reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Powiem Ci szczerze Agulka, że jak to słyszę to aż nie chce mi się szukać pracy : / najbardziej mnie denerwują te ruskie, tajwańskie i ukraińskie mordy!!!! Siedzą u Nas i zabierają Nam prace!!!! Teraz rozumiem czemu w anglii ludzie wyganiają polaków do domu.
 
reklama
Kiedy to ja malowałam paznokcie bo już zapomniałam : / mój lakier jest w opłakanym stanie a nie mam zmywacza!!!!!!!!! R kupuje mi go już trzeci dzień!!!! Chyba on ma większą skleroze ode mnie.

Wybieracie się na film "Kochaj i tańcz"??
 
Tak tak :-):tak::tak:

Muszę w końcu wybrać się do Eni :zawstydzona/y: bo aż mi wstyd :zawstydzona/y: najpierw Krzysia coś brało, później mój Kuba a teraz lenia mam w dupie :zawstydzona/y: tak pięknie jest w tym tygodniu przydałoby się okna wymyć :dry:

A i co myślicie o mojej metamorfozie??? Fotka na zamknietym komentarze przyjmuje TYLKO szczere aż do bólu!!!
 
Ostatnia edycja:
Ja już z domku:-)
Hej, co tu tak pusto??????

Gagulec fajnie, że się odezwałaś
Dziękuję, ze zauważyłaś;-)

Gagulec co jest z ty cytowaniem??? :confused:

Moniu ;-) dzieki kochana za info na priva :tak::tak::-D bardzo mi to pomogło i znalazłam dr house!!!
Kasiu, w pracy mam kompa troszkę starszej generacji i tam nawet nie ma konkretnej Javy i przez to mogę tylko pisać, jakakolwiek edycja tekstu na BB nie wchodzi w rachubę:crazy: a instalować niczego nie będę bo to w końcu Urząd;-)
Uwielbiam Housa :biggrin2::rolleyes:

Tak tak :-):tak::tak:

A i co myślicie o mojej metamorfozie??? Fotka na zamknietym komentarze przyjmuje TYLKO szczere aż do bólu!!!
Zaraz rzucę okiem;-)
 
MONIA czy ładowanie plików do Chomika długo u Ciebie trwa- ja próbowaąłm wczoraj i myślałam, że mnie szlag trafi.
swoich plików jeszcze do chomika nie próbowalam wgrywać:no:
Witam się i ja właśnie wróciłam od koleżanki ze szpitala, pisałam Wam kiedys o niej że jej synek zamarł 2 godz po porodzi i teraz znów ona jest w ciąży. jest teraz w 38 tyg i dzisaj na badaniu wykazalo 1,5cm rozwarcia więc dzis albo jutro jej córcia przyjdzie na swiat:-D:-D:-D

my zaraz zjemy obiadek i jedziemy na basen:-D:-D
milego dnia
oj to żeby teraz wszystko z dzidzią bylo ok:tak:Trzymam kciuki no i daj znać jak już urodzi:tak:
a basenu to zazdroszcze bo ja już D ponad 2tygodnie namawiam:wściekła/y:

no i ja wpadlam ale tylko na godzinkę;-)rano byla u mnie koleżanka z dzieciaczkami a za godzinę ma przyjachać 2 koleżanka z pólrocznym szkrabem:tak:a i bylam dziś w przedszkolu bo podobno już zaczeli zapisy to bym Ole zapisala ale akurat mieli obiad więc kazali przyjść później:crazy:tyle dobrze że pracuje tam od koleżanki sąsiadka więc przyniesie nam dziś te druczki do wypisania:-)
 
Wczoraj chrzestna Adasia , siostra J dostała tel że może jechać do pracy do Holandii na 3 m-ce, wyjazd dziś o 13. Ma wesele w październiku i kasy brak więc się zgodziła a i schudnie, bo musi ze 20 kg zjechać. To te plusy a minusy, że teściowa zostanie sama z chorą babką pierwszy raz w życiu, ale musiało to kiedys nastapić. Ostatnio też z narzeczonym sie nie ukłąda więc taka rozłąka dobrze im zrobi.
Żeby tylko nie zaszkodziła :sorry2:
Witam się i ja właśnie wróciłam od koleżanki ze szpitala, pisałam Wam kiedys o niej że jej synek zamarł 2 godz po porodzi i teraz znów ona jest w ciąży. jest teraz w 38 tyg i dzisaj na badaniu wykazalo 1,5cm rozwarcia więc dzis albo jutro jej córcia przyjdzie na swiat:-D:-D:-D

my zaraz zjemy obiadek i jedziemy na basen:-D:-D
milego dnia
Mnie lekarz wysłał na poród jak miałam prawie 5cm.:szok:
Najważniejsze, żeby z niunią było wszystko w porządku.

Szwagierka jest ratownikiem medycznym, ale pracy znaleźć nie możwe, bo wszędzie znajmości, a jak juz ja chcieli to do Gniezna, 90 km od niej. Dojazd, albo wynajmem pokoju i wyżyweinie wraz z rach były o połowę wyższe niz pensja którą jej oferowano. Co się u nas w Polsce dzieje, ja nie wiem jak to będzie w przyszłym roku po wakacjach jak ja będę szukała pracy
Niestety tak jest w naszym pięknym kraju, ze dla ludzi z wykształceniem często brakuje miejsc pracy- czyt. znajomości.
 
Monia pilnuj tego przedszkola bo znów przeoczysz jak w zeszłym roku. My przechodzimy automatycznie, tylko podanie musimy złozyc dla formalności.

Mój szkrab coraz mniej śpi za dnia, ale chociaz ta noc była dobra. A jak u Was Gagulec nocka? Jak długo chcesz jeszcze dawać cyca małemu? Czy msz zamiar juz skończyc tylko mały ssak nie pozwala?

A co do rozłąki narzeczonych to oboje sa porąbani, więc skazani na siebie
 
Bondziorno!!!
Juz jestesmy, bylo bossko choc pogoda splatala nam figla:sorry2:. Wrocilam a Stas chory - zapalenie oskrzeli:szok::frown::frown:!!! Na domiar zlego wybil sobie lekko ząbka - jedynke:szok: :frown:- dzis rano. Poza tym wlasnie dostlalam @ i czuje sie jak "wyjdz stad"...wybaczcie ale nie nadrobie chyba zaleglosci.
 
reklama
Witam i ja z rana!U nas noc ok :tak: gorączka się nie pokazała ale za to miejsce po szczepieniu jest dużo czerwoną bańką:baffled: Czy to normalne Wasze dzieci też tak miały bo po wcześniejszych szczepieniach nie było nigdy takiego śladu:no: Lecę się ubrać i idziemy z Tuśką po jakieś małe zakupy:tak:

Anetasa, mi pielęgniarka mówiła żeby posmarować kwaśną wodą w żelu. Takie bąble mogą sie pojawiać, ale nie muszą.
U nas nie było śladu

Szwagierka jest ratownikiem medycznym, ale pracy znaleźć nie możwe, bo wszędzie znajmości, a jak juz ja chcieli to do Gniezna, 90 km od niej. Dojazd, albo wynajmem pokoju i wyżyweinie wraz z rach były o połowę wyższe niz pensja którą jej oferowano. Co się u nas w Polsce dzieje, ja nie wiem jak to będzie w przyszłym roku po wakacjach jak ja będę szukała pracy

Agulka, może w przyszłym roku będzie lepiej... nie martw się na zapas.
 
Do góry