reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Nuśka szkoda że tak daleko mieszkasz bo widzę że Ty to taki podobny typ do mnie;-) przynajmniej w kwestii alkoholowej:wink:

:zawstydzona/y::zawstydzona/y: to jednak się wydało ;-):-p:-D:-D:-D a tam daleko w końcu to nie koniec świata jakbyś miała ochotę to wpadaj:-)

Nuśka ja chętnie skorzystam:tak::-)ale tak za godzinkę jak poloze dzieci spać:-p

O to jednak się z kimś napiję po kąpieli maluszków ok :-) ja za jakieś 15 minut jak wróci mały i duży Misiu to też będę kąpała więc teraz z tym piciem to tak ostrożnie do smaku a po kąpieli imprezka Moni prawda :tak: ?która się jeszcze pisze?
 
reklama
anetasa oni antybiotyki biorą tydzień bo pierwszy tydzień choroby byl bez antybiotyków a teraz kazal jeszcze im podać przez 3 -4 dni żeby do końca wyleczyć te uszy:tak:(przepisal te same co brali)
 
O to jednak się z kimś napiję po kąpieli maluszków ok :-) ja za jakieś 15 minut jak wróci mały i duży Misiu to też będę kąpała więc teraz z tym piciem to tak ostrożnie do smaku a po kąpieli imprezka Moni prawda :tak: ?która się jeszcze pisze?
prawda prawda zaraz ide dzieciom kaszke ugotowac wykompać i wracam na impreze wkońcu D dziś wruci napewno po 22 więc co ja mam robic jak nie imprezować z wami:-pmyśle że net mi nie będzie mulił:sorry2:
 
:zawstydzona/y::zawstydzona/y: to jednak się wydało ;-):-p:-D:-D:-D a tam daleko w końcu to nie koniec świata jakbyś miała ochotę to wpadaj:-)

O to jednak się z kimś napiję po kąpieli maluszków ok :-) ja za jakieś 15 minut jak wróci mały i duży Misiu to też będę kąpała więc teraz z tym piciem to tak ostrożnie do smaku a po kąpieli imprezka Moni prawda :tak: ?która się jeszcze pisze?

Żebyś się nie zdziwiła jak w sierpniu Ci w drzwiach stanę:-p bo chcemy jechać na urlop nad morze i powoli się zastanawiamy dokąd więc kto wie;-) a co do imprezki to ja dołączę po 22 pewnie bo już sprzęt zakupiłam i stoi pod biurkiem i się do mnie uśmiecha:-) a co tam wekend trzeba zacząć zwłaszcza że to tak naprawdę wolny wekend dla mnie pierwszy od ponad półtora miesiąca:sorry2:

anetasa oni antybiotyki biorą tydzień bo pierwszy tydzień choroby byl bez antybiotyków a teraz kazal jeszcze im podać przez 3 -4 dni żeby do końca wyleczyć te uszy:tak:(przepisal te same co brali)

A no widzisz a mi się zdawało że oboje są na antybiotykach od początku choroby:zawstydzona/y:
 
Żebyś się nie zdziwiła jak w sierpniu Ci w drzwiach stanę:-p bo chcemy jechać na urlop nad morze i powoli się zastanawiamy dokąd więc kto wie;-) a co do imprezki to ja dołączę po 22 pewnie bo już sprzęt zakupiłam i stoi pod biurkiem i się do mnie uśmiecha:-) a co tam wekend trzeba zacząć zwłaszcza że to tak naprawdę wolny wekend dla mnie pierwszy od ponad półtora miesiąca:sorry2:

A ja bym się ucieszyła

A właśnie przecież To Wy wygraliście więc Ty stawiasz ;-):-) ale ok pierwsza kolejka ode mnie :-):-) oblewam WASZ sukces
Zaplanowane na co pójdzie wygrana?

O Majandra a więc zobaczyłaś i uwierzyłaś:-D to w takim razie Ty dzisiaj stawiasz;-)

Ale jesteśmy jednomyślne :-)

Lece kąpać moje serduszko i zaraz wracam więc proszę tu na mnie czekać:-D:-D:-D
 
A i zapomniałam się pochwalić że mój szef wpadł w zachwyt dzisiaj na mój widok:-) powiedział że bardzo na plus mi w tych okularach:tak:
 
reklama
Do góry