reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Cześć Harsh, jak fajnie Cię "widzieć" :tak:

Hruda, no rób ten test. Znieczulenie nie powinno zaszkodzić, ale lepiej powiedz dentyście, że jest taka opcja, że jesteś w ciąży.

Oskar jak narazie niczego się nie boi. Ale nie lubi jak mu dmucham suszarką na głowę - ucieka ale się chichocze.

Idę do niego bo próbuję go uspać, ale już z 10 minut jęczy
 
Odmeldowuje sie :)
I lece sprzatac :/
Nie zdążyłam sie przywitac a Ty już uciekłaś:sorry::sorry: Ale witaj i częściej zagladaj:tak::tak::tak::tak:

Wyprałam sukienkę dla mojej Królewny Śnieżki na jutro na bal przebierańców.:tak:
Mały rozrabia, więc wszystko w porządku

Z Donkat wczoraj randka się udała;-);-);-)

Hrudzia
ja z tych które Ci powiedzą, NIE PIJ ANI KROPELKI W CIĄŻY - proszę Cię.:sorry: Trzymam kciuki:tak:

Anetasa mam nadzieję, że Natalii szybo minie, a kysz..... Powiedz mi czy juz rezerwują pobyty na wakacje??:sorry:

Adaś jak zwykle od kad Maja chodzi do przedszkola budzi sie przed 6. Ale dziś widziałam, że jeszcze ziewa i trze oczka , więc jak połowa mojej rodziny pojechała to ja pach mleczko małemu zapodałam i musiłam do spania, przytrzymałam go na siłe i naszym łózku. I pospalismy jeszcze 1,5 godziny
 
Ostatnia edycja:
Ale mnie dzisiaj glowa boli i nic dziwnego przy takiej pogodzie:baffled:

Hruda ja tez mysle ze te objawy to na bank ciaza.I lepiej powiedziec dentyscie ze podejrzewasz ciaze.Przy kanalowym czesto robi sie przeswietlenie.

Harsh kupe lat.fajnie ze jestes i nie opuszczaj nas az do smierci:-D

Luandzia moja mala suszarka nie rusza.Nawet susze jej wlosy po kapieli.
anetasa fajnie ze tak szybko choroba mija.
Nuska a co tam u Ciebie?

Dziewczyny ten pierscionek to nie dla mnie.Taki bazarowy...i ta cena...pchiii :-p
A ja czekam na poczte krolewska bo moj prezent w drodze:-)Ciekawe co bedzie.
 
witam!!

jakos mi tak szybko ten czas dis mianl, ze jestem jescze czesciowo w pizamie!
ale zupki juz ugotowane, wiec nie lezalalm:-D

niunka probuje usnac:tak:

pogoda spiaca, szaro i morko, moze wyjdziemy pozniej
no i musimy z zyczeniami dzis jescze jechac:zawstydzona/y:

Nie wiem zbytnio na jakim wątku mam o to zapytać? czy wasze dzieci czegoś sie boją?
Moja Zuzia strasznie boi sie suszarki i wygląda na to że o tym cały czas myśli bo jak leżała wieczorem w łóżeczku to powiedziała suszarka boje sie usta w podkówkę i płacz (a w pobliżu nie było żadnej suszarki) nie wiem co mam zrobić ??? inne urządzenia jej nie przeszkadzają ...

ju;itka sie boi wszelkich warczacych urzeadzen: odkurzacz, suszarka, mikser, robot, choc u dziadka w warsztacie nic jej nie przeszkadza:sorry:
tylko ze nie ma na tym punkcie obsesji. gdy nie ejst wlaczone to nie przezywa

Chcialabym BYC!:-)

no to oby tak bylo:tak::-D

o_O.
Wpadam tutaj i od razu taka wiadomosc :)

Czesc wszystkim. Marnotrawna wrocila (prawdopodobnie na sekunde:p)

witamy!!!

Hrudzia to tym bardziej zrób test bo znieczulenie może zaszkodzić ewentualnej fasolce

niekoniecznie. rtg na pewno, a znieczulenie nie. ja mialam podawane w ciazy i dentystka o tym wiedizala
 
Gabids, kochana BBono, wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek!!! malo problemow z dzieciaczkami i mezulkiem, duzo radosci i czasu dla nas:-D:-D:-D

 
Gabids, kochana BBono, wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek!!! malo problemow z dzieciaczkami i mezulkiem, duzo radosci i czasu dla nas:-D:-D:-D


wyprzedziłas mnie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ale dołańczam się do życzeń :tak::tak::tak:
agulka, nocka zarwana to i tzrebabylo Adasia stlamsic:-D:-D
dokładnie, u Ciebie jest jeszcze P:laugh2::rofl2:
Nie mam pojęcia co na obiad bo w lodówce i zamrażalnce tylko lód i światło
Jak wórci J z pracy to wsiądę w autko i pojade na zakupy, no i muszę znaleźć czerwona opask ę na włosy , w końcu Kólewna Snieżka taka miała.
A na obiad chyba zrobie zapiekankę z ziemniakó a małemu odgrzeję krupnik:tak::sorry::sorry:
 
reklama
wyprzedziłas mnie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

dokładnie, u Ciebie jest jeszcze P:laugh2::rofl2:
Nie mam pojęcia co na obiad bo w lodówce i zamrażalnce tylko lód i światło
Jak wórci J z pracy to wsiądę w autko i pojade na zakupy, no i muszę znaleźć czerwona opask ę na włosy , w końcu Kólewna Snieżka taka miała.
A na obiad chyba zrobie zapiekankę z ziemniakó a małemu odgrzeję krupnik:tak::sorry::sorry:

jak sie tylko zorientowalalm, ze dzis gabids ma urodziny, to szybciutko pislaalm posta, zeby byc pierwsza:-D:-Ddlatego tekie krotkie zyczenia:-D:-D

P juz pojechal:tak:

szkoda, ze Adas, nie pojdzie z Maja na baaal....
 
Do góry