reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Kasia, zdrówka dla Kuby. Może rozważ jednak pójście do lekarza dzisiaj? Ja ostatnio tez tak czekałam jak Ty i gdy przyszłam w poniedziałek to dostałam ochrzan, że przez weekend z tego kaszlu mogło się rozwinąć jakieś zapalenie płuc...:crazy: bo u nas taka była epidemia.

Ja mam prędkość łącza 1970 a na upload 240. Ale to zależy od pory dnia :tak: Filmiki wczoraj pościągałam, szkoda tylko że nie mam czasu ich obejrzeć.:sorry2:

Anetasa, to miałaś dzień na ostro :baffled: Może jednak prędzej w pracy odpoczniesz.;-) Gdzie dzisiaj jesteś?

Asia miłego wypoczynku.

U nas w domu P leży i jęczy, jednak półpasiec bardzo boli. Ale i tak jak na chorego faceta, to jest super.
Śnieg ciągle sypie, mamy już jakiś metr :szok: (nie przesadzam:tak:). Nie da się nawet jeździć na sankach, bo się ciągle wywracają. Na głównych ulicach biało, u moich rodziców na uliczce są takie koleiny że sie do nich wpływa, sama się sobie dziwię że się nie boję tam jeździć i jak narazie za każdym razem udaje mi sie odkopać :tak: Aż się sama dziwię że tak dobrze jeżdżę :tak::-)
 
reklama
Dzien doberek!
a ile placisz miesięcznie?


a mi sie tren kotek bardzo podobal i nawet Oli tak sie spodobal że męczyla mnie ostatnio że mam jej takiego kotka wydrukować:-D
89 zika za miesiac.
A ja jak weszłam to myślałam że ktoś nowy się pojawił:zawstydzona/y::baffled: ale to pewnie ten smród kapusty tak na moją głowe działa:-D ale aniołek bardzo mi się podoba:tak:
Wazne ze kotek i aniolek maja czesc wspolna - skrzydelka! :-D:-p

Kasia - zdrowka dla Kubusia!
U nas w domu P leży i jęczy, jednak półpasiec bardzo boli. Ale i tak jak na chorego faceta, to jest super.
Śnieg ciągle sypie, mamy już jakiś metr :szok: (nie przesadzam:tak:). Nie da się nawet jeździć na sankach, bo się ciągle wywracają. Na głównych ulicach biało, u moich rodziców na uliczce są takie koleiny że sie do nich wpływa, sama się sobie dziwię że się nie boję tam jeździć i jak narazie za każdym razem udaje mi sie odkopać :tak: Aż się sama dziwię że tak dobrze jeżdżę :tak::-)
A wiesz ze polpasiec jest zarazliwy? taka pewna odmiana ospy...tak slyszalam:sorry2:W kazdym razie zdrowia dla meza i medal za nie-az-takie-NIEjeczenie:-p;-):-)

A ja dzis mam wielki plan - porzadki. Czy w mroz myc okna?
 
Ostatnia edycja:
Witam i ja!U nas pobudka dziś o 5:30 nie wiem co tej mojej gwieździe znów się poprzestawiało ale już mam tego dość:crazy:
Anetasa, to miałaś dzień na ostro :baffled: Może jednak prędzej w pracy odpoczniesz.;-) Gdzie dzisiaj jesteś?

Dzisiaj w domu jutro do pracy;-) ale podejrzewam że w pracy wcale nie odpocznę wręcz przeciwnie z tego co pamiętam kupa wyjazdów i przyjazdów w sobotę a że wekend to jeszcze pewnie i ruch będzie że nie wspomnę o tym syfie który wszyscy wnoszą na butach pewnie znów mop mi do ręki przyrośnie:wściekła/y:

A ja dzis mam wielki plan - porzadki. Czy w mroz myc okna?

Też myślałam że może za okna się dziś wezmę ale u nas też mróż więc nie polecam bo może Ci płyn zamarzać i więc się narąbiesz a efekt będzie ni jaki:no:

Spadam może uda mi się przekonać moją gwiazdę żeby łaskawie poszła spać a ja się wezmę za łazienkę:baffled: bo też w niej syf a okna poczekają do przyszłego tygodnia;-) ponoć ma ta zima trochę odpuścić:tak:

Kasiu zdrówka dla Kubusia życzę i może jednak lepiej idź do lekarza bo jak przez wekend się coś rozwinie nie daj Bóg to tylko będą kłopoty:tak:

Majandra udanego polowania na wózek życzę:-)
 
Ostatnia edycja:
Chyba jednak odpuszczę jeszcze to spanie bo właśnie ubrała czapkę i szalik dosiadła konia i mówi że jedźi do dziadzi :-D więc jakoś nie widzę tego jej spania:dry: dobrze że mi chociaż nie marudzi bo po tej rannej pobudce nie wiem czy bym to wytrzymała:baffled:
 
A wiesz ze polpasiec jest zarazliwy? taka pewna odmiana ospy...tak slyszalam:sorry2:W kazdym razie zdrowia dla meza i medal za nie-az-takie-NIEjeczenie:-p;-):-)

A ja dzis mam wielki plan - porzadki. Czy w mroz myc okna?

Tak, wiem, dlatego myślę, że Oskarek wkrótce będzie miał ospę.

Tak jak pisze Anetasa - na mrozie to chyba nie najlepszy pomysł myć okna.

Chyba jednak odpuszczę jeszcze to spanie bo właśnie ubrała czapkę i szalik dosiadła konia i mówi że jedźi do dziadzi :-D więc jakoś nie widzę tego jej spania:dry: dobrze że mi chociaż nie marudzi bo po tej rannej pobudce nie wiem czy bym to wytrzymała:baffled:

O ludzie, super obrazek! :-)

Majandra udanych zakupów
 
A mi wyszlo 9278 download i 971 upload. Scaiganie z chomika mi wychodzi 10 minut...moze z innych dluzej...nie wiem:baffled:

a mi wyszlo 248 download 63 upload
:crazy::crazy::crazy::crazy: no to ja w ty towarzystwie mam najwolniejszy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ale do maja, wtedy kończy nam się umowa:tak::tak::tak:

A ja dzis mam wielki plan - porzadki. Czy w mroz myc okna?
ja od rana latam ze szmatą, szalałam 4 godziny, okna, łazienka, drzwi, pranie, obiad, pokój dzieci........ jestem padnięta a tu dopiero południe:confused::confused::confused:

Spadam może uda mi się przekonać moją gwiazdę żeby łaskawie poszła spać a ja się wezmę za łazienkę:baffled: bo też w niej syf a okna poczekają do przyszłego tygodnia;-) ponoć ma ta zima trochę odpuścić:tak:
lśni , że mozna zrobic na kibelku piknik:crazy::rofl2:

My noc w miarę, po mleku o 5 i półgodzinnej przerwie mały spał do 7, ja niestety do 6:15 bo Maję trzeba było wyprawić do przedszkola.
Teraz juz spi od 15 min:tak: a ja mam czas na BB, kawkę też popijam.

Może jestem przewrażliwiona, ale na dwór dzis nie pójdziemy , mimo, że ślicznie. Mały ze dwa razy w nocy kaszlnął i miał rano chlupoty w nosie:no::no::no:, oby się to nie rozwineło, bo kurna znów nici ze szpitala a to juz w środę. Mały przed zabiegeim nie może być ani ciut chory, i w tym czasie wogóle gorączki nawet stanu podgorączkowego, więc muszę chychać i dmuchać na niego:sorry2:

kASIU zdrówka dla Kuby.

Carioca odpoczywaj

Majandra celnego strzału w wózek

Anetasa Twoja mała kowbojka bardzo Cię kocha i dlatego tak rano wstaje, by więcej czasu spędzić z mamusią:sorry2: żartuję
 
No tak kiedy ja się obrobiłam to tu cisza:sorry2::confused::baffled::baffled:
Ja tez mam przerwe. Okna umylam z jednej strony, od wewn - wiem, lipa ale jest mroz. Reszte zostawie mezulkowi -taka niepodzianka po powrocie - on uwielbia myc okna:no::wściekła/y:ale jest duzy chlopak to poradzi sibie raz dwa :-p
Zaraz sie biore za obiadek - dzis losos na parze plus ziemniaczki i buraczki.

I mnie cos tknelo zeby przerobic drugi pokoj ( nie ma do niego w ogole serca ani weny) na styl idnianski. Mam pomaranczowe sciany wiec moze sprobuje pojsc dalej. Lece na allegro szukac indiansiej narzuty:-p
 
Ja tez mam przerwe. Okna umylam z jednej strony, od wewn - wiem, lipa ale jest mroz.
Zaraz sie biore za obiadek - dzis losos na parze plus ziemniaczki i buraczki.

I mnie cos tknelo zeby przerobic drugi pokoj ( nie ma do niego w ogole serca ani weny) na styl idnianski. Mam pomaranczowe sciany wiec moze sprobuje pojsc dalej. Lece na allegro szukac indiansiej narzuty:-p

ja też tylko z jednej strony:sorry2: miałam jeszcze ozdoby ze sztucznego śniegu na szybach:rofl2::-p a i choinkę :szok:małą z dzieci pokoju też dziś schowałam:-D

U nas dziś zupa pieczarkowa, ale pieczarek małemu nie dam:no::no: a pokój indiański:happy: muszę zobaczyć :tak: jak już urządzisz i wkleisz foty:tak:
 
reklama
ja też tylko z jednej strony:sorry2: miałam jeszcze ozdoby ze sztucznego śniegu na szybach:rofl2::-p a i choinkę :szok:małą z dzieci pokoju też dziś schowałam:-D

U nas dziś zupa pieczarkowa, ale pieczarek małemu nie dam:no::no: a pokój indiański:happy: muszę zobaczyć :tak: jak już urządzisz i wkleisz foty:tak:
u mie na 2 oknach jeszcze te ozdoby są bo jakos ne mogę sie zabrac za umycie tych okien:no::zawstydzona/y:ale jak wy wszystkie dziś mylyście z jedej strony to póki maly śpi to lece na góre zmyc śnieg z okien bo tu zaraz wielkanoc będzie a u nas jeszcze bożonarodzeniowo:-D:zawstydzona/y:
 
Do góry