reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

harsharani ty to masz pomysły, chociaż też by mi się przydało wyciszyć, co do pogody to w Polsce tzn pod Szczecinem pada i strasznie wieje.
sprawiłam swojemu męzowi dzisiaj prezent i kupiłam mu tzn sam sobie wybrał kosiarke do trawy taka kosę spalinową bo mamy nierówne podwórko i pełno drzewek, mówię wam cieszy sie jak dziecko
 
reklama
Wiecie, znajoma tez Polka i tez ja ktos namowil. jedziemy na taki babski typowy rekonesans jak to jest.. To jest specjalny osrodek..tam sa medytacje i joga i jeszcze takie rozne rzeczy.. i chyba nawet szkole rodzenia prowadza...

Oj... Maraniko, to ty masz meza marynarza? :) Nie zazdroszcze, chociaz z drugiej strony to pewnie chociaz pieniazki macie :) Pamietam jak moj podstawowkowy przyjaciel zawsze sie cieszyl kiedy jego tata wracal :)
Przypomnialo mi sie to teraz..

Tygrysek, fajny prezent hihi :) Przyjemne z pozytecznym :)
M. jest informatykiem i na prcach domowych to sie zna chyba gorzej ode mnie :p A jesli chodzi o prezenty to najlepiej tez z tego zakresu...
 
Hej hej.
Ciągle do was zaglądam, bo brakuje mi tych pogadanech naszych.
U mnie po malutku. Ciągle krwawie.Jutro mam USG i mam nadzieje się dowiedziec wszystkiego. 29 marca lece do Polski i mam juz umówioną wizyte u lekarza.
Poza tym pojechaliśmy na koncert:-) . Cudownie było. Ja od dawna jestem zakochana w muzyce Michaela Boltona a od wczoraj zakochałam sie jeszcze bardziej. Jedno piosenkę śpiewał na środku widowni, czyli 5 metrów ode mnie. Śmiałam się że to dla mnie śpiewał-,, When a man love a woman''- kiedy mężczyzna kocha kobieta. No same powiedzcie, kogo mógl miec na myśli, tylko mnie;-) . Polecam Wam jego muzykę. Prawdopodobnie znacie go juz , tylko niektórzy bardziej go kojarzą po utworach niz po nazwisku. On napisał bardzo wiele utworów dla Cher m.in.
Cudy
Pozdrawiam Was serdecznie izycze nadal spokojnej ciąży. Wszystkim Totolotkowiczkom życze wysokiej wygranej. ;-)
Całuski
 
Czesc Cfcv, przeciez to twoj watek jest ;) Zagladaj kiedy chcesz :)
Widze ze masz humorek troszke lepszy, ale kto by nie mial po tak udanym koncerciku :) Polska.. super :)

Ja zaczynam sprzatac zeby nie miec wszystkiego na pozniej...

Wiecie co? Przed chwilka.. na staraczkach.. pisala dziewczyna.. lekko zalamana.. bo pierwszy raz rodzila kolo 3-4 miesiecy temu... a teraz znow jest w ciazy. Pierwsza corka z listopada..a drugie dzieciatko tez na niego sie zalapie.. Biedulka przejmuje sie bardzo.. Jest dosc mloda, ma zaplanowany slub i studia w toku...
Mysle ze sobie da rade, ale kto by nie mial watpliwosci na poczatku co?
Ja w ogole juz widze moja mame.. bo pierwszy brat urodzil sie w kwietniu..19, a drugi 30 maja... po roku..to prawie ze podobnie...
 
a my mamy takich znajomych co mają 3 rok po roku i to nie jednych, i mi ta znajoma powiedziała że tak najlepiej rach ciach i zamknąć juz warsztat :) teraz najmłodsze jest już po komunii ale jak ja sobie to w wyobraźni pomyślałam to szok jedno dziecko przy wózku jedno w wóżku i jedno w brzuszku kurcze to musi byc przeżycie, a u nas Szymon będzie miał 4 latka jak się malentas urodzi i już się nie może doczekać kedy zostanie starszym bratem a jak widzi małe dzieci to mu się oczka śmieją
 
:-)
Cześć kobietki!
Nie odzywałam sie bo złapałam jakiegoś wirusa. Mój mąz miał to samo tydzień temu - biegunka, wymioty, gorączka. Poza tym muszę Wam przyznać rację, że Ciechanów od Warszawy jest dużo bliżej niż 200km - poprostu pomyliłam się. Także - sory. Nie byłam u lekarza bo wizytę mam juz umówioną na środę u gina. zastanowiam sie tylko czy taka temperatura- 38 stopni nie zaszkodzła mojemu dzidziulkowi. Tak szczerze mówiąc to nawet nie wiedziałam jaki lek moge wziąść na gorączkę, biegunkę i wymioty. Teraz sobie mierzyłam gorączkę i mam tylko 36 stopni. A Wy jak jesteście chore to idziecie do lekarza ogólnego czy ginekologa? Jakie leki stosujecie?:cool2:
 
szkoda że nie poszłaś do internisty tzn do lekarza pierwszego kontaktu, napewno by ci pomógł , na gorączke możesz wziąść paracetamol no i pilnuj żebyś się nie odwodniła bidulko,
mój lekarz rodzinny kiedyś praktykowal jako ginekolog al enie wiem czy dalej przyjmuje pacjentki ginekologiczne prywatnie?, to tak jakby pójśc do takiego lekarza i miec 2 w 1
 
MOnia, ja mialam nawet ponad 40 i nic sie nie stalo..chyba ;)
Tak jak tygrysek powiedziala, mozesz paracetamol i witamine c... Mimo wymiotow jak najwiecej pic, zastanawiam sie co moge Ci poradzic... Najlepiej bedzie kiedy spotkasz sie z lekarzem i z nim pogadasz..
U mnie np nikt nie chcial mi przepisac antybiotyku i dopiero ginka dala...

A ciekawe co u reszty dziewczyn:)

Kurcze... jeszcze dzien i wedlug suwaczka bede w 5 miesiacu..a mi sie dalej wydaje ze to poczatek..
 
reklama
Cfc-cieszę się,że masz się już lepiej, nie ma to,jak dobry koncert, chociaż ja wolę troszeczkę bardziej rockowo ;-). Daj znać co tam wyszło na USG.
Monia- biedactwo,ale Cię wzięło.To jakiś rotawirus, moja Lilka to miała i też łapało wszystkich kolejno w domu, tyle,że ona,takie małe dziecko wylądowała w szpitalu przez odwodnienie. Dlatego pij, pij i jeszcze raz pij!
Ja sobie tak nie wyobrażam mieć dziecko zaraz po dziecku, my z siostrą jesteśmy po sobie rok i trzy miesiące, ale moja mama jeszcze wtedy mieszkała z babcią, to ta jej pomagała i na przykład mówiła,że najpierw wychodziła z jedną na spacer, a potem z drugą. Nie było niestety wtedy takich fajnych podwójnych wózków. Ja myślę,że Lilkę już odzwyczaję od wózka i będzie chodzić ze mną na spacerki na piechotę, zresztą teraz też tak jak najczęściej robię, chyba,że jadę do sklepu np.
A Lilka znowu ma katarek,nie może spać bo ją dusi. Jak jedno wyleczymy to zaraz następne coś przychodzi, a ona nigdy nie chorowała, myślę,że to przez to,że chodzimy na te zajęcia dla dzieci i tam od nich łapie.
Blimka-daj znać jak tam podróż i jak w kraju?
 
Do góry