reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

szkoda, ze Adas, nie pojdzie z Maja na baaal....

pod tym względem przedszkole jest h****we bo nawet rodzicom nie pozwalaja przyjść by zdjęcia porobić:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. Jak MAja była pierwszy raz na balu to ja ubłagałam i sie zgodzili, ( bo byłam pierwsz która chciała to kamerować) a juz w nastepnym roku NIE. A wieci dlaczego? Bo kuchry i przedszkolanki sie lepiej bawiły niz dzieci, tzn one jak dzieci i chyba nie chciały by ktoś to nagrał:laugh2::laugh2::laugh2: A ich znajome i rodzina mże być:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Anetasa mam nadzieję, że Natalii szybo minie, a kysz..... Powiedz mi czy juz rezerwują pobyty na wakacje??:sorry:

Powiem tak jest już kilka rezerwacji ale to od stałych klientów któryrzy przyjeżdżają co roku i zależy im na konkretnym pokoju tak normalnie to zaczynają rezerwować końcem kwietnia:tak:

anetasa fajnie ze tak szybko choroba mija.

Nie chwalmy dnia przed zachodem słońca;-) zobaczymy jutro jak po dzisiejszym dniu będzie.

Gabids, kochana BBono, wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek!!! malo problemow z dzieciaczkami i mezulkiem, duzo radosci i czasu dla nas:-D:-D:-D

I ja się dołanczam do życzeń:tak::tak::tak::tak::tak:
 
pod tym względem przedszkole jest h****we bo nawet rodzicom nie pozwalaja przyjść by zdjęcia porobić:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. Jak MAja była pierwszy raz na balu to ja ubłagałam i sie zgodzili, ( bo byłam pierwsz która chciała to kamerować) a juz w nastepnym roku NIE. A wieci dlaczego? Bo kuchry i przedszkolanki sie lepiej bawiły niz dzieci, tzn one jak dzieci i chyba nie chciały by ktoś to nagrał:laugh2::laugh2::laugh2: A ich znajome i rodzina mże być:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

To jakieś chore żeby nie można było wejść na bal dziecka żeby porobić kilka zdjęć:angry: ja już sobie wyobrażam Adasia jako księcia u boku swojej księżniczki no chyba że to królewna śnieżka to mógłby być świetnym krasnoludkiem:tak:
 
To jakieś chore żeby nie można było wejść na bal dziecka żeby porobić kilka zdjęć:angry: ja już sobie wyobrażam Adasia jako księcia u boku swojej księżniczki no chyba że to królewna śnieżka to mógłby być świetnym krasnoludkiem:tak:
:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
a bo oni wynajmuja fotografa i wtedy z jedno zdjęcie 10x15 biorą 5 zł:wściekła/y:, jest tez grupowe i duże indywidualne.:tak:
Także szykujcie rodzice 38 zł:no::no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Wyobraźnia mnie poniosła?:zawstydzona/y: poprostu tak fajnie w tej torbie wyglądał jak mały krasnoludek że moim zdaniem naprawdę by pasował:zawstydzona/y:
A to świnie w tym przedszkolu pewnie jeszcze fotograf zupełnie przez przypadek jest spokrewniony z którąś z pań z przedszkola.
 
Hrudzia ja z tych które Ci powiedzą, NIE PIJ ANI KROPELKI W CIĄŻY - proszę Cię.:sorry: Trzymam kciuki:tak:
Ja tez z tych, bez obawy!!! ale w piatek jeszcze nic nie wiadomo...w ciazy ze Staskiem pilam bardzo okazjonalnie piwo bezalkoholowe...bardziej matwia mnie fajki bo jakos sie nie odechciewa...ale moze to i za wczesnie albo fasolka jeszcze czeka na przybycie u Aniolow:-)

A ja czekam na poczte krolewska bo moj prezent w drodze:-)Ciekawe co bedzie.
;-)

[ame="http://pl.youtube.com/watch?v=pO1uNiRv4bo"]YouTube - Happy Birthday - NKOTB[/ame]


niekoniecznie. rtg na pewno, a znieczulenie nie. ja mialam podawane w ciazy i dentystka o tym wiedizala
To prawda. Tez mialam w TE dni wile razy znieczulenie i bylo spoko...a rtg ni bedzie bo dent juz wszytskipotrzebne fotki zrobila:-)

Harsh - witaj marnotrawna :-p:-)
 
pod tym względem przedszkole jest h****we bo nawet rodzicom nie pozwalaja przyjść by zdjęcia porobić:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. Jak MAja była pierwszy raz na balu to ja ubłagałam i sie zgodzili, ( bo byłam pierwsz która chciała to kamerować) a juz w nastepnym roku NIE. A wieci dlaczego? Bo kuchry i przedszkolanki sie lepiej bawiły niz dzieci, tzn one jak dzieci i chyba nie chciały by ktoś to nagrał:laugh2::laugh2::laugh2: A ich znajome i rodzina mże być:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

ale kicha!!:szok:bez sensu!!
ja sie wybieralalm do mamy do szkoly an choinke dla amluchow z Julitka. myslalam, ze bedzie na poczatku ferii, a oni robia w te sobote. moja mama ma w tym dniu kolede, wiec nie bede jej dupy zawracac, bo ona przezywa takie wizyty, a poza tym nie moglaby ze mna pojsc, a mja gwiazda-bratowa nie mam ochoty sie publicznie pokazywac:crazy:
w sumie to moze i dobrze, bo teraz tyle dzieci chorych, wiec niunka by cos obcego jecsze zlapala:szok:
pojdziemy moze za rok, ajk juz bedzie kumatniejsza tancerka:-D

Wyobraźnia mnie poniosła?:zawstydzona/y: poprostu tak fajnie w tej torbie wyglądał jak mały krasnoludek że moim zdaniem naprawdę by pasował:zawstydzona/y:
A to świnie w tym przedszkolu pewnie jeszcze fotograf zupełnie przez przypadek jest spokrewniony z którąś z pań z przedszkola.

:-D
pry Mai na pewno tak wlasnie wyglada:-D:-D

to oczywiste, ze zupelnie przypadkowo:-D:-D:-D:-D:rofl2:
 
Doti - a co to za kalendarze wlasnej roboty? zdradz pomysl:sorry:


Zapomniałam Ci wczoraj odpisać :-) Miałam zaprojektować i wydrukować kalendarze, takie jak można zlecić np przez internet. Mam możliwości techniczne, żeby zrobić taki kalendarz dosyć wysokiej jakości. Tylko... mi się rozpełzło. To miał być mój drugi projekt (pierwszy to były wizytówki dla mojego męża instruktora).
A teraz mam kolejny: mam zrobić skład książki :szok: Od razu z grubej rury, ale pracuję nad tym. Jak ją wydamy to się pochwalę.

W ogóle myślałam, że mogłabym np. na allegro dać ofertę wykonani małych kalendarzyków ze zdjęciami dzieci albo kartek albo różnych takich drobiazgów drukowanych. Co myślicie o tym?
 
reklama
A teraz mam kolejny: mam zrobić skład książki :szok: Od razu z grubej rury, ale pracuję nad tym. Jak ją wydamy to się pochwalę.

W ogóle myślałam, że mogłabym np. na allegro dać ofertę wykonani małych kalendarzyków ze zdjęciami dzieci albo kartek albo różnych takich drobiazgów drukowanych. Co myślicie o tym?

jak to sklad? co to znaczy, bo nie kapuje?

ja mysle, ze to dobry pomysl. tylko zeby oczywiscie cena wysylki nie przewyzszala ceny produktu, bo to chyba zniecheca (przynajmniej mnie).
kiedys P probowal zrobic nam taki kalendarz ze zdjeciami julitki. jednak mu nie wyszlo. wyglada na to, ze nie kazdy moze sam to zrobic, wiec bedzie zmuszony zamowic;-)


troche z innej beczki: rozebralyscie juz swiateczne choinki? ja miaalm zamair dawno to zrobic, ale widzac ciagly zachwyt niunki odlwekam ten moment. choinka musi sie siwecic caly dzien i julitka za kazdym razem zachowuje sie jakby ja pierwszy raz widziala.:-)
a teraz to i dak dupa mokra, bo choineczka zaczela nam rosnac:cool:
jest w doniczce, cieplo ma, podlewam, wiec wegetuje i do wiosny juz zostanie z nami w domku:shocked2:
 
Do góry