reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
ty to masz fajne te zdjęcia moje wydawaly mi się gorsze:baffled:
wlaśnie ściągnelam jakiś program do tworzenia aukcji:-)
 
Witam się z rana - znów pierwsza :-)
Dzień rozpoczety z zamiarek odwiedzin cioci Ani i Julki i Natalki :-D Ciekawe czy pogoda dopisze.

Pozdrowienia dla Was kobietki i ucałowania :happy: miłego dnia!!!!!

ps ja tu jeszcze wróce :-p
 
witam i ja z pięknych slonecznych Świerklan:-)tylko jakiś wietrznych:baffled:
u nas nocka spokojna mama zapomniala nastawić budzika żeby obudzic tatusia do pracy ale budzik w lóżeczku zacząl się odzywać o 5.55 i tatus nie zaspal:no::-)
mnie chyba jakieś choróbsko bierze bo od wczoraj chodzę zasmarkana:wściekła/y:do tego mi zimno i napierdziela mnie gardlo:crazy:wlączylam rano dzieciom bajki a sama się polożylam i malo co nie odlecialam dobrze że w pore sie ocknelam bo Mati mial nawalone w pampersie a komputrr chyba tak jak u Atru uczyl się latac bo zamiast na biurku to leżal na podlodze:baffled:ale naszczeście dziala:-)
Ciekawe co tam u Atru i Tymusia?:sorry2:
Harsh ,Aneczka hop hop odezwijcie sie bo się martwimy waszą przedlużającą się nieobecnością
a ja dziś planuję zrobić skok na ciucholand:-)ciekawe czy coś fajnego zlowię:sorry2:
ale mam dziś fajny humor chyba te sloneczko za oknem tak na mnie dziala:sorry2::-):-):-)
 
Moniu wysparuj sobie gardełko np vickiem i owiń się szalikiem :-) na mnie zawsze działa. I zrób dobie syropek z cebulki i czosnku :-D

U Nas też ładna pogoda tylko wieje :dry: ale i tak pojedziemy do ciotki klotki :-p w koncu dziecka nie będę trzymać jak w szklarni. Strasznie mnie wkur*** te babki na przystanku kiedy czekam na autobus z Kubusiem - o taki maluszek i na taki mróz (w zime) na pewno mu zimno!! - nigdy na to nie odpowiadam bo chyba poleciały by wulgaryzmy :sorry2: raz jedna babka mnie zapytała - a temu dziecku nie zimno? to jej powiedziałam, że nie bo jest ciepło ubarny. Zamkneła się nie wiedząc co powiedzieć.
 
Witam sie i ja. U nas też śliczne słonko swieci ale wiatr chce urwać głowę:(Nie zdam wam dzisiaj relacji z filmu " Intymnosć" bo go nie obejzałam-na POlsacie leciał "Transporter" i napatrzyłąm się na pięknie umieśnionego ( nie napakowanego), wysportowanego mezczyznę:))))
 
Kasia u nas też wieje:baffled:no ale pójdziemy bo przecież jak tak będziemy chuchać i dmuchać na te nasze szkraby to później glupi wiaterek a one będą chorować, dziecko musi się hartować my wyjdziemy na chwikę ale to już jest coś:tak:
kurde kabelek zaś nie chce mi coś lączyć i zaraz mi się komp wylączy:wściekła/y:
 
reklama
Cześć witam z rana i to z domu :sorry2: strasznie rozbolało mnie gardło i ogólnie kiepsko sie czuję oczywiście gdyby nie ciąża to jakoś bym to przechodziła ale tak to wolę to wyleżeć w domu myślałam że wezmę jeden dzień urlopu ale szefowa kazała mi wziąć zwolnienie i zostać w domu do końca tygodnia (chce się mnie pozbyć ???) muszę dzisiaj zadzwonić do kuzyna żeby wypisał mi zwolnienie bo nie chce żeby szefowa wiedziała że jestem w ciąży a w przychodni musiałabym powiedzieć
dzisiaj wyniki beta hcg ...
 
Do góry