reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Właśnie oglądam "pomoc potrzebna od zaraz" ale to jest niewdzieczna praca.

Luandzia skoro tak czujesz, że to jest to już bardzo dużo : )

W końcu jakaś wiadomość o Atru : ) z czasem zawsze jest trudno jak się pracuje i ma na głowie cały dom i dwójke dzieci.
 
Anetasa - wracając do smutnego tematu Twojego wuja - dostałaś wolne na pogrzeb? Bo pisałaś, że Twoja kierowniczka miała "ważniejsze" sprawy na głowie.

Problem się rozwiązał bo w piątek i tak mam wolne:tak: a wogóle to się z nią zciełam bo w pierwszej chwili jak z nią rozmawiałam to mówiłam właśnie o środzie o to żekomo dziś miała nie mieć z kim dziecka zostawić a tym czasem chyba sama się zapomniała że coś takiego powiedziała i dziś rozradowana zadzwoniła do mnie powiedzieć że właśnie jest w Kłodzku i kupiła sobie kurteczkę na wiosnę i właśnie ogląda buty:crazy: więc jej zapytałam co zrobiła z małą i tak się wydało. Ale ja na nią nie potrafię się gniewać bo tak się składa że to moja najlepsza przyjaciółka:zawstydzona/y: a wytłumaczyła się tym że mała jednak wydobrzała i jest w przedszkolu a po przedszkolu nie miałaby z kim jej zostawić bo teściowa wyjechała więc niech jej będzie.
 
luandzia moje gratulacje, bedzie dobrze zobaczysz :happy:

podczytuje Was ale jakoś nie mam sił pisac:confused: jedyne co to chciałam podzienkować za miłe komentarze na NK:tak::tak::tak:

nie wiecie co u Hars dawno sie chyba nie odzywała??
 
reklama
Luandzia - szok jest oczywisty...ale bardzo sie ciesze i gratuluje...i trzymam kciukaski!

Naomi słyszałam o jednym przypadku, gdzie w rodzinie świadków jehowy zachorowało dziecko, które musiało być natychmiat operowane co się wiązało z podaniem krwi podczas operacji i ojciec nie wyraził zgody na operacje ponieważ jego wiara nie uznaje czegoś takiego jak transfuzja krwi i dziecko zmarło. Czy Ty tak samo uważasz???
Mnie tez to dziwi..ale z drugiej strony czy w prawach katolickich tez nie mamy "dziwnych" teorii?o zakazie prezerwatyw w dobie chorob wnerycznych itd:baffled:

A wogóle to skrobnęłam smska do Atruviel - odpisała, że wszystko u nich ok, z oczami ma róznie, u Kuby nie stwierdzono cukrzycy, poza tym to cierpi na deficyt czasu.
No tak:sorry2:...pozdrow ja od nas :tak::-)

Carioca - czy testy BetaHCG moge zrobic ot tak w przychodni czy tylko w specjalistycznych Inviktach czy Swissmedach?

Ogladalismy wlasnie piekny film "Siedem dusz" - polecam! Bedzie chyba teraz w kinach...bardzo poruszajacy, refleksyjny bez hoolywodzkiego lukru...a Will Smith zaskoczyl mnie swietna gra dramatyczna...
 
Do góry