reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

inaczej nie umiem tego wkleic w podpis :-(


vb1Vp1.png
 
reklama
Kasiu my też się chcemy z mężem wybrać na to USG,jak bedę w Polsce. Ja nie mam za bardzo wyboru co do tygodnia, bo mój Staszek będzie w kraju tylko 9 dni, a chcę iść z nim, to będzie chyba 17 tydzień.To będzie moje pierwsze USG wogóle w tej ciąży, już się nie moge doczekać...
 
Wyszlo kasia :) Gratuluje :) Wczesniej chyba w awatarze umiescilas :)

Ja niedlugo bede miala polowkowe...

Gadalam z moja ginka polska;) i wiecie.. powiedziala mi ze najlepsze co moge zrobic teraz... to lezec i brac duphaston...
I w ogole powiedziala tez, zeby jak najszybciej umowic sie do lekarza..ale wiecie jak tutaj jest..

A co do midwife, to ja wlasnie przez jakis czas jestem bez.. z racji tego ze przez to iz sie przeprowadzam, babka stwierdzila ze jestem poza jej rejonem..i ze ona mi poleci kogos blizej ... Zdziwilam sie..ale jej nie lubilam:p wiec na reke...
Jesli bedzie bardzo zle pojade na pogotowie.. i zaczne wymyslac..co to mi nie dolega.. spokojnie dziewczyny, wszystko pod kontrola..

kurcze...chcialabym juz miec moje usg... to znaczy z plcia itp... to jest nie do opisania kiedy tak sie patrzy na ludka w brzuchu.. ale najbardziej dziwilo mnie to..kiedy sie ruszal.. kiedy bylo widac serduszko itd.. widac bylo ze zyje no;)
 
Harsharani póki co to tylko upławy więc odpoczywaj jak najwięcej i nie stresuj się, będzie dobrze:tak: Ja co prawda biorę leki dopochwowo, ale wydaje mi się, że od końca 1 trymestru to się u mnie nasiliło i w ciąży czasem tak po prostu jest. Ja mam nadzieję, że żadnego plamienia u Ciebie nie będzie. Ale dobrze, że trzymasz rękę na pulsie:tak:
Aina to dopiero będzie przeżycie:-) Długo się naczekałaś, ale za to maluszek już będzie taki fajniutko duży:-) I do tego 4D to już w ogóle będzie widać buziuńkę i paluszki i w ogóle wszystko jak na dłoni, super...:-) Ja za tydzień idę na kolejne usg i już nie mogę sie doczekać. Z 4D chcę poczekać na męża. A tak z ciekawości wiesz może ile to u Was kosztuje?
Majandra ja kiedyś też miałam wiecznie takie niskie ciśnienie, za to teraz mam w górnych granicach i szczerze mówiąc nie znam żadnego domowego sposobu na podwyższenie... ale porozmawiam z teściową, ona jest specjalistką od domowych sposobów na wszystko, może coś zaradzi, ale chyba najlepiej będzie jak poradzisz się lekarza, ciśnienie jednak powinno być pod kontrolą.

Miłych snów mamusie:-)
 
Ach Harsharani jakoś nikt nie podchwycił wątku listy urodzinowo- imieninowej... Ja jestem jak najbardziej za:tak:
 
czesc jeszcze raz
kasiamina witaj :-) milo cie poznac:)

Maraniko - ja tez sie zdziwilam ze juz tak bylo widac mam zdjecie i film to pozniej pokaze

okazalo sie ze maly jest o tydzien starszy i mi wyliczyl termin na 29 wrzesnia

wiem ze na sto procent pec sie okaze dopiero po urodzeniu ale tam naprawde widac fujarke ;) nawet sama ja zauwazylam na ekranie zanim mi lekarz powiedzial gdzie:)
wyprawki jeszcze i tak nie kupuje chyba jestem przesadna
ide spac bo jutro mam pociag do rodzicow o 8 rano i nie wiem jak sie podniose z loza
dobranoc
 
Witam wsystkie mamusie wrześniówkowe i te "nowe" i te "stare";-)

Blimka gratuluję chłopca,tylko szkoda że napisałaś bo ja już chyba się nie "załapałam" na zgadywankę:-( Chyba że wymyślicie czas do kiedy i czy te nowe osoby też będą obstawiać:confused:

Dziś u mnie pada śnieg i coś glowa znowu mnie zaczyna boleć:wściekła/y:

No i Harsharani zakładaj wątek imieninowo-urodzinowo,my też mamy taki na czerwcówcach.Fajna sprawa:-)
 
Witam was kochane mamusie!

Blimka zazdrosze ci, ze wiesz juz jakiej płci będzie wasze maleństwo. Ja juz nie mogę się doczekać. Tez chcemy się wybrać na usg 4D. Ponoć w Krakowie kosztuje ok. 200 zł.
Dziewczyny w którym tygodniu najlepiej się wybrać na usg, żeby już było widać płeć?

Ja byłam w sobotę u mojego ginka. Pogratulował mi bardzo dobrze rozwijającej się dzidzi i życzył oby tak dalej. Niestety z moja szyjką nie jest za dobrze i do tego zrobiła mi się nadżerka, przez którą nie możemy się kochać :( Jedynym pocieszeniem jest to, że odstawiam juz te okropne zastrzyki z kaprogestu i duphaston i moge zacząc chodzić na basen. Wiecie, tak strasznie brakuje mi jakiegos ruchu.
Maraniko pytałam o progesteron i lekarz powiedział mi, że nie jest szkodliwy dla dziecka i można, a czasami nawet trzeba łykać tabletki całą ciążę. A ty ile będziesz jeszcze brała luteinę?

Harsharani odpoczywaj jak najwięcej!!! Trzymam kciuki za twoje zdrowie i mam nadzieję, że już niedługo wszytsko będzie dobrze

Uściski i miłego dnia
 
reklama
dzisiaj ogladalam program o dzieciach i najlepiej tzn takie badanie daje prawie 100 % pewności o płci zrobić po 20 tygodniu więc poczejcie jeszcze trochę, jeśli chodzi o stwierdzenie płci wcześniej to można się później zaskoczyć i tak np. to mogłabyc łechtaczka u dziewczynki a nie pisior chłopca
muszę się wziąść za nasz dom bo niedługo zakwitniemy a nie lubię sprzątać jak nic wolałabym coś w ogrodzie porobić ale strasznie zimno na grzebanie w ziemi
 
Do góry