reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Xeone-a gdzie bedziesz chodzić na tą szkolę rodzenia?
Ja chciałabym w czasie wakacji chodzić na samą gimnastykę i basen,ale najlepiej gdzieś blisko mnie (Prokocim).
Fajnie Wam,że u Was takie upały, u nas tak sobie, troszkę słońca,ale nie za ciepło. Ale się powłóczylismy dzisiaj po mieście, porobilismy zakupy, dokupiłam sobie kilka bluzek, takich prawie-ciążowych:-D. I kupiłam też nowy kostium kąpoielowy i po przyjściu do domu i przymierzeniu okazało się,że biustonosz musze mieć jeszcze większy...Jeszcze nigdy w życiu nie miałam takietgo biustu, nawet,jak karmiłam Lilkę.
 
reklama
Aina ja tez nie miałam wżyciu takie biustu nawed B powiedział zę ciut przy duzy bo mu sie z dłoni wylewa.
aha,no i dzisiaj dostałam dużo fajnych ciazowych i nie dokońca ciążowych ale dość dużych i naddających się rzeczy na ciąze, już ic nie musze kupować jaka frajda.
 
Będę chodzic do szkoły pod patronatem szpitala na Siemiradzkiego. Basen jest w budynku Herbewo, a same zajecia i cwiczenia troche dale,j na Al. Slowackieo 48. Wiele o niej czytałam i słyszała same pozytywne opinie więc sie zdecydowałam. Troche informacji mozna znaleźć na ich stronie
 
Kurs kosztuje 250 zł i nie mam pojęcia, czy można się zapisać na samą gimnastykę. Ale jak tobie zależy tylko na tym to zapisz się np. na jogę dla kobiet w ciąży. Słyszałam, że jest rewelacyjna no i na pewno zapłacisz mniej :) Sama chciałam na coś takiego chodzić ale niestety przez pracę nie mam czasu.
 
cześć kochane cięzaróweczki!
ja czuje się dobrze. Długo się nie odzywałam, bo zepsuty miałam komputer. U mnie po staremu, z dolegliwości to mam przypadłośc częstego sikania. Dzisiaj obchodzę połowinki i jestem zadowolona. Dzisiaj też mój mąż z teściem kładą płytki na balkonie, bo mieliśmy po poprzednich lokatorach takie brzydkie. Martwię się bo nie czuję jeszce swojej dzidzi.
 
nie martw się monia jeszcz epoczujesz taakie ruchy że hej.
mnie zastanawia stopień łozyska I to dobrze czy niedobrze?
no i jest u mnie teściowa, wiecie ja ogień a ona woda, zero zycia w sobie kobietka nie ma, staram się nadwyraz jej nie dokuczać bo mam takie skłonności i narazie mi się udaje, Mausia męza to takie wygodne stworzonko z blokowiska, nie rozumie dokońca zycia na wsi i ogrodnictwa.
my z bartkiem ciągle coś tam robimy na obejściu a ona się opala, fajnie co nie.
 
Hejka. A ja byłam dziś na zakupach, bo mam tylko jedne spodnie ciążowe do pracy i nie tylko. I wróciłam taka zła - nie ma w tym mieście /Ostrów Maz./ ani jednego sklepu z odzieżą ciążową. Znów będę codziennie chodzić w tych samych spodniach. A może znacie dziewczyny jakieś fajne sklepy internetowe z ciuszkami dla przyszłych mam?
 
Anu - ja kupiłam sobie na 9fashion.pl i mogę polecić to co mają, przede wszystkim ze zwgledu na jakosc. Tych ciuszkow ciazowych z reguly nie ma sie pol szafy tylko trzy na krzyz i wazne jest zeby byly z dobrego materialu i dobrze wykonczone.
Tygrysku - z tego co mi wiadomo, to chodzi o stopien dojzalosci lozyska, w okolicach porodu osiąga 3 stopien dojzalosci. Wiec raczej jest tak jak nalezy :)
A tesciowa... no coz niech sie poopala, mam nadzieje ze nie musisz jescze dodatkowo kolo niej chodzic. To macie ogrodnictwo? Skąd jestes? Fajnie - dzieciaczki beda mialy swierze owocki :-)
Monik - ruchy w pierwszej ciazy mozna poczuc nawet pozniej niz w polowie ciazy, sprawa bardzo indywidualna. Jeszcze nie ma powodow do niepokoju. A kiedy mialas ostatnio usg, lub kiedy bedziesz miala?
 
reklama
Do góry