reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Donka zdaj pozniej relacje P;-)
Klavell fajnie masz z kumpelami, ja siedze jak taka pipka grochowa sama na tej wiosce i czasem pojade do mamy (no teraz nie jezdzimy i chyba nie bedziemy jezdzic) a raz na ruski rok ktos mnie odwiedzi
 
reklama
Witam i ja:-) zaplanowałam pracowity urlop więc okno w kuchni już błyszczy a firanka zcieka po praniu. Porobiłam porządki w szafie i wywaliłam ogromny wór swoich ciuchów:szok:

jaki poniedzialek, taki caly tydzien;-):-)

Klavell fajnie masz z kumpelami, ja siedze jak taka pipka grochowa sama na tej wiosce i czasem pojade do mamy (no teraz nie jezdzimy i chyba nie bedziemy jezdzic) a raz na ruski rok ktos mnie odwiedzi

oj, ja tez:-:)tak::tak:

nie mam co robic. smutno bez P:-(
Julitka mowi: nie ma taty:-(, niunia z tata TIRem do pracy
 
Monia na moje oko to wirus a pizza była przypadkiem:tak: A tym że dzieci bajki oglądają ( znów) to sie nie przejmuj, przynajmniej jest jaiis pożytek z tego:-) niech oglądaja ile chcą a Ty przynajmniej trochę dojdziesz do siebie, bo jak bab ( czyt. głowa) rodzny jest chora to cały dom podupada:-D:-D:-D
do południa oglądali bajki a ja drzemałam na kanapie ale to było takie drzemanie że co chwile spoglądałam czy napewno te bajki oglądają czy może rozrabiają:sorry:
ja trówniez dziś mam odgrzewany obiadek:-)A do kawki sernik oszukany i metrowiec:-)

doriośleję nam te wrzesniowe dziecizki:tak:

A ja chodzę wkur.....na maxa. Z młodym byłam godzine temu na spacerze i przyjechał kurier, pierwszy raz w życiu nie zajrzałam do niej w obecności dostawcy, bo Adas latał.....itp.....:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: i to był błąd.........................:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: W przesyłce był żylandor z pobitymi kloszami:szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Dzwoniłam do faceta ( miałam numer bo wcześniej zadzwonił czy będę w domu) i gwarantował, że jutro przyjedzie spisać protokół.........
Nie uspokoiło mnie to , wieć dzwonię do niego jeszcze raz i od razu z grubej rury; " W huja mnie Pan robi i jutro nie przyjedzie, prawda? , zrobi Pan sprawozdanie z dnia dzisiejszego i jutro mogę pomarzyć o tym protokole":szok: On na to, że będzie na pewno:eek::crazy::crazy::crazy::crazy: Teraz pozostało mi tylko czekac do jutra:crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy:

Chyba musze iśc sobie ciasta nałożyć, bo nerwowo nie wytrzymam............. a miałam od dziś nie jeść
oby ten kurier okazał się uczciwy i jutro przyjechał:tak:
Witam sie i ja
Dwa dni w samotnosci za nami. Mam szczescie ze mam tak super kolezanki i umilaja mi ten czas.
Juz w sobote gdy moj pojechal wpadly popoludniu i siedzialy do nocy, wczraj powtora z rozrywki a dzis to ja ide do Kariny. Oczywiscie Hanifka sie cieszy najbardziej bo w koncu z Sophie moze sie tyle czasu bawic
Jutro zas do centrm jedziemy bo w srode urodziny JAsminki coreczki Ewy wiec zaproszone jsetsmy, w czwartek z Hanifka na zajecia po zajeciah Karina z Sophie do nas przyjda, w piatek ide tez z hanifka do Elternschule i planujemy pojsc z dziecmi do Mc Donalds wieczorem raz na jakis czas mozna :-)
No i sobota zleci i chlop wroci.
Takze nie jest tak zle
Klavell widzę że cały tydzień zaplanowany że nawet nie będziesz kiedy miała zatęsknic:-D:-D:-D
klavell, ani sie obejrzysz, a maz juz wroci i sie jeszcze zdziwisz, czemu tak szybko:-D:-D:-D

ja od dzis tez jestem slomiana wdowa:-:)-(
Justyna, podzielam Twoj los;-)
na jak długo P jechał w trase?najgorsze początki ale napewno ani się obejrzysz a znow będziecie razem

Mateusz dzis cały dzień bez wymiotów i bez kaszlu za to ja byłam taka słaba że nawet nie dałam rady zrobic dzieciom obiadu i jedli tylko co chwilę chleb z dżemem:zawstydzona/y:za to po 18 tak zgłodniałam bo cały dzień nic nie jadłam i zrobiłam na kolację -obiad kluski z mięsem pulpety i kapustę ale co z tego jak do 5 min wszystko wylądowało w kiblu:eek::sorry::cool2:
 
oj Monia, ale mi Ciebie szkoda, bo wiem jak sie mozesz czuc. dolegliwosci zoladkowe potrafia totalnie oslabic organizm:-:)-:)-(
dobrze, z ejuz jest D i Ci pomoze. jedz cos delikatnego i pij duzo, duzo, duzo


ja dzis pojadlam grochu z kapusta:zawstydzona/y:
 
czy dzis sie juz nikt nie zjawi?:szok::eek:

niunka pospala w dzien, wiec szybko spac nie pojdziemy:no:
znow ma urojenia, z enie moze zrobic kupki i chyba ze stresu i zmeczenia padla po poludniu

jutro do poludnia jedziemy do tesciow, niech sie babcie nagadaja, a ja sobie pozalatwiam swoje sprawy
 
Donkat D też przyjechał z pracy słaby:-(więc na jego pomoc nie miałam zabardzo co liczyc bo wiecie że jak chłop w domu chory to gorzej niż dziecko:-Da kobieta jak w domu chora to musi sobie radzic;-)naszczęscie dzieciaki już spią a ja moge odpocząc:tak:
a i nie odpowiedziałaś mi na pytanie na jak długo P pojechał w trase?
 
Donkat D też przyjechał z pracy słaby:-(więc na jego pomoc nie miałam zabardzo co liczyc bo wiecie że jak chłop w domu chory to gorzej niż dziecko:-Da kobieta jak w domu chora to musi sobie radzic;-)naszczęscie dzieciaki już spią a ja moge odpocząc:tak:
a i nie odpowiedziałaś mi na pytanie na jak długo P pojechał w trase?


przejelam sie Twoim zdrowiem i dlatego:-p
w sumie to nie wiem, na jak dlugo. zalezy jak mu sie trasa ulozy. raczej an caly tydzien, ale byc moze, ze wpadnie do domu w trakcie tyg. bo w planach ma miec zaladunki w Radomiu:-)
 
Monia kurcze ale Was wzięło:wściekła/y: to wygląda raczej na wirus a nie na jakieś zatrucie:-( mam nadzieję że jutro będzie już lepiej:tak:
Donkat mam nadzieję że uda mi się zrealizować plan i to co zamieżam wykonam w tym tygodniu:tak: Zła tylko jestem bo m grzebie się z tym akwarium i jeszcze jutro będzie robił:wściekła/y: a co za tym idzie ja stoję z robotą w tym pokoju. Może chociaż jeśli pogoda dopiszę pocisnę dziadkowi małą i wymyje okna tam jutro:tak: a no i trzymam mocno kciukasy za Twojego P żeby wszystko mu szło zgodnie z planem :-)
 
reklama
Donkat mam nadzieję że uda mi się zrealizować plan i to co zamieżam wykonam w tym tygodniu:tak:

trzymam mocno kciukasy za Twojego P żeby wszystko mu szło zgodnie z planem :-)

dzieki za kciuki, na pewno sie przydadza:tak::tak:

ja powinnam wykorzystac to, ze jest mama i sie wziac za jakas robote, ale nie mam nathcnienia:no:
a jak mnie natchnie, to nawet z niunka-pomocnic dam rade:tak:
 
Do góry