reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Witam z wieczorka!!!
Ale mialam dzis zabiegany dzionek, wstalam o 9 mamusia mnie obudzila telefonem, myslalam ze sie jeszcze zdrzemne do 12 ale o 10 zadzwonila polozna, ze wpadnie za dwie godzinki z wizyta...a w domu syf...dobrze ze siostra jest jeszcze u mnie to zebralysmy sie szybciutko i wszystko na tip top wysprzatalysmy...no i podpytalam o pare rzeczy...co do kapieli to powiedziala mi ze odchodzi sie juz od dziennego kapania dzieci powiedziala ze dwa razy w tygodniu wystarczy, bo takie dzieci w gnoju sie nie kapia, a poza tym jest corazto bardziej syfiasta woda ktore zle wplywa na skore dzieci i robia sie rozne wysypki uczulenia i alergie, normalnie dziennie bobasa powinno sie przemywac szmatka buzke, raczki, paszki, szyjke, a pupke po kazdej zrobionej kupce...
co do porodu w wodzie to sam porod odradzala, powiedziala ze dobrze jest wejsc do wanny zrelaksowac sie, ale przed wyjsciem dzidzi wyjsc, bo ona wie jakie w tej wodzie swinstwa plywaja...sluz, krew, blony, czasem mocz, a nawet kal, pelno bakteri i zarazkow sie rozmnaza i rozprzestrzenia, powiedziala ze dla niej to obojetne bo ma rekawice po pachy ale kobieta z ktorymi przyjmuje porod odradza...
no i bardzo chwalila sobie znieczulenie w kregoslup, poleca kobieta ktore przechodza przez dlugie, bolesne porody...i to by bylo na tyle co do wizyty poloznej...
popoludniu pojechalam z mezem do pracy po pracy zrobilismy zakupki i o 20 bylam w domku dzien mi zlecial szybciutko mam nadzieje ze rownie szybciutko zasne, bo ta bezsennosc jest okropna...
 
reklama
Eh, byleby tylko przywieźli te meble zanim urodzę, to będzie dobrze. Właśnie sobie zdałam sprawę, że oprócz umowy kredytowej to nie mam żadnego kwita, że cokolwiek zamawiałam w tym sklepie... Nieźle... No to modlę się, żeby mnie nie wyrolowali. A polskie prawo jest do d... i chroni wyłącznie interesy przedsiębiorców. Dobrze, że chociaż przy starostwie jest kumaty rzecznik praw konsumenta. Już raz musiałam prosić o jego interwencje, jak mi firma okna wstawiała. Tak je wstawili, że zimą firanka pod sam sufit fruwała, w chałupie zimno jak w psiarni. Miałam z nimi tyle przebojów, że hej, a gwarancja niby na 10 lat. Teraz na jesień też ich zagonię, żeby je podregulowali.

Tygrysku - to jakby coś się w nocy zaczęło to trzymam kciuki, żeby poszło gładko i tak bezboleśnie, jak to tylko możliwe. I żeby ci nie kazali męczyć się naturalnie.

Kobitki, życzę spokojnej, przespanej nocki. Ja zmykam, bo mój mąż goni mnie sprzed kompa, he he. Znalazło sobie, dzieciątko, nową gierkę i spać nie daje klikaniem :-D:-D:-D. Ale co tam, niech sobie poklika:-D:-D:-D Za tydzień mam nadzieję, że poklika w inną myszkę :-D:-D:-D. Dobrej nocy!
 
Strasznie mi dzisiaj gorąco,może od tego,że biegam i biegam, po tej poradni byłam jeszcze u mojego lekarza, a raczej położnej, bo mi zapomnieli dać ostatnio skierowania na badania, popołudniu miałam gości, jeszcze jest u nas siostra ze szwagrem i psem,no i oczywiście Lilka na głowie,ale teraz wreszcie dziecko wykąpane zasypia a ja mam wreszcie wolne..
Atuviell-mi nie leczyli cukrzycy, tylko diagnozowali, bo krzywa cukrowa wyszła podejrzanie wysoka i mi ją powtarzali, ale chyba po prostu coś pochrzanili w tym laboratorium, w którym mam robione zwykłe badania, bo drugi raz wyszła w porządku, na szczęście.
Bedismall-to fajne masz te babcie, faktycznie strach dziecko zostawić...A z tymi ruchami to ja mam podobnie- w pierwszej ciąży nie czułam,żeby Lilka się az tak boleśnie ruszała, a teraz Mały jak czasami wyprostuje nogę, albo wbije mi sie pod żebra, albo gdzies tam uciska na jakis nardząd..to uch...bolesne troszkę :crazy:
Może dlatego,że to mężczyźni, malutcy,ale jednak, są pewnie zdecydowanie więksi od naszych dziewczynek i jest im ciasniej?
Tygrysku-może aż tak się nie przemęczaj, powinnaś sobie trochę odpocząć przed maratonem,jakim jest poród.No nie mówiąc o tym,że bigos to powinien Twój chłop Tobie podgrzewać, a nie na odwrót ;-)
Miłej nocki życzę.
 
witam porannie nic się nie zaczeło w nocy dziac, B pojechał do pracy a mnie się gałki otworzyły i nie chcą się zamkną i tak sobie pomyslałam że zajrzęi zobacze na forum a tu pusto.
paluszki u rąk bola mnie od tego wyrywania zielska, no i troszke plecy.
śniła mi się bratowa i że sama mi powiedziała że zdała i wogóle tak amiła była, ale w sumie to powiedziałam sobie że mam ją gdzieś skoro ona pierwsza mnie olewa i dzwoni albo przychodzi jak coś chce.

widzicie twarda ze mnie sztuka 4 dzień herbatka z malinowych liści, seks randki z męzem prawie codziennie, prace fizyczne w ogrodzie, myci epodłógi nic, nie wiem już sama jak to będzie i kiedy.
 
Melduję się z rana!
U mnie noc spokojna i co najważniejsze - przespana. Kuba obudził się tylko raz z płaczem, bo gdzieś podział w łóżku swoją przytulankę. Jak tylko misiu znalazł się na swoim miejscu, tzn. w objęciach synka, młody zasnął i obudził się dopiero o 7:00.

Tygrysku - no twarda sztuka jesteś, to fakt. Mam nadzieję, że twoje sposoby wkrótce podziałają:tak::tak::tak:

Aina - tobie też goście nie dadzą spokoju. Co do krzywej... dobrze, że cię nie zaczęli faszerować jakimiś lekami, skoro wygląda to na błędne wyniki...
 
Ja też witam rano, zaraz lecę do laboratorium się kłuć, a raczej jadę, bo nie wiem dlaczego przychodnia jest na moim osiedlu a do laboratorium musze jeździć do miasta..
Słuchajcie,jak to jest, czy przed zwykłym pobraniem krwi-morfologia, płytki trzeba byc na czczo? Bo ja nigdy nie wiem, wiem,że na pewno przed badaniem cukru,ale ja dzisiaj cukru nie mam.
Miłego dnia!
 
I ja sie melduje z samego ranka. Qrcze, u mnie każda noc jest coraz gorsza. Albo nie moge spać, albo budze sie co 20 min, albo mały sie jakoś dziwnie ułoży i wszytsko mnie boli, itd A wczoraj to chyba cos było nie tak z cisnieniem bo wyjatkowo strasznie bolała mnie głowa. Myślałam, ze zwariuję a tu Apapu w domu nie było :-(

Atruviell nie zazdroszczę przejśc ze sklepem. Z takimi oszustami powinno sie walczyć i ich eliminowac z rynku. Szkoda tylko, że nasze prawo jest takie jakie jest i nie chroni konsumentów. Trzymam kciuki, zeby ci przywieźli mebelki jak najszybciej.

Ainaheled ostatnio pytałam o to pielegniarke i powiedziała, że niestety trzeba byc na czczo jak robisz morfologię :(
Ja na szczęście na nastepna wizytę muszę zrobic tylko mocz więc unikne kłucia :-). Tylko przed samym porodem musze zrobic te dodatkowe badania do znieczulenia.

Tygrysku ty to twarda sztuka jesteś;-). Że tez masz siłę na to wszytsko. Ja jeszcze 2 miesiące temu też latałam jak z motorkiem i wszędzie było mnie pełno ale teraz jakoś nie mam juz siły. Przez brzuszek ciężko mi sie schylać i mam mniej sił. Muszę się zmusić, żeby dzisiaj posprzatac mieszkanie bo aż wstyd.

Grazia ty lec jak najszybciej do lekarza i to najlepiej jakiegos innego. Wysokie cisnienie w ciąży to nic dobrego i tylko dzidzi może zaszkodzić. Trzymam kciuki za ciebie i maleństwo.
 
reklama
Xeone - mnie też wczoraj okropnie bolała głowa i też nie miałam Apap'u. Dopiero po 16:00 mąż kupił wracając z pracy. Ale dwie tabletki pomogły tylko na dwie godziny, a potem znowu myślałam, że mi łeb rozerwie. Mam nadzieję, że dzisiaj nie będzie powtórki z rozrywki.

Mój lokator szalał wczoraj wieczorem, myślałam, że nóżkami skórę przebije na brzuchu. Nie było to wcale przyjemne ale wolę kiedy się rusza, niż tak jak teraz - kiedy nie daje znaku życia, nawet po zjedzonym śniadaniu.
 
Do góry