reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Witajcie Wrześniówki!
Mam do Was takie pytanie: czy Wasze Maleństwa też tak się zachowuja jak mój Oluś? Tzn mam na myśli coś takiego: leży sobie np na leżaczku lub w łóżeczku, obok nie ma nikogo a on nagle zaczyna się śmiać na głos i "gadać" po swojemu tak, jakby ktoś przed nim stał i też do niego się usmiechał i zagadywał? Czy to jest normalne zachowanie niemowlaka czy raczej nie?
 
reklama
Lizabeta, u nas podobnie, z tym,ze wtedy ktos jest z Maciusiem,a on patrzy np. w sufit i sie usmiecha i "gada":szok:. Kiedys mi ktos powiedzil (raczej dla zartow),ze niemowlaki widza duchy zmarlych:szok::szok::szok::szok::szok:
 
a wiesz Majandra - że ja sie też nad tym zastanawiam... jak moja Ania była mała to dokładnie tak samo się zachowywała i to w dodatku robiła np tak, że ja ja trzymałam na ręku i patrzyłam w jej oczy a ona jakby celowo wychylała główkę na bok i patrzyła gdzies obok mnie i sie uśmiechała albo "gadała" i ja sie tego bardzo bałam- zwłaszcza w nocy gdy ja karmiłam wyglądało to dziwnie izarazem strasznie... teraz Olek robi to samo a nawet bym powiedziała, że bardziej bo ona głośnie wyraża swoja radość do tego czegoś lub kogoś, kogo widzi na suficie niż np do nachylającej sie nad nim osoby... tak jakby był jakiś "inny świat" gdzieś tam na suficie i jacyś inni ludzi w dodatku bardzo go rozbawiający :-( nie wiem co o tym mysleć...bo jeśli to te duchy to widać, że im tam dobrze skoro tak rozbawiają mojego Olka ;-)
 
Atriuvell- to objawy kaszelek - pokasływanie i katar moga byc objawem alergii. Nie chcę sie madrować ale ostatnio moja mała ma wysypke na głowie i ciemieniuchę na dodatek jakiś czas temu zaczeła sie wysypka na buzi która schodzi i sie pojawia. Ja nie jem nic mlecznego ale mała dostaje oprócz cyca mleko modyfikowane i jest w nim mleko odtłuszczone i tak myśle czy nie ma uczulenia na mleko. Zaczełam szukać objawów alergi u dzieci i znalazłam
kolki
problem z praca jelit
ulewanie
sapka
katar
kaszel
nawracające zapalenie górnych dróg oddechowych

i oczywiście wysypka
 
no tak aniołki są the best... tylko dlaczego my ich nie widzimy?? buuuuuuu :-:)-:)-( skoro maluszki są takie radosne to i nam by się pewnie spodobały :-)
 
Ja tak szybciutko bo dzisiaj strasznie zabiegany dzień mamy (napisze o tym pozniej). Oglądałam w jakims programie, że dzieci widzą rzeczy, których my dorośli nie widzimy bo z biegiem lat zatraciliśmy ta zdolność. Słyszałam tez kilka historii o tym jak maluszki niby widziały duchy zmarłych osób albo Aniołków. Kto wie, może to prawda?!? :-)
 
reklama
Do góry