reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Cześć dziewczyny
Atru ja też dołączam moje kciuki i życzę Tymkowi szybkiego powrotu do zdrowia a co do kierowniczki to szkoda słów...
Hruda a może spodoba Ci się ta praca ;-) spa hmm brzmi nieźle
ja zgodnie za namową koleżanek z forum poszłam do lekarza ;-) oczywiście bezsensu bo niczego nowego się nie dowiedziałam :-D poza tym że pęcherz ciążowy jest w macicy (tydzień temu jeszcze nie był) no i że to że nie mam mdłości może świadczyć o tym że tym razem będę miała syna :sorry2:dzisiaj zrobiłam beta hcg jutro będą wyniki
co do imion to Zuzka ma dwa Zuzanna Maria
jeszcze nie zastanawiałam się zbytnio jak mogłabym nazwać kolejne dziecko ale Zuzka mówi do mojego brzucha sioscycka Klarcia :sorry2: (W ją tego nauczył)
Dziewczyny - a polećcie mi jakieś swoje ulubione filmy, które warto obejżeć, bo wieczorkiem lubię sobie do poduchy coś obejżeć, a już nic nie mam.
ja ostatni nie ściągam tylko oglądam na 3we jedyny mankament tej strony jest taki że po chyba 72 minutach film się przerywa i dalej można oglądać dopiero po 30 minutach z tym że ja mam neostradę i jak odłączę kabelek to zmienia mi się IP i nie muszę czekać (chyba są jeszcze inne sposoby żeby uniknąć tego rozłączania)
ostatnio oglądała lektor , drogę do szczęścia, oszukaną , wątpliwość , siedem dusz -wszystkie warte obejrzenia
 
reklama
Luandzia my robimy tak samo z neostradą : )

A co do braku mdłosci bardzo mozliwe, że Zuzia bedzie miała brata bo ja również mdłości nie miałam i jest chłopak ..... to nie jest reguła : )
 
Luandzia a Ty pracujesz czy jesteś na L4? Miałyśmy się spotkac ale mi się tyle roboty zrobiło że w tym tygodniu nie dam rady, zobaczymy jak przyszły :tak:
 
Monia jak tam allegro?

.
nie wystawilam aukcji po prawie pod koniec tworzenia skasowal mi się caly opis a niechcialo mi się tego zaśrobić od początku:zawstydzona/y:a dziś też mam jakiegoś lenia no i jak pooglądalam inne aukcje to tam wszyscy mają takie fajne szablony i tla że ubrania na nich super wyglądają a moje jakoś tak dzwnie:baffled:
 
Luandzia a Ty pracujesz czy jesteś na L4? Miałyśmy się spotkac ale mi się tyle roboty zrobiło że w tym tygodniu nie dam rady, zobaczymy jak przyszły :tak:

Pracuję nikt poza jedną koleżanką nie wie że jestem w ciąży i na razie wolałabym żeby tak pozostało przynajmniej do czasu kiedy nie będę miała pewności że wszystko jest ok
a co do spotkania to może poczekamy na lepszą pogodę :sorry2: no i gdzie jest Iza ?
 
reklama
Do góry