reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Maja moze denerwuje sie,bo to wystep na nowej scenie, przed nowa publicznoscia?
Carioca wspolczuje kolejnych nerwow,a za Ciebie trzymam kciuki.
Zdrowka dla smarkaczy, moj tez cos posmarkuje ostatnio.

Wczoraj przywiozlam kiecke,ale wraca na poprawke,bo cos mi na brzuchu nie pasuje.
 
reklama
Maja moze denerwuje sie,bo to wystep na nowej scenie, przed nowa publicznoscia?
Carioca wspolczuje kolejnych nerwow,a za Ciebie trzymam kciuki.
Zdrowka dla smarkaczy, moj tez cos posmarkuje ostatnio.

Wczoraj przywiozlam kiecke,ale wraca na poprawke,bo cos mi na brzuchu nie pasuje.
na nowej scenie to nie, ale przed dososłymi a nie przed dziecmi i pewnie daltego ma fefry

Miłego dnia życzę
 
Witam się i ja:-) Tuśka lata, bryka i tylko co jakiś czas kaszlnie:tak: rano miała 37:baffled: dzwoniłam do przedszkola i pani powiedziała, zeby się nawet nie zastanawiała tylko przyprowadziła młodą na występ:-)
Majandra mam nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem:tak: szkoda, że dziad jeden nie uprzedził, że gdzieś się wybiera:wściekła/y:
Agulka nerwów na młodego nie zazdroszczę:no: a za Majeczkę trzymam kciuki:-)
 
Czesc dziewczyny.
Nie mam czasu teraz na forum bo komunia za tydzien wiec proby w kosciele,nerwowka,szykowanie,planowanie i same wiecie jak to jest.Musze przyznac ze taka komunia to w sumie jak wesele bo tyle przygotowan.
W sobote przyjezdza mama :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
.Pewnie nie bedzie mnie przez jakis czas na forum postaram sie wrocic jak to sie wszystko skonczy.
Pozdrowka
 
witam!

zaraz spadam doUG. dzis mialam tu rece pelne roboty...
a denerwuje mnie troche A(ta, co mi przekazuje obowizki) bo jakas nadasana chodzi. ciekawe, czy ona dod razu wszystko umiala????????????????


Donusia i gdzie ten Twój internetowy wieczór???????????????????????????????????:-p

Dobranoc

kurcze, wybieralam prezent dla niunki na Dzien dziecka a o tej porze to juz sie zlapalam za zelazko i moja steeeerta prania zniknela!


Nie jadę jutro do promotora:wściekła/y: Wyjechał do Krakowa :wściekła/y:

a to dziad!

Adaśko mi zafundował nerwowy poranek, od kilku dni wstaje z rykiem, wrzaskiem, pretensjami, marudzeniem....wrrrrrrrrrrrrr
A na dodatek od kilku też dni ma katar i kaszel przez spływające te gluty
Obiad juz zrobiłam, bo zaraz musze zacząć malować podbitkę a po 12 po Maję, bo ma próbę generalną z tańców po 13.......a potem o 17 wileki wystep............. widziałam że się troche denerwuje:baffled: choc to do niej nie pasuje:-)

witaj w klubie z humorzastymi dziecmi. u mnie po powaznej awanturze i tlumaczeniu we czwartek byl nawet juz spokoj, ale dzis cos sie zaczynalo dziac: marudy, nerwy, placzki-eeehhh!

Maja musi sie podenerwowac,nawet najwieksze gwiazdy na scenie maja treme....

.Pewnie nie bedzie mnie przez jakis czas na forum postaram sie wrocic jak to sie wszystko skonczy.
Pozdrowka

nieobecnosc usprawiedliwona
powodzonka!
 
Dziewczyny jeszcze jedno
Co byscie kupily mezowi na 10-ta rocznice slubu?Bedziemy obchodzic za 3 tygodnie i nie wiem co kupic :confused:
 
my nigdy nie kupujemy sobie prezentów na rocznice ślubu tylko wychodzimy albo do kina albo na kolację....
zła jestem bo byłam z Mateuszem u lekarza bo od wczoraj ma suchy kaszel a dzis już ma taki cięzki oddech daję mu wziewy i sinecod lekarz go zbadał (niestety nie nasz pediatra bo jest na urlopie do 13czerwca)i stwierdził że słychac co jakiś czas świsty i dał nam skierowanie do poradni alergologicznej (pewnie będziemy czekac z pół roku na 1 wizytę)a nic nowego prócz tego co mu daje nie przepisał nam bo stwierdził że na zastrzyk jest za szybko niby wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr w aptece gościu polecił żebym podawała jeszcze mu Zyrtec....
Agulka trzymam kciukasy za Majeczkę a Adaś to tak jak Mateusz ostatnio niedobry
Carioca gratuluje rzucenia nałogu a za mamę trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze
 
No wróciłam z tej próby i wyszło fajntastycznie.............. zaraz znów spadam już na wystep oficjalny

Monia ach ci lekarze

Gabits my jak Monia nie kupujemy sobie tylko coś razem wspólnie....

Donuś nie wybaczam zamiany internetu na prasowanie:-p
 
reklama
Monia, a może to zaczątki astmy?:confused:
tak ja to uważam że to będzie astma wszystko na to wskazuje niestety tym bardziej że ja mam astmę i Ola też ma...
jestem umówiona na plac zabaw z koleżankami ale zdecydowałam ze Mateusza jednak nie będę brała bo wiadomo że by tam biegał a boje się ze go później bardziej by dusiło....
 
Do góry