reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Dzień dobry. Dziewczyny brak mozliwosci cytowania postów jest na prawdę uciażliwy i przez to w wiekszości zapominam co miałam odpisać.Wiec po krótce,
CARIOCA trzyma kciuki, bądz dzielna i oby kruszynka się nie poddała.
MONIA czy ładowanie plików do Chomika długo u Ciebie trwa- ja próbowaąłm wczoraj i myślałam, że mnie szlag trafi.Moze się uda. ze bedę was podczytywać a teraz ide popracowac.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam i ja z rana!U nas noc ok :tak: gorączka się nie pokazała ale za to miejsce po szczepieniu jest dużo czerwoną bańką:baffled: Czy to normalne Wasze dzieci też tak miały bo po wcześniejszych szczepieniach nie było nigdy takiego śladu:no: Lecę się ubrać i idziemy z Tuśką po jakieś małe zakupy:tak:
 
Hej, co tu tak pusto??????

Mały właśnie zasypia, Bogu dzieki, że przypomniała sobie jak zasnąć bez mamy. Tylko co jakiś czas woła mama a ja, że jestem.
Noc dobra, nawet jestem wyspana.
Poszłabym z małym na krótki spacerek, ale on usiedziec w wózku nie zawsze chce. Przeważnie na pewnych odcinkach chodzi nóżkami, a teraz to dla nas nie wskazane, tzn. może trochę mógłby iść ale butów brak a paluszek jest owinięty opatrunkiem i do jego buciorów nie wejdzie.
Gagulec fajnie, że się odezwałaś

Kasia wstawaj i do kompa , bo mały na pewno już drzemkę walnął sobie a Ciebie tu nie ma. hihihihihiihihihiih
 
Agulka : ) tak Kuba już śpi :tak:;-) zasnoł dopiero o 11.30 ale na szczęście śpi.

Nie chcę zapeszać, ale pogodził się z jedzeniem :-D od paru dni tak mi ładnie je i śniadanie 260ml mleka z grysikiem później jakiś serek np Danio lub taki biedronkowy :sorry2: obiad i podwieczorek no i kolacja tak samo mleko!!!!

Gagulec co jest z ty cytowaniem??? :confused:

Ostatnio próbowałam załadować na chomika Walkirie,ale niestety nie udało mi się :crazy: co chwila wyskakiwało mi bład na stronie.

Moniu ;-) dzieki kochana za info na priva :tak::tak::-D bardzo mi to pomogło i znalazłam dr house!!!

Carioca jak tam samopoczucie??? Jak Staś???

Dziewczyny gdzie jest Atru?????
 
Wczoraj chrzestna Adasia , siostra J dostała tel że może jechać do pracy do Holandii na 3 m-ce, wyjazd dziś o 13. Ma wesele w październiku i kasy brak więc się zgodziła a i schudnie, bo musi ze 20 kg zjechać. To te plusy a minusy, że teściowa zostanie sama z chorą babką pierwszy raz w życiu, ale musiało to kiedys nastapić. Ostatnio też z narzeczonym sie nie ukłąda więc taka rozłąka dobrze im zrobi.
 
Witam się i ja właśnie wróciłam od koleżanki ze szpitala, pisałam Wam kiedys o niej że jej synek zamarł 2 godz po porodzi i teraz znów ona jest w ciąży. jest teraz w 38 tyg i dzisaj na badaniu wykazalo 1,5cm rozwarcia więc dzis albo jutro jej córcia przyjdzie na swiat:-D:-D:-D

my zaraz zjemy obiadek i jedziemy na basen:-D:-D
milego dnia
 
Na trzy miesiące to spoko : )

Moja mama miała zawirowania w pracy i myślała, że zostanie bez pracy na szczęście na razie się wyjaśniło i zostaje, ale również myślała nad wyjazdem za granice do Włoch. Praca miała być w charakterze opieki nad starszymi osobami : / do czego to doszło!!!!
 
Asiu i dla takich wiadomości warto wierzyć w świat!!!! To cudownie, że po takiej tragedii uśmiechneło się do niej sloneczko ..... które i do mnie się śmieje bo praży mi w buzie : )

Udanej zabawy na basenie!!!! Sama chętnie bym popluskała się w cieplutkiej wodzie z moim brzdącem : )
 
Szwagierka jest ratownikiem medycznym, ale pracy znaleźć nie możwe, bo wszędzie znajmości, a jak juz ja chcieli to do Gniezna, 90 km od niej. Dojazd, albo wynajmem pokoju i wyżyweinie wraz z rach były o połowę wyższe niz pensja którą jej oferowano. Co się u nas w Polsce dzieje, ja nie wiem jak to będzie w przyszłym roku po wakacjach jak ja będę szukała pracy
 
reklama
Do góry