reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Ja się żegnam i zbieram do domku bo czuję się coraz gorzej:baffled: mam nadzieję że przez noc mi przejdzie bo ostatnie czego mi teraz trzeba to choróbstwo i jeszcze nie daj Bóg żebym sprzedała Tuśce:no: Miłej nocy kochane!
 
reklama
no własnie, a wiec Luandzia, mam nadzieję, ze po prostu nie masz czasu nam napisać co u Was.

Atru - Ty też się odezwij, już dawno nie pisałaś jak Tymuś.

Idę spać, obejżę sobie do poduchy Australię, zapowiada się fajnie, tylko mam hiszpański dubbing, dziwnie to brzmi :-p
 
Mężuś niech Cię wygrzeje:-p

:tak::tak::tak: Anetasa Justynka dobrze radzi :-)

A zapomniałam się pochwalić że Igorek był u fryzjera :-) na początku miał niewyraźną minkę i nawet się popłakał jak zobaczył jakiegoś obcego kolesia z nożyczkami zbliżającego się do jego głowy ale jak mu wytłumaczyłam że pan obcina włoski i że będzie fajnie i że jest taki dzielny to siedział dumny i mówił "mama" "pan" "wośki" "cina" i patrzył w lustro cały zadowolony . Fakt że taki jakiś łysy teraz jest :zawstydzona/y::-D

A teraz Anetasa Carioca Justyna Agulka i wszystkie BB-onki dobrej nocki pa pa
 
Kochane dzis mija roczek jak jestem z Wam. Bardzo sie cieszę, że Was znalazłam przypadkiem i chcę zostać jeszcze na wiele pięknych lat , uczestnicząc w Waszym życiu i patrząc jakie jesteście szczęśliwe z dzieciaczkami i nie tylko;-)




No to kobieto kochana przyjmi moje ogromne gratulacje!!!!! :tak: Ja to nawet nie wiem kiedy się zalogowałam chyba jakoś w maju 2007 :nerd::confused::shocked2: także będzie chyba niedługo dwa lata.

Agulka - dziękuję za ucztę, golnę sobie z tego kieliszka, a co tam :-) Twoje zdrówko!
Nuśka - to Ty teraz zwróciłam uwagę tutaj najstarszy dinozaur forumowy chyba jesteś?

Moja nowa praleczka właśnie pierze pierwsze pranko, jest cichutka, co za miął odmiana po starej rumpli która kiedy wirowała, to się wydawało że wystartuje w kosmos.

Co z LUANDZIĄ??

No to super :tak: a jaką masz???? My mamy Indesit A numeru nie pamietam nie chce mi się lecieć do łazienki, ale też ma duży plus za cisze :-D

:tak::tak::tak: Anetasa Justynka dobrze radzi :-)

A zapomniałam się pochwalić że Igorek był u fryzjera :-) na początku miał niewyraźną minkę i nawet się popłakał jak zobaczył jakiegoś obcego kolesia z nożyczkami zbliżającego się do jego głowy ale jak mu wytłumaczyłam że pan obcina włoski i że będzie fajnie i że jest taki dzielny to siedział dumny i mówił "mama" "pan" "wośki" "cina" i patrzył w lustro cały zadowolony . Fakt że taki jakiś łysy teraz jest :zawstydzona/y::-D

A teraz Anetasa Carioca Justyna Agulka i wszystkie BB-onki dobrej nocki pa pa

Nuśka no to super bohater z Igorka :tak: teraz to już każda wizyta będzie lepsza :happy2:

W kwietniu kończy Nam się umowa z Cyfrowym Polsatem :tak: jak dobrze!!!! Trzy miechy temu wysłalismy rezygnacje inaczej przedłuzyliby Nam bez "gadania". Wczoraj R podpisał umowe z Cyfrą :-D Kuba jest zachwycony MiniMini :tak:

Dziś miałam okropny sen :-( śniło mi się, że mnie okradli :confused2: ukradli mi dowód osobisty i fiszke do lekarza moją i Kubusia :eek: a na podmiane dali dowody jakiś prostytutek co na zdjęciach były rozebrane :confused2:

Pogoda zapowiada się niczego sobie i dziś wybywamy do miasta :tak::-D ale się cieszę!!!! Musze się zastanowić, którym autobusem pojedziemy 9.32 czy 10.28 :sorry:
 
Ostatnia edycja:
Nastukałyście tego strasznie dużo jak mnie nie było:szok: Przepraszam za taką długą nieobecność, robota mnie zawaliła.

Dziewczyny nosicie kolczyki???? Ja czasem noszę, czasem bo Kuba prawie kiedyś urwał mi ucho i się boje teraz.

Ja noszę cały czas takie małe wkrętki, ale Oskarek się nimi nie interesuje.

[
moje dziecko ostatnio sie czesto przesikuje w nocy. czy wasze dzieic tez przez noc tak duzo sikaja? julitka ogolnie bardzo duzo pije. w dzien potrafi spac bez sikania
No właśnie od jakiś dwóch miesięcy prawie codziennie rano Oskar jest przesikany. Zakładam mu na noc huggies, z bella było to samo. Daję mu mleko pół godziny przed snem żeby zdążył się wysikać ale czasem mu nie wychodzi i rano jest powódź. Myślałam że jak dam większy rozmiar to będzie lepiej ale nie było.


DZień dobry .Jestem totalnie niewyspana bo moje dziecko miało w nocy ataki paniki- nie mam pojecia co mogło spowodować aż taki płacz, e mały sie zanosił i az trząsł- nie moza go było uspokoić. Jestem przerażona.

Też tak mieliśmy. Teraz się uspokoiło i Oskar już się tak bardzo nie budzi z krzykiem. Tylko czasami.

witam!!!:-)

bylismy na dlugim spacerku w lesie.:-)niunka lezala na wpol spiaco, ale nie zasnela. juz kilka razy sprawdzilam, ze teraz moje dziecko nie zasnie w markecie ani na spacerze, tylkow wdomu. nawet w samochodzie zajmuje jej zasypianie wiecej czasu nie wczesniej. chyba jje szkoda atrakcji wokol i dlatego.
a u was jak jest?

U nas Oskar zasypia w aucie jak jest śpiący. A w wózku nie ma mowy, w domu tylko w swoim łóżku, nawet z nami nie poleży. Czasami przydałoby się żeby rano z nami dospał, ale :no::no:


Tak wiem o co chodzi:-( ale kciuki za Chorwację trzymam byłam 2 razy i ciągnie spowrotem jak chol**:tak:

Oj ja bym też pojechała. My byliśmy trzy razy i za każdym razem P mówił ze już mu się tam nie chce jechać, a po roku już tęsknił :tak: Raz byliśmy dwa tygodnie i przez pierwszy tydzień zjeździliśmy całe wybrzeże co noc śpiąc gdzie inidziej :tak: Do tego ekipa super, byliśmy w 14 osób. :-) Oh to były czasy! :-D Do dziś wspominam z moim najlepszym kumplem jak się pokłóciliśmy na śmierć i życie, myślałam że już się do niego nie odezwę tak mnie wkurzył, ale nam przeszło na szczęście bo szkoda byłoby takiego przyjaciela :tak::-D. B

W kwietniu kończy Nam się umowa z Cyfrowym Polsatem :tak: jak dobrze!!!! Trzy miechy temu wysłalismy rezygnacje inaczej przedłuzyliby Nam bez "gadania". Wczoraj R podpisał umowe z Cyfrą :-D Kuba jest zachwycony MiniMini :tak:

Dziś miałam okropny sen :-( śniło mi się, że mnie okradli :confused2: ukradli mi dowód osobisty i fiszke do lekarza moją i Kubusia :eek: a na podmiane dali dowody jakiś prostytutek co na zdjęciach były rozebrane :confused2:

Pogoda zapowiada się niczego sobie i dziś wybywamy do miasta :tak::-D ale się cieszę!!!! Musze się zastanowić, którym autobusem pojedziemy 9.32 czy 10.28 :sorry:

Moja mama robi identyczne machlojki z telewizjami ale na odwrót - rezygnuje z cyfry a przechodzi na polsat. Dlaczego tak Cię polsat wkurza? mama płaciła za cyfrę dwa razy tyle (70 zł za miesiąc) :baffled:

Piękny sen :-):-)

Hruda jaka decyzja o pracy?
Monia jak dzisiaj dzieci? Zdjęcie śpiących piękne :-)
Agulka, SUPER FOTKA! WYślij na jakiś konkurs!

Czy wiecie co u Atru?
Do Luandzi napiszę zaraz smsa, jak coś odpisze to dam znać.
 
witam
u nas dzis znów gorzej:-(Mateusz w nocy 2razy wymiotywal i do tego mial biegunkę a dziśto chyba jużze 6 razy musialam mu pampka przebierać:wściekła/y:Ola slaba leży też już dziś wymiotywala i również ma biegunkę:-(no i na dodatek ja już też 2 razy wymiotywalam:wściekła/y:dalam im Smecte poje ich, wodą , herbatąz acidolaciem i coca -colą ale z nią jest najgorzej bo dzieci jej niechcą pić:no:wolą wode lub herbatę.
Kasia ale mialaś sen:-D:-D:-Da mi dziś śnila się Anetasa tzn nie tak bezpośrednio tylko rozmawialyśmy przez telefon :tak:Anetasa kupowala buty i radzila się mnie przez telefon:-D:-D:-D
Doti witaj:-)jak tam z robotą skończona już?
No wlaśnie ciekawe co u Atru, Luandzi, Gabids,Noami,Aneczki,Harsh...:confused:
MAJANDRA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU URODZIN!!!-Życzę Ci wiary, że wszystko ma sens. Życzę Ci nadziei, która obudzi Twoje serce i z nowym zapałem pozwoli spojrzeć na to, co już gdzieś przygasło. Życzę Ci miłości tak ogromnej, że nie można jej zatrzymać dla siebie. A przede wszystkim, życzę Ci, aby każdy kolejny dzień był piękniejszy od poprzedniego.
 
Majandra, ja się dołączam do pięknych życzeń Moni :tak: życzę Ci też żebyś dogoniła swoje marzenia :tak:

Dodam jeszcze tylko żebyś Ty nie myślała już o znikaniu stąd i takich innych ;-)

Monia, jak mi przykro że Was to tak trzyma :baffled::no: Z tego co ja wiem to może lepiej nie dawać smecty na wymioty bo może jeszcze je nasilić. A na biegunkę może sposobem Dontak - czekoladę?

Moja robota nie skończona, bo mam nowe zlecenia :-) Bardzo mnie to cieszy, bo dzięki temu nie muszę szukać pracy żebyśmy się utrzymali :-)
 
Monia, jak mi przykro że Was to tak trzyma :baffled::no: Z tego co ja wiem to może lepiej nie dawać smecty na wymioty bo może jeszcze je nasilić. A na biegunkę może sposobem Dontak - czekoladę?

Moja robota nie skończona, bo mam nowe zlecenia :-) Bardzo mnie to cieszy, bo dzięki temu nie muszę szukać pracy żebyśmy się utrzymali :-)
ja dalam tą smetę żeby powstrzymać biegunkę. Ale spróbuję im dać jeszcze tej czekolady:tak:

Gratulacje nowych zleceń:-)oby tak dalej:tak:;-)
 
reklama
Dzien dobry!
Samopoczucie spoko, czasem puszczę pawia, a to mam zaparcia, a to mi mleko poleci. Normalka. W każdym razie nie mam rwelacji, które nie mieściłyby się w normie ciążowej i zaczynam coraz optymistyczniej podchodzić do ciąży. Ciąża w związku ze swoją historią, nawet bez krwiaka będzie już zagrożona do przynajmniej 20.tego tygodnia, aż łożysko w pełni się wykształci. Dalej się oszczędzam, nie gotuję, nie dźwigam, nie chodzę na spacery. Mam usg we wtorek i jesli okaże się, że wsyzstko jest cacy to będę mogła nieco bardziej się "uruchomić".
No to gites! mam nadziejej ze poczujesz sie na tyle "mocno" ze zobacze Cie i brzuchosadelko na zywo:-p:-)no i Stachulca!

Kochane dzis mija roczek jak jestem z Wam. Bardzo sie cieszę, że Was znalazłam przypadkiem i chcę zostać jeszcze na wiele pięknych lat , uczestnicząc w Waszym życiu i patrząc jakie jesteście szczęśliwe z dzieciaczkami i nie tylko;-)
Hmmm torcik puszniutki....ja tez sie ciesze ze tu jestes - wirtulane przyjaznie tez sa bardzo cenne!
No ja też o Luandzi myślę od kilku dni,bo przeziębienie ją brało,a same wiecie...
No wlasnie, co u niej! Kto napisze sms-ka?:confused::confused::confused:
Przepraszam za taką długą nieobecność, robota mnie zawaliła.

Hruda jaka decyzja o pracy?
.
Wlasnie, jak twoja praca, wciaz redagujesz ksiazki w kompie?
A ja wczoraj zadzwonilam do tej firmy i odmowilam. Juz na rozmowie z kierowniczka debatowalam na temat stalej pensji ale kobita byla nieugieta bo decyzja szefa jest niezmienna czyli 800zl + 30% z utargu. Jak na moje obowiazki i doswiadczenie to bardzo malo...żenu-a!

Donkat - ja tez mam takie dni...szczegolnie teraz gdy od 2,3 tygodni przesaduje z J cale dnie razem...no niestety - ale jak dla mnie praca gospodyni domowej nie daje mi duzo satysfakcji:sorry2:
A co do :shocked2:...hmm a moze ten emotionek ma to oznaczac hehehe

Majandra - wszystkiego naj naj...spenienia marzen i realizacji zamierzonych postanowien ( procz porzucenia BB)

i jak na "wyjadaczke"przystalo - zasluzenie, do wyboru, do koloru:-p
 
Do góry