reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Majandra polewaj


To tak na początek a teraz szykować kieliszki do wina i ja polewam
Więc
Anetasa
Hrudzia
Majandra
Doti
Monia
Asia KC
no i Nuśka
A może jeszcze znajdzie się ktoś chętny ja mam dużo wina:-)

EDIT Agulka "dawaj'' kieliszek :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Agulka jak już wszystkich tak chcesz odwiedzać to może Cię poniesie ja zapraszam do mnie;-):tak::-p

W wakacje będziemy w tamtych stronach, albo u Ciebie;-);-);-);-):tak::tak::tak:

co to same abstynentki:szok::-p
może jednak


:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2: a dla mnie coś zostało??????

Witam. To ja się przyłączę do winka, ok? Bo mam co oblewać:-D;-)

Mężus dobrą ma rękę:tak::tak::tak: niech częściej takie nowiny przynosi:-D


tego też się napiję:tak::tak::tak:

aha, i w ramach akcji "spokojny sen bez przerw w nocy" dałam Oskarowi kubek melisy. smakowało mu, a zobaczymy jak nocka. z drugiej strony: co mu patrzę do buźki to ma nowe zęby, ale nie jestem w stanie policzyć. ale od 3 tygodni tak około 5 się przebiło

Ja z meliską muszę też spróbować

No jestem spowrotem to co miało być zrobione jest zrobione. Właśnie przyjechali mi kolejni goście i czekam na jeszcze jednych ale gnoje odbijają jak dzwonię żeby potwierdzić rezerwacje:wściekła/y: już zgłosiłam to kierowniczce bo nie mam zamiaru tu siedzieć dłużej niż to konieczne:tak: zwłaszcza że pod biurkiem to winko się tak ładnie do mnie uśmiecha:cool2:
a to gnoje:-D:-D:-D:-p

Monia cieszę się, że z maluchami lepiej i ze spacerku, bo wiem jak to było kiedy maje nie mogły wyjść i buźki miały przyklejone do okna:sorry2::sorry2:

Anetasa zdjęcie - okularnico:-p:-p:-p

Donakt a teraz co z Twoim netem, jesteś czy spierdzielili na dobre:baffled::baffled::baffled:

Nam dzis dzień minał szybciutko.
Najpierw dostałam śniadanko do łózka, potem wyeksmitowałam do fryzjera ( jestem zadowolona blondi:tak::tak::tak:) , po 4 godzinach wróciłam i zaraz pojechałam po dziewczyny do przedszkola ( bo kuzyna Lila dziś raczyła Maję odwiedzić), potem zabrałam synusia i pojechałam do mamy a J został z dziewczynami.
U mamy juz poprawki sukienki zrobione, więc zadowolona jestem bardzo.
Dzieci usnęły pół godziny temu, bo w wannie obcinałam włoski Adasiowi, moja fryzjerka nie miała czasu:no::no::no: aby to zrobić a mi się juz w przyszłym tygodniu by nie chciało znów do niej jechać:sorry2::sorry2::sorry2:
 
Ja za polewnie a jeszcze podziękuję bo jakoś do domu trzeba wrócić;-) tylko nie poupijajcie mi się tutaj bo nie będę miała z kim się napić po 22:-p no chyba że do lusterka:-D Co do zdjęcia obiecuję ale jak już pisałam teściu zabrał aparat i fotografuje swoje ptaszki i jeże:baffled:
 
Pijcie i na mnie nie czekajcie:crazy: gościu właśnie zadzwonił że wyjeżdża za chwilę z Wrocławia więc ja tu chyba dziś zakwitne dłużej:wściekła/y: szlak by to trafił:angry:
 
:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2: a dla mnie coś zostało??????

:sorry2::sorry2:
Pytanie już się poprawiłam i jesteś na liście ;-)



Ja za polewnie a jeszcze podziękuję bo jakoś do domu trzeba wrócić;-) tylko nie poupijajcie mi się tutaj bo nie będę miała z kim się napić po 22:-p no chyba że do lusterka:-D Co do zdjęcia obiecuję ale jak już pisałam teściu zabrał aparat i fotografuje swoje ptaszki i jeże:baffled:
To on ma więcej niż jeden :-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry