reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Zaplanowane na co pójdzie wygrana?
Planów jest więcej niż pieniędzy:-D Na pewno kupimy wózek i jakiś mebelek do pokoju Maciusia, pokój mały, więc mebli dużo nie trzeba;-)

O Majandra a więc zobaczyłaś i uwierzyłaś:-D to w takim razie Ty dzisiaj stawiasz;-)
Nie zobaczyłam, bo pieniądze dopiero na konto wpłacone, ale uwierzyłam:tak:

Stawiam
 
Majandra - gratuluje:tak::tak::tak:
Nuska, Anetasa - no dooobra...piwko jakies mam w lodowce od miesiecy wiec sobie drinkne
...nerw mnie od rana trzyma bo eks szefostwo list mi wyslalo z wyjasnieniami ze koniec koncow przegralabym w sadzie pracy, tak mysle...ale i tak juz pozamiatane...:sorry2:

W kwestii Stasowego niemowienia dzwonilam dzis do Prywatnych Poardni i dwie sie zaoferowaly. Musze tylko w poniedzialek potwierdzic wizyte. A co do Osrodka Intwrw.niestety tylko ze skierowaniem od neurologa itp Wiec na poczatek sprobuje prywatnie

Od poludna moj Wyjec sie uspokoil...bo walnal sobie druga drzemke po ktorej sie tulil i tulil i mowil do mnie Tati:sorry2::szok::-)
 
Witam w domku po obiadku (żeby jeszcze ktoś chciał za mnie posprzątać no może męża przekonam że warto;-)) teraz Mały I i duży I poszli na godzinkę w odwiedzinki więc ja siedzę z Wami i dzisiaj polewam WINO która chce????
Która się ze mną napije tak na początek weekendu:-)




:-D:-D:-D kobieta wkurzona z siekierką tez bym się bała ;-):-D:-D:-D:-D

Doti
właśnie coś takiego widziałam w katalogu Ikea i tak myślę nad nimi a te co Ty mi pokazałaś to cena jest za jeden????

Anetasa
jak tam sobie radzisz? Do 22 już nie daleko.

Chętnie bym dołączyła,ale w domu nemo.

Cena jest za wszystkie razem. Teraz jest promocja.

kiedyś mignął mi w Gnieźnie jakiś plakat,czy reklama jakiegoś takiego figloparku. Muszę obadać co to jest i jak miną choróbska to umówię się z kumpelą, która ma Olka miesiąc młodszego.

Fajnie było, ale mój Oskarek jest chyba jeszcze za mały. A do tego strasznie ostrożny i woli obserwować (normalnie po mamusi):-D.

no i dzisiaj byliśmy 2 razy na spacerku:-):-):-):-)pierwszy raz od 2 tygodni

no w końcu!

A i zapomniałam się pochwalić że mój szef wpadł w zachwyt dzisiaj na mój widok:-) powiedział że bardzo na plus mi w tych okularach:tak:

to dawaj zdjęcie!

Położyłam Oskara spać, znowu leci muzyczka, tym razem iona (ostatnie moje odkrycie) mam nadzieję że młody zaśnie. śpiewa sobie z panią "lalalala"
 
aha, i w ramach akcji "spokojny sen bez przerw w nocy" dałam Oskarowi kubek melisy. smakowało mu, a zobaczymy jak nocka. z drugiej strony: co mu patrzę do buźki to ma nowe zęby, ale nie jestem w stanie policzyć. ale od 3 tygodni tak około 5 się przebiło
 
UFF wkońcu dzieciaki leżą w łóżkach a ja moge odsapnąc bo już dzisiaj tacy niedobrzy byli że szok:wściekła/y:ide jeszcze ogarnąć zabawki i kuchnie po kolacji i wracam:-)
Majandra mam pytanko do twojego męza:-pjaki program do oczyszczenia komputera poleca ?bo maz zamiar zrobić porządek w komputerze bo strasznie muli i się zacina:wściekła/y:
 
Witam w domku po obiadku (żeby jeszcze ktoś chciał za mnie posprzątać no może męża przekonam że warto;-)) teraz Mały I i duży I poszli na godzinkę w odwiedzinki więc ja siedzę z Wami i dzisiaj polewam WINO która chce????
Która się ze mną napije tak na początek weekendu:-)

co to same abstynentki:szok::-p
może jednak


JA! JA! WYBIERZ MNIE!!! :-D

Witam. To ja się przyłączę do winka, ok? Bo mam co oblewać:-D;-)
O rany! A ja nic nie wiem!!!! Co wygrałaś? GADAJ!

EDIT: już doczytałam! Bomba!!! :-D
 
No jestem spowrotem to co miało być zrobione jest zrobione. Właśnie przyjechali mi kolejni goście i czekam na jeszcze jednych ale gnoje odbijają jak dzwonię żeby potwierdzić rezerwacje:wściekła/y: już zgłosiłam to kierowniczce bo nie mam zamiaru tu siedzieć dłużej niż to konieczne:tak: zwłaszcza że pod biurkiem to winko się tak ładnie do mnie uśmiecha:cool2:
 
reklama
U mnie też co miało być to zrobione.
Paweł zasypia...
Z racji braku winka słyszę piwko z lodówki :-p
I campari z barku ;-)
 
Do góry