-(
 
reklama
Agulka - a może ktoś ze znajomych ma ten inhalator w domu, to zajebiście pomaga dzieciom w katarku. I opukuj ze dwa razy dziennie po pleckach. Oj współczuję małemu takiego kataru :-(
 
Do góry