reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Maraniko gratuluje Ci slicznego synka i ciesze sie, ze wszystko sie dobrze skonczylo! Teraz juz tylko radosne chwile przed Wami:tak::tak: pozdrawiam goraco

Dziewczyny ja mialam ciezka noc, myslalam ze rodze:szok: straszne bóle w podbrzuszu i w krzyzu mialam, takie wiecie okresowe... brzuch twardy jak kamien i strachu sie najadlam jak nigdy
Wzielam no-spe forte i mi przeszlo, nawet udalo i sie zasnac, co to moglo byc??:confused::unsure:
mówilam ostatnio lekarzowi ze mnie tak czasem pobolewa, stwierdzil ze to normalne w pierwszej ciazy i kazal mi brac panadol jak by mocno bolalo
ja stwierdzilam ze no-spa chyba lepsza, co myslicie???
dobra nie przynudzam dluzej, udanego dzionka wszystkim:)
 
reklama
Blimka to pewnie już się coś zaczynało dziać, ale samo się zastopowało. Nie wiem czy no-spa najlepsza, ale sama bym po nią sięgneła w takiej sytuacji.

Myślę, ze teraz juz wszystkie jak tylko cos kujnie bedziemy z sercem na ramieniu "czy to już". ja jeszcze nie jestem gotowa, jeszcze nie wsyztko porpane i poprasowane, torba nie spakowana. Ja chcę rodzić 7 września, nie wcześniej. Tak się nastawiam, tak wierzę w tę datę, że aż jestem ciekawe czy mi się uda.
 
Maraniko - GRATULACJE! Twój synuś jest super! Jesteś dzielnę dziewczyną! Trzymajcie się i przeslij nam więcej zdjęć.

Jeśli chodzi o krwawienie po badaniu to trwało ono w zasadzie 2 dni. Lekarz wiedział o krwawieniu bo stało sie to zaraz po badaniu. Wiem że łożysko mam na ścianie przedniej więc chyba przodujące.
Dziewczynki czy wy też macie uczucie strasznego cięzaru na kroczu?
Czy pierzecie ubranka dla swoich dzidziusiów przed piewrszym założeniem?
 
Blimka - nospa powinna pomóc. Łykaj sobie też magnez z wit. B6. To mi wygląda na skurcze przepowiadające. Na sierpniówkach naczytałam się, że takie rzeczy to mogą się dziać nawet przez 3 tygodnie przed porodem. Dziewczyny się męczyły z takimi bólami, które do niczego nie prowadziły. Taki nasz los, niestety:-:)-:)-(.

Carioca - gratuluję - produkcja mleczka rozpoczęta!!! :-D:-D:-D:-D
 
dzieki dziewczyny za odpowiedzi, troche sie uspokoilam
carioca ja wlasnie tez jeszcze nie jestem gotowa... jeszcze chociaz z dwa tygodnie bym chciala czasu na przygotowanie wszystkiego
Atruviell o jakiej produkcji mówisz?
Wiecie, jak mnie tak w nocy bolalo to sie opieralam o umywalke i próbowalam jakos oddychac a potem jak sie podnioslam to mi z cycków polecialo, zdaje sie ze w nocy jakies hormony mna ruszyly... mam nadzieje ze dzisiaj bedzie spokojnie
 
Monia, trzeba uprac i uprasowac ciuszki dla dzidzi.

A ja mam cos takiego dziwnego rano, przy sniadaniu juz podczas jedzenia boli mnie brzuch, raczej nie zoladek, tak mniej wiecej na srodku i torche po bokach, moze to jelita, chwile potem przechodzi,ale dziwne uczucie:confused:
 
witam mamcie ,co do no-spy to wiem ze mozna stosowac 40 mg bo wieksza dawka powoduje skurcze sama biore bo mi lekarz zalecil 2razy po jedniej tablece, a ubranka ja piore i prasuje tak robilam przy dwoch synach i przy 3 tez tak robie pozdrawiam
 
Dziewczyny! A jak sie zachowuja wasze dzieciaczki? Moj jakby sie troche uspokoil, mam nadzieje, ze to nic zlego. W czwartek jade na ktg, wiec sie wyjasni,ale do czwartku bede sie troszke martwic.
 
Majandra - może być spokojniejszy teraz, ma mało miejsca, ale ważne żeby czuć ruchy dzidzi. Ja swojego czuję głównie po lewej stronie brzuszka, czasem ma spokojniesze dni, czasem wywija jak w 'obcym".


Dobra koniec tego miejgo internetowania się, bo od rana nic nie zrobiłam.
 
reklama
Witam z poludnia :-) Dzien zaczal mi sie paskudnie,maz dzwonil i powiedzial ze zalawil w pracy przesuniecie tego nieszczesnego urlopu z 17.09 na...No wlasnie na kiedy??!!:eek: I pyta sie mnie co ma napisac w tym formularzu a ja tyle wiem co on..Jezeli bede w grupie rodzacych zaraz po odstawieniu Fenoterolu to pol bidy,orzej jak bedziemy tu siedziec,czekac a urlop minie.Najgorsze jest to ze chcial jeszcze wziac jeden shift bezplatny i moglby byc wtedy caly miesiac z nami ale chyba mu nie dali bo jak narazie sie nie odzywa...Ja tez tam pracowalam do 2 miesiaca ciazy,potem wrocilam do Pl i ani centa od nich nie wzielam bo w glowie mialam jedynie kierunek Polska i nie myslalam nad tym czy i w jaki sposob wyciagnac od firmy kase,wiec przynajmniej z tego wzgledu mogliby dac mu ta jedna zmiane ktora dla nas znaczy tak wiele.:-( W koncu ustalilismy ze przesuwamy wylot z 17.09 na 2.09.Ten czas nawet gdybym jeszcze nie urodzila wykorzysta sie na kupno 'sprzetu ciężkiego':-) Ciekawe ile nam strzela w cenralwings za zmiane rezerwacji...dzwonilam ale oczywiscie mnie rozlaczylo w trakcie gadki bo sie glupia karta skonczyla:wściekła/y: Brrrrrrrr sie rozpisalam:rofl2: Ale jakos mi lzej teraz;-)
 
Do góry