reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
[
Wiec nie wiem czy ci gratulowac czy nie, czy zyczyc dwoch kresek, a moze jednej???
ale z checia sie z toba napije
Juz dwoch. Nie bedzie lepszego momentu...Pozniej odkladalabym decyzje itp Jesli Bog tak chcial to:-)
Donkat, no na Ciebie też czekamy :tak::-D z ciekawością
:szok:Cos mi umknelo????? Donkat tez spodziewasz sie kochanego lokatora?

hruda kiedys napisala, ze gotuje wode z gozdzikami i cynamonem
To chyba Justyna pisala...ja smrody likwiduje prawdziwymi kadzidlami z "sandala":-)

Takie mam marzenie: w tym miesiącu wszystkie zajdziemy w ciążę: DOnkat, Hruda, Carioca i ja :-D I będzie forum wrześniówek i październikówek :tak:
I opanujemy to forum jak dzikie, rozpanoszymy sie bo Wrzesniowki 2007 i 2009 RULES!!!!!:rofl2::-D:laugh2:
 
A to jeszcze Ci się nie opóźniła czy czekasz aż Ci się druga opóźni?

nie, nie opzonila mi sie, tylko cos nam sie zdarzylo i mam takie przeczucie...

Takie mam marzenie: w tym miesiącu wszystkie zajdziemy w ciążę: DOnkat, Hruda, Carioca i ja :-D I będzie forum wrześniówek i październikówek :tak:

fajnie by bylo....ech, jka fajnie miec marzenia....:-)

[

:szok:Cos mi umknelo????? Donkat tez spodziewasz sie kochanego lokatora?

pisalam na zamknietym:zawstydzona/y:
 
A ja mam takie przeczucie, że znowu nie jestem w ciąży :-( Jakoś trudno mi uwierzyć, że znowu jeszcze kiedyś będę :-( Wiem, że to nieracjonalne i że pewnie będę, ale tak to jest - jak czegoś bardzo chcę to zwykle tego nie mam :eek:
 
A ja mam takie przeczucie, że znowu nie jestem w ciąży :-( Jakoś trudno mi uwierzyć, że znowu jeszcze kiedyś będę :-( Wiem, że to nieracjonalne i że pewnie będę, ale tak to jest - jak czegoś bardzo chcę to zwykle tego nie mam :eek:

doti, niestety ale czesto zbytnia motywacja i chec przeszkadzaja my tak mielismy przy starniach sie o Julitke:-(
moze odpusccie sobie troche, wyluzujcie, niech umysly odpoczna od wiecznego myslenia o jednym. wtedy nawet sie nie spostrzezecie, a beda dwie kreseczki:tak::-)
 
reklama
Dziewczyny życzę powodzenia w staraniach.
A nas chyba omijane z daleka choróbsko dopadło- tzn. M pociąga, jęczy, marudzi i szprycuje sie czosnkiem i mlekiem z miodem.Zaraz z niego przejdzie na mnie a stad droga niedaleka do Małego:-( I tyle będzie z mojej radości, że dziecko przeżyło imę zdrowo:crazy:
A tak o przyjemniejszych rzeczach- najprawdopodobniej wracam do pracy:happy::happy: i to może już od wtorku- wszystkiego dowiem się w poniedziałek. Jestem prze szczęśliwa :happy:
 
Do góry