reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
aha, myślałam że na początku.

Kończę kochane na dziś bebonowanie, bardzo mi pomogłyście, nie wiem czy wiecie jak bardzo. Nuśka, Agulka, Kasiu, Moniu - buziaki - dobrej nocy.
 
Niestety nie mam tego zdjęcia z początkowych badań bo one zostały w szpitalu, ale z tego co pamietam to moje przerażenie, że jest taka różnica pomiędzy maleństwem a tym krwiakiem
 
Cariocia trzymaj się cieplutko i staraj się jak najwięcej odpczywać. JA wierzę że ta Twoja kruszynka przetrwa wszystko i urodzi się zdrowa:tak:
 
Ja również się żegnam : )

Carioca ja również trzymam mocno kciuki za Was i wierzę w to, że będzie dobrze. Ja wiem, że wiara czyni cuda i niemożliwe staje się możliwe.
 
a ja siedze jeszcze na chomiku i szukam bajki Benjamin Blumchen ale ja narazie u nikogo jeszcze nie znalazlam :-(a strasznie się napalilam na tą bajkę bo pamiętam że kiedy bylam mala to bardzo ją lubialam a teraz chętnie bym se ją przypomniala i przy okazji pokazala Oli:tak:a może któras z was ma tą bajke i może wrzucić albo na chomika albo na naszą pocztę:sorry2:
 
reklama
No i ja dotarłam!Obejrzałam M jak miłość i 39 i pół:tak: Mała śpi przed chwilą sprawdzałam i temperatury nie ma:tak: więc chyba się udało bez skutków ubocznych przejść to szczepienie:-)

Carioca witam ściągnęłam Cię myślami właśnie napisałam do Ciebie sms-ka a tu już na forum wszystko opisałaś musi ci być strasznie ciężko jejku nie wiem co napisać Tobie na pocieszenie ...... ale dasz radę musisz w to wierzyć będę trzymała kciuki za kruszynkę :-)

Carioca nie wiem co dodać do tego co napisała Nuśka. Trzymam mocno kciuki i codziennie się modlę za Ciebie i za kruszynkę:tak: i głęboko wierzę że się Wam uda.

My też mieliśmy ponad normę robione USG, w sumie chyba z 10 razy i wszystko ok.

U nas było tak samo co wizytę a że wizyty miałam raz w miesiącu to też będzie jakoś około 10 USG i z Tuśką jest wszystko w porządku:tak:
 
Do góry