reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

wróciłam z laboratorium, ciekawe jakie będą wyniki mam n adzieje ze ok.
za tydzień w piątek mam wizyte i chyba doczekam do niej bo te moje skórcze to takie mierne, u nas leje fuj nie lubie takiej pogody, wole słońce.
a mój B modli się zeby był pracy jak sie zacznie a ja wrecz odwrotnie nie chce tam bez niego jechac i jak będe zmuszona to najpierw pojade po niego chociaz to w drugą strone ale bez niego nigdzie nie jade
 
reklama
Witajcie! :-D
Witam po mega długiej nieobecności! Działo się u nas, oj działo!!!
Robiliśmy remont pokoiku dla Pawła, szykowaliśmy się do wyjazdu na wakacje, a potem 2 tyg lenistwa (no takiego mocno urozmaiconego ;-) )
Proszę streśćcie mi co się działo i dzieje bo nie jestem na bieżąco i nie mam kiedy nadrobić!!!
 
kurde, ja mam nastepny problem. Na brodawce mi się zrobiło podraznienie, podejzewam ze od stanika, bo mnie nawet szwy w staniku draznia teraz. No i smaruję sudokramem, albo oliwką (bo ten purelan jeszcze nie dotarl) i taki mi sie prawie strupek zrobił. Cholera jak nie urok to przemarsz wojsk. oczywiscie w glebi głupiego łba kłąb myśli, ze mam raka piersi, zresztą zawsze miałam hopla na tym punkcie i na rok przed ciaza bylam na usg cyckow, wszystko bylo ok. Wiec pewnikiem to zmiany hormonalne i zwiekszona czulosc brodawek. No bo jeszcze nie karmię a już zaczynaja mi sie problemy??

A Stachu dzisiaj wyjątkowo ruchliwy.
 
Asia, oprocz tego,ze Maraniko urodzila 26 lipca to nic sie u nas nie dzieje. ja bylam 5 dni w szpitalu z powodu nadcisnienia indukowanego ciaza, dzis odstawilam leki podtrzymujace i czekamy na porody:tak:
 
Dzięki Majandra :-)
O Maraniko doczytałam, a co się działo, że miała cc 6 tyg przez terminem?

Ja dziś byłam na badaniach, wyniki jutro ale ja je poznam pewnie dopiero w przyszłym tyg...
 
Witam:-) dziś sobie pospałam do ... 10 :szok:
Majandra trzymamy kciuki. U Ciebie to juz 38 tydzień trwa więc juz bezpiecznie możesz się rozdwajać:tak: Pisz jak najczęściej co się u Ciebie dzieje ja za tydzień i 2 dni odstawiam leki.

Harsh po wizycie czekamy na wieści co tam u Was.

Carioca77 posmaruj maścią najlepiej pochodż bez staniczka i nie dotykaj tego ja myślę że się za bardzo przjełaś i za dużo przy tym robisz a swoją droga to z tego co piszą dziewczyny które są już mamami to raczej powinnyśmy się zacząc przyzwyczajać do takich podrażnień:sorry2:. Ale również rozumiem Twój niepokój bo ja jestem taka sama jak w coś się dopatrzę to za dużo sobie wyobrażam. Będzie dobrze .
 
reklama
Do góry