reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Carioca nawet nie przypuszczałam, że moze byc jakis problem z wypisaniem L4 dla męża. Nie rozumiem tego, przeciez lekarz ani za to nie płaci ani nie ma żadnych prooblemów przez takie zwolnienie. To chyba tylko żeby zatruc życie drugiemu człowiekowi. Przeceiż każdemu facetowi to sie należy! To smutne jacy ludzie są nieuprzejmi :-(.

Niestety lekarze są sprawdzani z tych L4. Samo urodzenie dziecka to nie jest wystarczający powod. Gdyby kobieta miała połamane nogi i nie mogła opiekować się dzieckiem wtedy można dać męzowi zwolnienie (tak mi wytłumaczyła lekarka, u której byłam raz, ona najchętniej wyciskałaby bobaski bez znieczulenia i w kazdym miejscu - najgorzej że jest u mnie ordynatorem i prawdopodobnie to ona będzie odbierac poród, boję sie jej jak diabli:baffled:)
 
Witam! My dzis bylismy na pierwszej wizycie u pediatry i moj maluszek bardzo malo przytyl,bo w 12 dni tylko 110g, wazy teraz 2630g. Bardzo sie zmartwilam i jak tylko przyjechalismy do domku to go od razu nakarmilam i wydaje mi sie,ze on do tej pory nie dojadal,bo jak wypluwal cycka to powinnam mu dawac do skutku az juz calkiem nie bedzie chcial, a dzis dawalam mu kilka razy i jadl 45 minut, kiedy do tej pory jadal po 10-15 minut. Za 2 tygodnie mamy znow jechac na wazenie.
 
Majandra - eh, z karmieniem naturalnym to zawsze tak jest, że nigdy nie wiadomo, czy się mały ssak najada, czy nie. Jak dasz butle to chociaż wiesz, że tyle i tyle wysiorbał, a cycorek miarki nie ma, niestety:-:)-:)-(. Ale nie martw się, na pewno wszystko się unormuje. Skoro lekarz nie zalecił dokarmiania to znaczy, że nie jest tak źle. Przynajmniej coś tam przybiera, a mój Kubasek dopóki był na piersi to tracił na wadze zamiast nabierać masy.
 
Atru,dzieki za pomocne linki:tak::-);-)!!!
Tyle sie nachodzilam,ze teraz juz ledwo,ledwo zyje...a bol daje sie we znaki:eek:.Dziewczyny,czy Wy tez macie takie czeste mdlosci?Aina chyba ma cos takiego...ja juz niewyrabiam...
 
witam dziewczynki, ja włąsnie przeżywam napad depresyjny ciągle rycze.
nie wiem już sama co się ze mna dzieje
Wikusia grzeczna, je i spi, nie wiem jak przybiera ale patrząc po buźce to chyba dobrze chociaz tez długo nie ssie ale czesto w dzień
 
Tygrysku, chcialabym pomoc, ale nie wiem jak...
jakby co to my tu zawsze jestesmy :)

wiecie..ja tez mam ten jezyk niemowlat na kompie, ale powiem wam szczerze, ze szkoda mi tuszu zeby wydrukowac, a nie moge siedziec tak dlugo przy kompie bo wszystko mnie boli... wiec tak czytam baaaardzo na raty
 
reklama
Do góry