reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
cześć kochane brzuchatki!
Dzisiejszą noc spędziłam na ciągłym kręceniu się z boku na bok. A jak się przeręcałam to sapałam jak słonica. Pocieszam się że to już chyba niedługo. Planowany termin to 15.09. Boję się tylko cc.
Dziewczynki czyWy pierzecie pieluszki tetrowe? ja ich będę uzywać ale nie do przewjania.
 
Jak już pisałam, za nami połowa sierpnia, nie chcę straszyć, ale chyba nie uciekniemy przed faktem, że lada chwila się zaczniemy się sypać :-):-):-).

Majandra - jak się do wieczora nie odezwiesz, to spodziewaj się sesemeska z zapytaniem o stan osobowy w twojej rodzince:-D:-D:-D.

Ja w każdym razie już mam dość, gdyby nie to, że do terminu jeszcze ponad miesiąc, to już z przyjemnością bym się rozdwoiła. Ale dla dobra maluszka muszę się jeszcze pomęczyć do końca sierpnia :-D:-D:-D. Prognozy pogodowe na jesień średnie, ma być trochę chłodniej ale mniej deszczowo niż zwykle.Byleby nie lało i nie wiało non stop, to będzie dobrze.
 
Monia właśnie nastawiam pranie i piorę wszystko (ubranka, kocyki, rożek, pieluchy tetrowe, ręcznik). Nigdy nie wiadomo kto tego dotykał no i jak dla mnie to wszytsko śmierdzi farbami, detergentami i innymi paskudstwami.

Atruviell
ja tez bym sie juz chętnie rozdwoiła tylko, że wiadomo dla dobra dzidzi lepiej niech jeszcze posiedzi w brzuszku min 3 tygodnie.
 
No to czekamy na sms'ka, Majandra:-).

Blimka - podoba mi się twoja teoria na temat zależności pory rozpoczęcia akcji porodowej od pory poczęcia :-D:-D:-D. Jakby nie patrzeć, coś w tym musi być:-D:-D:-D.

Xeone - oj tak... Musimy jeszcze sporo poczekać, ale ponarzekać sobie możemy już teraz;-);-);-). Ale największe marudztwo to jeszcze przed nami, patrząc pod kątem sierpniówek:-D:-D:-D.

Monia - ja też nie będę używać tetrówek jako pieluszek ale wszystkie chcę wyprać przed pierwszym użyciem, chociażby dlatego, że pachną "octem", tj. nowością i ten zapaszek może dzidzi nie przypaść do gustu.

A mam pytanie do dziewczyn, które już rodziły - czy używałyście po pierwszym porodzie pasa poporodowego? A jeśli tak, to czy był skuteczny? Oglądałam sobie takie różne na Allegro i nie wiem, czy przypadkiem nie zainwestować.
 
wrocilam od lekarza...
Mam wysokie cisnienie...za wysokie. Chca mnie zostawic w szpitalu, ale ja sama wiem ze takie lezenie na oddziale tam nic nie da.
zaproponowano mi CC, bo z tego co zrozumialam z dzieckiem ok, ale to sie moze zmienic.
Generalnie ja sama nic nie zadecydowalam, ale obie z lekarka doszlysmy do wniosku, ze najlepiej bedzie poczekac tydzien i jesli to sie nadal wszystko bedzie utrzymywac to nie bedziemy czekac do 40 tygodnia.. o..pokrecone ale mam nadzieje ze zrozumiecie :)
 
Shinead - w sumie sama bym na to nie wpadła, ale skoro pytasz, to chyba upiorę.

Atruviell - mnie rowniez ciekawily te pasy poporodowe i sobie poszperalam na roznych forach na ten temat. Ogolnie opinia lekarzy i poloznych jest taka - mozna zalozycz od wielkiego dzwonu, ale nie mozna nosic non stop, bo miesnie sie rozleniwiają. niestety cudów nie ma - ćwiczenia i odpowiednia dieta, masaze i ładny brzuszek być może powróci :baffled:
 
reklama
witam mamcie ja juz mam dosyc chce urodzic, te upaly sa straszne czuje sie jak wielka dynia ,moj maly sie prezy i chyba tez ma dosyc tych upalow,ja posciel tez pralam i prasowalam pozdrawiam
 
Do góry