reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Witam:-)
któraś ostatnio pytała o tel dlaczego mi się nie podoba i jaki miałam prędzej no więc też miałam samsunga i był ok byłam z niego zadowolona a teraz jak już do tego zaczełam się przyzwyczajac to zaczyna się coś psuc zawiesza się i 1 guzik nie chce działac:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:a tel nie ma jeszcze nawet tygodnia:sorry2:
Alusia witaj i czytaj i pisz z nami na bierząco:tak:no i czy te nasze spotkanie dojdzie kiedyś do skutku?;-)
Agulka głowa do góry uśmiechnij się praca znajdzie się w najmniej oczekiwanym momencie ;-):tak:
Carioca a Ty jaki telefonik sobie wybrałas?
 
Witam i o zdrówko pytam:-)
mi coś Mateusz kaszle ale tak sucho i dusząco:dry:mam nadzieje ze minie mu to ...
piękna pogoda za oknem ,drogę jeszcze nam robią jutro obok nas mają kłaśc kostkę że wkońcu będzie szło wjechac autem na plac:tak:
dziewczyny meldujcie się Majandra,Aneta,Agulka,Donkat,Doti,Carioca,Nuśka,Gabids,Asiek,Asia Kc,Justyna, gdzie wy sie wszystkie podziewacie:confused::confused::confused:


edit MAteusz własnie zlecial z góry w Oli różowej sukience i próbuje tanczyc balet:baffled::szok::-Di śpiewa JESTEM OLA:-D
 
Wezwana zgłaszam się do odpowiedzi:-) witam w słoneczne południe niestety z pracy:wściekła/y: Tuśka chora:-( w domu z dziadkiem, a ja jakoś nie mam siły na nic i weny do pisania:baffled:pozdrawiam;-)
Majandra super, że udało Ci się skończyć:-) zobaczysz teraz już wszystko pójdzie z górki:tak: obrona, nowa praca:-) trzymam kciukasy:-)
Monia Mati jako baletnica:szok: ma chłopak wyobraźnie:-D
Aga?????????????hop hop
 
Witam i ja.

Agulka, co się stało?

Gabids, taka praca w ogrodzie lepsza od ćwiczeń na siłowni :tak: W dodatku za darmo :-D;-)
nic takiego tylko mam doła odnośnie pracy................ nie że nie ma tylko że ja nie mogę znaleźć mi odpowiadającej...... nie, nie, żeby nie było że wybredna jestem, ale J teraz do września będzie pracował jeden tydzień na pierwszą , drugi na drugą zmianę i tak w kółko, więc roboty która kończy się najpóxniej o 16 znwaleźć nie mogę, nie ma poprostu takiej.................wrrrrrr a jak jest to wiadomo, znajomości, układy i układziki, mam tego dośc, to jest nierealne bym pracowała przez najblizsze mce, no kurna i jak......................:-(
Witam i o zdrówko pytam:-)
mi coś Mateusz kaszle ale tak sucho i dusząco:dry:mam nadzieje ze minie mu to ...
piękna pogoda za oknem ,drogę jeszcze nam robią jutro obok nas mają kłaśc kostkę że wkońcu będzie szło wjechac autem na plac:tak:
dziewczyny meldujcie się Majandra,Aneta,Agulka,Donkat,Doti,Carioca,Nuśka,Gabids,Asiek,Asia Kc,Justyna, gdzie wy sie wszystkie podziewacie:confused::confused::confused:


edit MAteusz własnie zlecial z góry w Oli różowej sukience i próbuje tanczyc balet:baffled::szok::-Di śpiewa JESTEM OLA:-D
dobry:-D pewnie fokti znów nie zrobiłas?????????????????????????????????/
Monia, ja jutro oddaję pracę, więc nie mam czasu.

Odezwę się jutro.

Pozdrawiam.
i tak trzymaj....... my tu wierzymy w Ciebie.
Wezwana zgłaszam się do odpowiedzi:-) witam w słoneczne południe niestety z pracy:wściekła/y: Tuśka chora:-( w domu z dziadkiem, a ja jakoś nie mam siły na nic i weny do pisania:baffled:pozdrawiam;-)
Majandra super, że udało Ci się skończyć:-) zobaczysz teraz już wszystko pójdzie z górki:tak: obrona, nowa praca:-) trzymam kciukasy:-)
Monia Mati jako baletnica:szok: ma chłopak wyobraźnie:-D
Aga?????????????hop hop

zdrówka dla Natalki............. i by Matiemu tez nic się nie wykluło ........... Adaśko też od kilku dni smarka i pokasłuje, dziś w nocy miał nawet gorączkę, rozebrał się do naga i tak spał.

Dziś Dzień Mamy u Mai w grupie, jutro z kółka tanecznego a pojutrze z maluchów, będą zamki dmuchane, waty cukrowe itpppppp...... a dzieci i mamy maja przyjść w strojach sportowych, bo będę równeiż zawody

Donuśia wyrabiasz się??????????
Justa kiedy WEy te weselicho macie? Jak kiecka?
 
No ja właśnie najbardziej się boję, ze do czwartku młodej nie przejdzie:sorry2: a wtedy lipa :wściekła/y: a młoda tak sie cieszy i przeżywa, ze w czawrtek przyjdziemy na jej występy do przedszkola:-(
 
witam!

wlasnie jem i mam chwilowy dostep do kompa

w nowej pracy mam 2 szefow. jednego caly zeszly tydz nie bylo, przyszedl dopiero dzis i akurat podszedl do przywitania sie, gdy ja mialam na kompie otwarta strone allegro. oczywiscie dyskretnie spojrzal tam...

moje dziecko coraz pozniej chodzi spac! wczoraj dopieor o 21, a dzis rano byly problemy z pobudka

kurcze, robia kawalek drogi u mnie na wsi i to akurat w samym centrum. przez najblizszy miesiac musze wracac z przedszkola przez las nadrabiajac troche, albo na okolo nadrabiajac duzo!

Monia, ja jutro oddaję pracę, więc nie mam czasu.
.

SUPER! YTRZYMAM KCIUKI!!!!!!!!!!!

MONIA, nie posikalas sie z Matiego-baletnicy? on ma pocieszne pomysly


nic takiego tylko mam doła odnośnie pracy................ nie że nie ma tylko że ja nie mogę znaleźć mi odpowiadającej...... nie, nie, żeby nie było że wybredna jestem, ale J teraz do września będzie pracował jeden tydzień na pierwszą , drugi na drugą zmianę i tak w kółko, więc roboty która kończy się najpóxniej o 16 znwaleźć nie mogę, nie ma poprostu takiej.................wrrrrrr a jak jest to wiadomo, znajomości, układy i układziki, mam tego dośc, to jest nierealne bym pracowała przez najblizsze mce, no kurna i jak......................:-(

Donuśia wyrabiasz się??????????
?

Agus, jakos daje rade. ja bym sie nie wyrobila?????????-hahahaha!

a co do pracy, to kochana, glowa do gory. ja mialam podobne wymagania, bo przeciez bedac sama z niunka nie moglam sobie pozwolic na prace od 10-18, czy , co gorsze, na zmiany. tez bylam z tego powodu uziemiona i mialam ograniczone mozliwosci. a jednak... sie udalo.
Kochana, kazdy musi odczekac swoje i znajdzie
 
Anetka, a to tak powaznie mala choruje?

my mamy wystepy w sobote. troche mialam dyleamt, bo wlasnie 28.05 jest w Kielcach msza za mame o 8.00 a Julitki Dzien Matki o 10.00. coz...wybralam niunie...
Mala bardzo przezywa. umie juz wierszyki, piosenki, a teraz sie uczymy takiego dlugiego, ktory dzieci mowia wspolnie.

o mater, musze jej biala bluzeczke kupic, bo nie ma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Donuś wczoraj młoda troche smarczyła i pokasływała, a o 4 w nocy obudziła sie z temperaturą 39,3:szok: teraz podobno bryka i tylko co jakiś czas pokasłuje:baffled: może znowu jakiś wirus jak ponad miesiąc temu jednego dnia miała gorączkę a potem jeszcze 2 dni w domu ją trzymałam i poszła do przedszkola:tak: teraz myślą, ze w najgorszym wypadku jeśli nie bedzie miała gorączki to ją odstawię do przedszkola zaraz po podwieczorku i pójdziemy na ten występ:sorry2: szkoda by mi było bo tak strasznie mi sie podoba jak ona ładnie mówi te wierszyki i śpiewa:-) hitem dla mnie jest wierszyk o urwisach;-):-D mam nadzieję, ze jakoś to będzie:sorry2:
 
Do góry