reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Witam i ja! Wczorajsze specyfiki zrobiły mi dobrze i czuję się lepiej nawet ogarnęłam już chałupkę ale dużo nie popiszę bo właśnie Tuśka jęczy:wściekła/y: wpadne jak ją położe spać.
Atru witaj spowrotem wszystkie tu bardzo się cieszymy z waszego powrotu do domku:tak:
Kasia dzięki że przypomniałaś mi o zmianie czasu bo kompletnie mi to wyleciało z głowy a przecież jutro do pracy:baffled:
 
reklama
u Justyny mieli pic i grac, wiec ma nas gdzies....:sorry2::cool2:
o Ty piczko jedna;-)
No popiliśmy,a szwagireka miała zbliżenie z kibelkiem:-D
S mnie wkurwia,ale chyba powinnam się przyzwyczaić,bo powtórka z tematu MAMUSIA:wściekła/y: Swoją drogą ona sama też mnie wkurzyła ostatnio,ale nic, nie psuję sobie ślicznego dnia.
Asia jak starania?
Atru a za co Ty płaciłaś? BO u nas nic się nie płaci, tzn. akurat w Strzelnie,bo w Gnieźnie chyba 10 za łóżko i tyle
 
Czesc Marianny:-)
Czy u was tez jest takie piken sloneczko? o 14 idziemy z kolezanka i dziecmi na spacer nad morze...i na kawke z ciachem!
Atru - home sweet home:-)...ale ta kasa za opieke nad dzieckiem :szok::wściekła/y: ze co - obiady im wyzeralas, czy prysznicowalas sie co godzine czy wode do 100 herbat dziennie zuzywalas??? szkoda slow...:angry::wściekła/y:
Monia - ja tez dzis mam slaski obiad...no prawie slaski bo bez modrej kapusty ale zrazy dochodza i kuski slaskie..i tez ide je kulac:-p
 
Witam i ja. My już po zakupach i spacerku. Maciuś śpi :-)
ta choroba udowodniła mi, jak słaba psychicznie w obliczu nieszczęścia jestem.
Oj, kochana, Ty i tak jesteś bardzo silna :-):tak:

Witam i ja! Wczorajsze specyfiki zrobiły mi dobrze i czuję się lepiej
No to super:-)

Czy u was tez jest takie piken sloneczko? o 14 idziemy z kolezanka i dziecmi na spacer nad morze...i na kawke z ciachem!
U nas też ładnie. Możemy się na ciacho przyłączyć?:-p;-):-D
 
Witam się ponownie!U nas też pogoda wyśmienita aż zal mi du** sciska że kisze małą w domu bo sama nie chcę wychodzić co by ta poprawa na chwilę tylko nie wystarczyła:zawstydzona/y: ale M obiecał że wcześniej dziś wróci to wypchnę go z Tuśką bo szkoda dziecko trzymać w domu jak tak słonko świeci:tak:
 
Ja na sekundke sie witam z wami.
Co d mojego powrotu do Polski to jest juz na stale.I nwet sie z niego ciesze,bo wkoncu bede z rodzina,a nie tylko rozmowy przez telefon czy skypa.Boje sie tylko tego ze trzeba bedzie poodwiedzac tych wszystkich ludzi,a ja jak tylko o tym pomysle to juz mnie glowa,nogi i ogolnie wszytsko boli.Zwlaszcza ze po ostatniej wizycie tescowej,nie rozstalismy sie w milych nastrojach,a ona bedzie chciala zeby najlepiej wszystkich odwiedzic w jeden dzien,bo przeciesz nikt nie wiedzial jeszcze dzieci i wszyscy tylko na to czekaja.:angry::angry::angry:I spewnoscia bedzie spiecie miedzy mna a nia,bo ja powie ze dzisiaj nigdzie nie jade bo jestem zmeczona,a ona bedzie niepocieszona.Dobrze ze u mnie sa tylko dwa domy do odwiedzenia-dziadkow i mamy siostra.Nie to co u meza.Oszalec mozna.Teraz jak to napisalam i przeczytalam to wydaje i sie ze to moze ja jakas dziwna jestem.

Mi jeszcze jak na zlosc Naomi sie rozchorowala,ma katar i kaszle.Podaje jej juz syrop,naszczescie chcenie go bierze,wiec nie mam z tym problemu.
Drinki byly pyszne,spalo m sie po nich cudwnie:-D:-D:-D
Mykam sie polozyc bo moj synus sie obudzil i zaczyna charce.
 
I ja się witam popołudniowo :tak: już po spacerku - zdjęcia wiadomo gdzie ;-)

Naomi witaj w kraju :tak: to się nazywa być naprawdę w domu :-D na teściową zalecam luz pełny luz ;-)

Atru no to się nazywa polska służba zdrowia :dry: wykonywałaś za nich prace i jeszcze musisz za nią zapłacić :sorry2: jeden plus tego, że jesteście już w domu i oby tak zostało!!!!

Hruda Monia i jak kluseczki???? Mnie zawsze sląskie wychodzą twardawe :dry:
 
Witam.

Naomi oby teraz szło ku lepszemu

Monia, Hrudzia mmmmmmmmmmniamm kluseczki

Jak ja Wam zazdroszczę tych spacerków, może jutro z Adasiem wyjdę a Maja zostanie z J.
Nie chciała się w nocy obudzic z tego koszmaru, po 15 minutach gadania do niej, i rozbudzania udało sie, otworzyła oczy zdziwiona, napiła sie i już do końca spała spokojnie, nad ranem miała wysoką gorączkę, dałam jej przeciwgorączkowy i spała prawie do 8. Rano nic nie pamiętała. Dzis już rozrabia.....

Kasia ładniutkie zdjęcie Kubusia.


Etka
my jedziemy jak co roku do Ośrodka Wypoczynkowego z pracy J- za darmo, więc Ci nie pomogę
 
Witam.

Naomi oby teraz szło ku lepszemu

Monia, Hrudzia mmmmmmmmmmniamm kluseczki

Jak ja Wam zazdroszczę tych spacerków, może jutro z Adasiem wyjdę a Maja zostanie z J.
Nie chciała się w nocy obudzic z tego koszmaru, po 15 minutach gadania do niej, i rozbudzania udało sie, otworzyła oczy zdziwiona, napiła sie i już do końca spała spokojnie, nad ranem miała wysoką gorączkę, dałam jej przeciwgorączkowy i spała prawie do 8. Rano nic nie pamiętała. Dzis już rozrabia.....

Kasia ładniutkie zdjęcie Kubusia.


Etka my jedziemy jak co roku do Ośrodka Wypoczynkowego z pracy J- za darmo, więc Ci nie pomogę

Dziekuje wczoraj kombinowałam na PhotoScape :-D:tak:

Oby jak najszybciej Majunia wróciła do siebie i mogła chasać po dworze bo pogoda robi się istnie wiosenna :-D
 
reklama
Jestem i ja!M poszedł z małą na spacerek przy okazji odwiedzą babcie;-) a mnie tak jakoś dziwnie:baffled: cicho i pusto w domu:confused: to chyba dopiero 3 raz od urodzenia Tuśki że zostałam sama w domu bez niej:sorry2: idę ogarnąć kuchnie po smażeniu placków ziemniaczanych. A i moje dziecko ustanowiło przynajmniej jak dla mnie rekord bo wciągnęła 4 placki:szok: a zawsze jak półtora zjadła to był sukces.
 
Do góry