reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Ja swoją choinkę rozebrałam wraz z Tuśką w zeszłą sobotę po wizycie księdza i niestety z przykrością muszę stwierdzić że moje dziecko czerpało więcej radości właśnie z tego rozbierania choinki niż z jej obecności w domu:baffled::rofl2::-D
 
reklama
Doti- fantastyczny pomysl..oj gdybym nie poszla w kosmetyke na pewno zajelabym sie projektowaniem graficznym i takimi artstycznymi gadzetami...poki co chce w lutym jechac do Wrocka na kurs pernamentnego makijazu - jako prezent urodzinowy od rodzicow...musze zaczac zamykac pewne sprawy jak sie okzaze co sie okzac MA!:-)
Donkat - moja ****ka juz dawno rozebrana i slad po niej zaginal...ale ja nie mialam z doniczka:sorry:
 
Doti- fantastyczny pomysl..oj gdybym nie poszla w kosmetyke na pewno zajelabym sie projektowaniem graficznym i takimi artstycznymi gadzetami...poki co chce w lutym jechac do Wrocka na kurs pernamentnego makijazu - jako prezent urodzinowy od rodzicow...musze zaczac zamykac pewne sprawy jak sie okzaze co sie okzac MA!:-)

Z Wrocka już do mnie nie daleko;-) Długo będzie trwał ten kurs? Może uda nam się jakoś spotkać?
 
a mnie ostatnio sie kolacze po glowie kosmetyka, albo fryzjerstwo:sorry:
hruda, jakbym tak chciala zaczac od zera, to dluga droga przede mna do jakis kwalifikacji i pieniedzy?
ulalala:-) fryzjerstwo to nie wiem...kosmetyka to szkola - dwuletnie studium lub 3 letni licencjat a potem praca i nabywanie doswiadczenia ( na swoim lub u kogos choc polecam zaczac u kogos) i non stop doszkalnaie sie. Po 3 latach po szkole powinnas juz wiedziec ze jestes w TYM dobra! Tak mysle. A masz zdolnosci malnualne? Artstyczne? Czy jestes pilna uczennica? Pytam bo jest wiele odmian zawodow w kosmetyce" stylista paznokci, masazysta,fizjotearpeyta, wizazytsa, a moze farmaceuta?
A fryzjerstwo uwazam to swietna posada! Jedna szkola troche szkolen i tylko zajmujesz sie wlosami. Nie wymaga sie od ciebie znajomosci anatomii, fizjologii, dermatologii, dietetyki, chemii itd. Tylko checi i wena!Ach:-)
 
Ostatnia edycja:
Byl juz pan listonosz.Wreczyl prezent i.........rachunek z elektrowni.
Prezent piekny,wlasciwie dwa bo to dwa komplety bizuterii.
Ale rachunek KM za 1 miesiac gaz i prad 122£Ide sobie drinka walnac.Akurat w urodziny musial rachunek przyjsc.Shit.
 
reklama
Do góry