reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Kasia fujjjjjjjjjjjjjjjj

ja tez na szybko, mały wstał jak zwykle o 6 ale już o 9 drzemalismy i to 1,5h. Zaraz zbieram się na spacerek i polowanie po lumpach.

Chciałam tylko powiadomić, że mój mały nie zamierzał czekac do wiosny albym raczyła sadzać go na nocniku. Dziś po sniadanku, przyniósł nocnik i kazał sobie ściągnąc pampera. potem usiadł , powidział bomba i zaczoł stękać. Zrobił kupke i siku, a jka sie cieszył i bił brawo........ Kochany chłopak wie, że kryzys idzie, hihihihihihihihi

Mówicie, że te pieluchy z Rosmanna sa dobre? A możecie pokazać linka jak one wygladają.

Lecę bo pogoda sliczna, no ładna ,,,śliczna będzie jak temperatuta na dworze osiągnie ( jak na razie) 15 stopni.
Pa
 
reklama
Od dzisiaj 13 to bardzo dobra liczba. Wieści są rewelacyjne: kruszynka ma już 2,5 cm, takie krótkie rączki i nóżki i nimi machała :-) Po krwiaku nie ma śladu! Gin stwierdził, że gdyby nie to że dwa tygodnie temu osobiście robił mi usg, to by nie uwierzył że to ta sama ciąża. Drugi zarodek się już wchłonął całkowicie. Termin mam na ... 13.tego października :-) Trzynastkowa dzidźka.
 
Puk, puk... Można?

To ja, córa marnotrawna... Tymo jęczy w wózku ale co tam... Wpadam, żeby napisać, że dziś - jak się da - zacznę nadrabiać forum... Carioca właśnie coś mi uzmysłowiła... Że mi was cholernie brakuje... Tyle tygodni minęło. Troszkę mnie wszystko przerosło... No tak, to chyba na tyle pisania, bo Tymo wyłazi już z wózka. Tak jest zawsze, kiedy chcę coś popisać, dlatego zwykle dawałam za wygraną i nie siadałam przed kompem na dłużej niż sprawdzenie poczty. Ok, to znikam. Mam nadzieję, że tym razem na nieco krócej, a wy się przez ten czas zastanówcie, kochane, czy jeszcze macie ochotę ze mną pisać:sorry::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Witam,witam.
Ja juz pol obiadu mam zrobione.Pogoda troche pochmurna,ale nawet cieplo.

Carioca GRATULACJE.Dzidzia sliczna.

Kasia zdjecie wwwwwrrrrrrr.Dobrze ze moj maezus nie jest taki owlosiony.

Lece konczyc obiadek.Zycze milego dnia.
 
ATRUVIELL, WITAJ CÓRO MARNOTRAWNA, GURU TY NASZ!!! :-D:-D:-D
Jak możesz wątpić, czy jeszcze chcemy z TOBĄ pisać??!!!:szok: Toż my się tutaj o Ciebie zamartwiamy, pytamy, dumamy, a Ty? No właśnie, jak się masz? Ja się bardzo cieszę, że się odezwałaś, bo się do Ciebie przywiązałam i mi Ciebie brakowało. Ot,co. :-):-)
 
Dziewczyny, taki Boberek na zimowe nocki jak znalazł! Lepszy od koca:-D

Carioca
ale się cieszę i mam nadzieję,że wszelkie niepokoje masz już za sobą!

Brawo dla Adasia! Moje cudo zatrzymał się na etapie pokazywania na pampers jak ma za mokrego lub walnie kupę i mówi wtedy "mama siii".
Wzięłam go dzisiaj do suszarni. Ja ściągam pranie,a młody dobierał się sąsiadom do kłudek i słyszę,a raczej coraz słabiej słyszę tupot nóżek... wykuknęłam z suszarni, usłyszałam mama i zobaczyłam tylko tył jego pomarańczowej bluzy. Zanim przeleciałam przez całą piwnicę to on już był na klatce teściów. Obrócił się do mnie, powiedział mama! i poszedł dalej po schodach do babci:szok: Mało tego w pokoju mamy tak... Jak stoi się w drzwiach to na scianie na wprost od prawej strony jest narożnik i zaraz komoda,a przed komodą dosunięta ława żeby było więcej miejsca i żeby nie grzebał w szafkach. Poszłam do łazienki wyjąć pranie i słyszę,że nic nie słyszę. Zaglądam do pokoju,a mateusz stoi z bananami w rączce. Zdjął je z patery, która stoi na środku komody. Chyba z narożnika wlazł na ławę. Jeszcze mandarynki poukładał na komodzie,bo mu przeszkadzały.
Wyprałam nasze pościele i teraz nie mam ich gdzie powiesić,bo cala suszarnia jest zawalona:crazy:
 
[video=youtube;rkU7C36e8rU]http://www.youtube.com/watch?v=rkU7C36e8rU&feature=related[/video]
To jest mogileński zespół. Swoją drogą perkusista bardzo przypomina mi mężczyzn Hrudzi
 
ATRU WITAJ!!!!!!! W KOŃCU JESTEŚ!!!!!!!!!

Justyna no to nieźłą przeprawę miałaś z Mateuszkiem :-D niezły alpinista z niego :tak:

Carioca dobrze Cię widzieć w dobrym humorze :-)

Agulka wielkie gratulacje dla Adasia!!!! Ależ musisz być z niego dumna :tak: ja bym z 10 cm urosła :happy:

Byliśmy na spacerku :tak: jest tak ładnie na dworze, że wybrałam się bez szalika i teraz coś mnie węzły chłonne bolą za uszami :-:)dry: obym tylko czegoś nie złapała.

Kebab pyszny i mam mnóstwo wyrzutów sumienia, że tyle kalorii pochłonełam :baffled:
 
Ostatnia edycja:
Carioca - :-):-):-):-)juupiii...13go wszytsko zadrzyc sie moze, 13go trallalalala:-):-):-)

Agulka - brawo dla Adasia:tak::-) A pampersy z Rossmana to Babydream
Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://bi.gazeta.pl/im/7/4551/z4551417X.jpg cos takiego tylko inna waga oczywiscie - nie zolte tylko czerwone.

Atru- ale tesknilysmy, wiesz? Swoja droga nikt nie zajal Twojego miejsca - o Ty nasz guru!

A to na rozruszanie. dla tych ktorym kolejna kawa to za malo - :-) Wrzuta.pl - Magnifico - Hir Aj Kam Hir Ai Go
Stas uwielbia skakac przy tym! Jak zabka!

Justyna - a moze Stas bedzie perkusista?!:szok::-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Od dzisiaj 13 to bardzo dobra liczba. Wieści są rewelacyjne: kruszynka ma już 2,5 cm, takie krótkie rączki i nóżki i nimi machała :-) Po krwiaku nie ma śladu! Gin stwierdził, że gdyby nie to że dwa tygodnie temu osobiście robił mi usg, to by nie uwierzył że to ta sama ciąża. Drugi zarodek się już wchłonął całkowicie. Termin mam na ... 13.tego października :-) Trzynastkowa dzidźka.


:rofl::wink::cool2::laugh2::laugh2::laugh2: PO PROSTU REWELACJA!!!!!!!

Nawet nie wiesz jak bardzo sie ciesze!!!!:happy::tak:
 
Do góry