reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Dzien doberek:-):-):-) Sloneczko za oknem toi w sercu jasniej,prawda?

:sorry2:
ale mam dziś fajny humor chyba te sloneczko za oknem tak na mnie dziala:sorry2::-):-):-)
Prawda:tak::-p Powodzenia na lowach!

. Strasznie mnie wkur*** te babki na przystanku kiedy czekam na autobus z Kubusiem - o taki maluszek i na taki mróz (w zime) na pewno mu zimno!! - nigdy na to nie odpowiadam bo chyba poleciały by wulgaryzmy :sorry2: raz jedna babka mnie zapytała - a temu dziecku nie zimno? to jej powiedziałam, że nie bo jest ciepło ubarny. Zamkneła się nie wiedząc co powiedzieć.
To tzw "glupio-madre" babsztyle:crazy::baffled:

-na POlsacie leciał "Transporter" i napatrzyłąm się na pięknie umieśnionego ( nie napakowanego), wysportowanego mezczyznę:))))
Oj lubimy Jasona, lubimy:tak::-) A film mimo ze akcja uwazam calkiem cakiem:happy:
dzisiaj wyniki beta hcg ...
Oj czekamy..ja e zdzis odbieram wyniki b-hcg ale kontrolnie - tak mi gin polecil zrobic po @:sorry2:
 
A my już na nogach,bo zawoziłam S na 8 do pracy. Później babci młodego porzucę i pojadę jeszcze raz do miasta. Kupię sobie stanik i grafitowy cień(będę trenowałam czarne oko) i młodemu buty
 
Witam i ja!Ta godzina a Wy już tyle tu naprodukowałyście:szok: u nas za oknem piękna pogoda i bezwietrznie więc zaraz się ubieram i chociaż przejdziemy w koło bloku. Może też lumpka po drodze odwiedzimy:tak: Ja dziś jakiegoś powera mam bo już mieszkanie poodkurzane i podłogi umyte a pranie schnie na balkonie a tu jeszcze 10 nie ma:szok: chyba mnie trochę poniosło;-) ale nie mogłam patrzeć na ten syf. Nie wiem jak to możliwe bo wczoraj jak jechałam do pracy chta lśniła. Naprawdę się zastanawiam co ten mój M tu z małą wyczynia skoro zawsze sajgon w domu zastaję po powrocie:crazy: ja jak jestem 2 dni z małą w domu to nigdy takiego syfu nie ma:no: a przecież teściowa zawsze z nudów jak mała śpi to coś posprząta a już podłogi to myje praktycznie zawsze:sorry2:
 
Witam i ja.

Wszystkie w super humorze bo słoneczko świeci, prawda.
Ja tez jakbym miała jakies baterie naładowane, WIEJE strasznie, ławkę na podwórku nam przewróciło, może później wyjdziemy na spacerek, najgorsze te wiatry aby maleństwa coś załapały.........

Mały wstał jak zwykle czyli pare minut po 6, obiad mam w połowie z wczoraj, posciel w pracle sie pierze, posprzątane........ i na razie laba....

Jestem ciekawa jak Klavell dawno tez nie zaglądała, ale po zdjeciach z NK widac że juz chyba z tego wesela wrócili.

Hrudzia kciukasy zacisnięte, aby praca w SPA i warunki były super, byś kobiecino w końcu do ludzi się wyrwała i dowartościowała. Ja i tak sądzę, że jesteś wspaniała...... ale lizus ze mnie.

Luandzia chuchaj dmuchaj na siebie/Was.

Atru jak chłopak Twój maleńki dzisiaj się czuje?
 
Witam i ja!Ta godzina a Wy już tyle tu naprodukowałyście:szok: u nas za oknem piękna pogoda i bezwietrznie więc zaraz się ubieram i chociaż przejdziemy w koło bloku. Może też lumpka po drodze odwiedzimy:tak: Ja dziś jakiegoś powera mam bo już mieszkanie poodkurzane i podłogi umyte a pranie schnie na balkonie a tu jeszcze 10 nie ma:szok: chyba mnie trochę poniosło;-) ale nie mogłam patrzeć na ten syf. Nie wiem jak to możliwe bo wczoraj jak jechałam do pracy chta lśniła. Naprawdę się zastanawiam co ten mój M tu z małą wyczynia skoro zawsze sajgon w domu zastaję po powrocie:crazy: ja jak jestem 2 dni z małą w domu to nigdy takiego syfu nie ma:no: a przecież teściowa zawsze z nudów jak mała śpi to coś posprząta a już podłogi to myje praktycznie zawsze:sorry2:

O proszę zdublowałyśmy się :-D Ja też poodkurzałam i umyłam podłogi przed 9 :tak: I tak samo jak P zostaje z Oskarem - w domu sajgon.

Śmierdzi mi w domu dymem, już nie mogę. Wczoraj nam cofnęło dym z komina 3 razy, całe mieszkanie było siwe :baffled: Akurat kąpaliśmy Oskarka i się zaśmierdziało.
 
Luandzia - wyleż się pod kołderką. Też przychorowałam w ok. 6tym tygodniu, jakby co to lekarz mi pozwolił psikać gardlo Tantuum Verde, można brać Rutinoscorbin (ale nie za dużo, minimalną dawkę). Bardzo pomaga płukanie gardła wodą z solą i picie syropu z czosnku i cebuli. Trzymam kcuki za betkę, ale jestem pewna że wszystko jest cacy. Ale oczywiście daj nam szybko znać jak już będziesz wiedziała :-)
Monia - Tobie też polecam to co powyżej :tak:
Justi - chyba zmieniłaś zdjęcie w podpisie, ależ Mati to już chłopisko, ta czupryna jest niesamowita, bardzo gęste ma włoski.
Doti - pewnie Wam cofnelo dym, bo mocno wial wiatr? U nas w kominach tak huczało, że spytałam się męza co tak te helikoptery latają, miał ze mnie ubaw.
Anetasa - jak zostawię w domu męża z dzieckiem, to jest to samo. Lubi gotowac, ugotuje raz na miesiąc, zostawi po sobie straszny burdel i resztę miesiąca opowiada, że coś ugotował.
Hruda - trzymamy kciuki!
Kasia, Agulka - dzieńdoberek :-)
Atru - daj znać co u Was, jak bidulinek znosi kroplówki?
 
reklama
pewnie że dam znać chociaż mam złe przeczucia ... wcale nie czuje się jakbym była w ciąży :sorry2: wiem tyle że pęcherz ciążowy jest w macicy ale czy coś w nim jest to inna sprawa :-( co do odpoczynku do dzisiaj mam luz bo nie zdążyłam odwołać niani więc zajmuje się Zuzką (właśnie są na polu)
Carioca czy Ty od początku brałaś duphaston ? ja biorę 3xdziennie i tak się zastanawiam czy dobrze robię bo w zasadzie nie plamię ale to chyba nie zaszkodzi ...:sorry2:
 
Do góry