reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Dziewczyny, załamka :( Analiza moczu wykazała erytrocyty w moczu (świeże 2-5 wpw i wyługowane 1-3 wpw). Mój lekarz akurat na urlopie - 10 dni, jutro kurna święto. Co robić?
 
reklama
Majandra rzeczywiscie na poczatku nie ma czasu na nic poza dzidzia. No i dochodzi straszne zmeczenie. Z czasem organizm sie porzyzwyczaja do braku snu, zmeczenia, coraz lepiej radzisz sobie z dzidiza i jest coraz lepiej.Najgorszy jest chyba pierwszy miesiac kiedy jeszcze sie kiepko czujesz a im dzidzia wieksza to jest latwiej. Zreszta sama zobaczysz ze dzidzia stanie sie najwazniejsza i nawet nie bedziesz za wiele myslec o sobie:-) Bedzie dobrze.
 
Woow!! Ale się naczytałam od zaledwie wczoraj:-) Chyba zaczynamy nadrabiać forumowe zaległości.
Maraniko-bardzo się cieszę, że jesteś już w domku ze swoim skarbem i napisałaś do nas. Czytałam z zapartym tchem Twojego posta. Nacierpiałaś się bidulko, ale najważniejsze, ze wszystko już świetnie się układa i oboje dobrze się czujecie:-) Zdjęcie superowe, Tymek ma niezłą czuprynkę:-) i jest przesłodki, aż mi się tak strasznie zachciało tulić już swojego Olafka. Życzę Wam duuuużo zdrówka i radości z każdej chwili. Jak tylko będziesz mogła to napisz do nas no i oczywiście podeślij jeszcze jakieś zdjątka!!
Carioca-nie denerwuj się tymi erytrocytami. Z tego co napisałaś jest ich bardzo mało. Ja przy któryś wynikach też miałam, z tym że 15-20 w polu widzenia. Lekarz mówił, że w ciąży tak czasem może się zdarzyć. Skierował mnie jednak na posiew moczu, okazało się że wszystko jest ok i na następnych wynikach już nie było erytrocytów. Oczywiście Twój lekarz musi się sam na ten temat wypowiedzieć.
Klavell-super zdjęcia, bardzo ładnie i sympatycznie wyglądasz:-)
Atruviell-malutkie mieszkanko, ale widać, że jest w nim bardzo przytulnie i domowo. Swoją drogą to naprawdę wspólczuję Ci tych nocnych balang pod oknem. Chociaż nie ma co się dziwić, mówią, że Zgorzelec "miasto cudów":-D Wiesz, byłam w Twoim grodzie w niedziele z mężem. Chcieliśmy zjeść lody w Kaprysie ale jakies weselicho tam bylo, a raczej poprawiny. Wylądowaliśmy w końcu w Staromiejskiej. Mają dobre lody owocowe z bitą śmietaną, mniam:-) Polecam!!
 
Monia18-ja też mam łożysko na ścianie przedniej, ale to nie oznacza łożyska przodującego. Ł. przodujące to takie, które jest umiejscowione bardzo nisko, w dolnej części macicy, wtedy z reguły stosuje się cc.
 
Piszecie, że aktywność dziecka po porodzie jest podobna do tej w brzuszku. No to ja chyba będę miała "żywe sreberko":-). Mój maluszkek jest bardzo ruchliwy i czasem się zastanawiam skąd na te wszystki wygibasy bierze siły i kiedy on śpi?? Czasem tak się wierci, że aż syknę z bólu i mam wrażenie, że zaraz mi pęknie macica. Pewnie odzidziczył temperament po męzu, bo z niego to bardzo energiczny facet i wszędzie go pełno:-D Ja jestem "ciut" spokojniejsza;-)
 
reklama
Dziewczyny - doścignęłam tego mojego gina i mu powiedziałam, powiedział, że pow. 8 wpw to jeszcze w ciąży czasem bywa i takiego wyniku się nie leczy. Ufff....
 
Do góry