reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Napisałam do Luandzi, ale nie odpisuje narazie.

Hruda, a jak ktoś lubi chuderlaków? I bladych? albo murzynów? :-D:-D

Książkę poprawiam, wkrótce będzie całkiem gotowa.
Mam też inne zlecenia.
 
reklama
W kwietniu kończy Nam się umowa z Cyfrowym Polsatem :tak: jak dobrze!!!! Trzy miechy temu wysłalismy rezygnacje inaczej przedłuzyliby Nam bez "gadania". Wczoraj R podpisał umowe z Cyfrą :-D Kuba jest zachwycony MiniMini :tak:
ja na Polsat nie narzekam, za to do Cyfry jestem zrażona. A jeśli chodzi o umowę to nam skończyła się chyba rok temu,a teraz po prostu opłacamy abonament bez podpisania umowy,bo przysłali nową,ale my jej nie podpisaliśmy i teraz możemy pożegnać się w każdej chwili

ja dalam tą smetę żeby powstrzymać biegunkę. Ale spróbuję im dać jeszcze tej czekolady:tak:
kup jeszcze suszone jagody albo borówki i rób z tego herbatę, to jest w zasadzie bez smaku więc powinny pić,a naprawdę pomaga.
A my dzisiaj będziemy mieli gości, przyjeżdża moje kuzynostwo z Kruszwicy. Ale się cieszę.
U nas znowu dzień traktorzystów i młody będzie leżał pod oknem balkonowym pół dnia:-D
 
mam jagody ale nie suszone tylko takie w sloiku z cukrem:eek:jak narazie maly zjdl 3 kostki gorzkiej czekolady:tak:
O Justyna to będziesz mieć dziś luzik z Matusiem:-D
My tez mamy Polsat i umowa skączyla nam się w lutym ale żadnej nowej nam nie przyslali:no:i z tego co wiem to wlaśnie musimy 3 mieciące prędzej dac wypowiedzenie i my o tym myslimy ale nie dlatego żeby przeżucić się na cyfre tylko podpisac umowe na nowo z polsatem i skorzystać z promocji np. 6 miesięcy bez abonamentu:-)no i nowy pilot i dekoder byśmy mieli bo teraz mamy 2 pilot dokupiny i nieorginalny i nie dziala tak jak powinien a koszt nowego orginalnego z Polsatu to 50zl:szok:
 
Kochane nie przecvzytam co napisałyście od wczoraj, bo mam mały sajgon w domu. Adas oki tylko katar , ale MAja wczoraj znów miała gorączkę, w nocy i dzis rano 39st. więc na 12:30 do lekarza sie umówiłam, Moja diagnoza to ZNÓW zapalenie ucha, bo bardzo ja boli.......

Do póxniej jak dam radę. A tak po zatym to witam dziołchy.
 
Uwaga odpisała Luandzia: pisze że była w szpitalu, z dzickiem OK ale ona cały czas leży pod kroplówką bo nie może pić ani jeść.

Teraz jeszcze dopisała że już jest w domu ale czuje się okropnie, wymiotuje i nie może nic jeść ale wczoraj widziała serce dzidziusia więc ma nadzieję że będzie dobrze. Pozdrawia Was
 
Ostatnia edycja:
Uwaga odpisała Luandzia: pisze że była w szpitalu, z dzickiem OK ale ona cały czas leży pod kroplówką bo nie może pić ani jeść.

Teraz jeszcze dopisała że już jest w domu ale czuje się okropnie, wymiotuje i nie może nic jeść ale wczoraj widziała serce dzidziusia więc ma nadzieję że będzie dobrze. Pozdrawia Was
dzieki Bogu ,że z maleństwem ok, a Luandzia ma chyba cos z tą krtanią.... że tez musiało teraz ją dopaść.
 
To raczej nie problemy z krtanią ale wymioty spowodowane ciążą. Ona w ciąży z Zuzią też leżała pod kroplówką bo ciągle wszystko zwracała.
 
reklama
Do góry