reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

mlody w zasadzie lekoman,ale jak musi to marudzi, no i coz na chama sie nie da,bo pluje. Wyplul 1 porcje uszykowalam 2 i z placzem wypil,bo "obrazilam sie" na maxa. A teraz cos rzuca sie i musialabym dac mu przeciwgoraczkowe niech tylko przebudzi sie na dobre
 
reklama
Mlody pospal do 9.30, obudzil go kolega Bartus,bo biegal po schodach i darl japke. Najwazniejsze,ze obudzil sie bez goraczki i po moich czarowaniach wypil syropki i nie rzygnal.
Naszlo mnie dzis na rogaliki
 
Witam my już po spacerku :-)piękna pogoda dziś u nas :tak:
rozmawiałam z sąsiadką i coraz więcej dzieci choruje :-(wszyscy dookoła chorzy :-(a jak tam nasze chorowitki na BB?zdrowieją już?
idę powalczyc troche z kurzem:cool:a po obiadku wybieramy się do koleżanki na kawkę;-)
 
Hej...
A my znow na antybiotyku :-(
Niedawno co jedne skonczylysmy, a dzis pani doktor niechetnie ale drugi przepisala.
Poszlismy z Hanifka do przychodni przed zamknieciem bo goraczka 39 utrzymywala sie 3 dni, do tego kaszel i katar...No i angine mamy :-(((
Pytalam roche o swinksa grype i pani doktor kazala nie szczepic na nia, ona sama nie jest zaszczepiona a dziennie ma kontakt z chorym, powiedziala ze ludzie sai panikesieja, co roku jest inna odmiana grypy, a zwykla sezonoa i powiklania po nniej jest gorsza od tej calej swinskiej, pozatym na sezonowa co roku umiera i choruje wiecej ludzi a tego to nie naglasniaja
 
Dzień dobry
Igor śpi przez zakupy przesunęła się pora spania i młody poszedł do spania po 14 i jeszcze śpi ciekawe jak będzie wieczorem:rofl2:
A ja wczoraj poszalałam na zakupach i troszkę dużo wydałam kurcze ale te pieniądze nie mają żadnej wartości żeby je zarobić to trzeba się nagimnastykować ale żeby wydać to moment i nie ma:confused2: ale weekend się zaczyna wić humorek ok:-):-) słodkiego lenistwa ciąg dalszy
Młody dalej pokasłuje niestety zobaczymy czy w końcu przejdzie czy coś się wykluje do poniedziałku wolę pierwszą opcję :-)

A ja mam w piekarniku pysznego łososia i zapiekane ziemniaczki mniam mniam
no dzieki Tobie:-p zaszalalas dzisiaj normalnie, new suwaczki...

Zgadza się piękne suwaczki:-)

Justyna Klavell dużo zdrówka dla maluszków no i jak najwięcej jogurtów i jakieś probiotyki przy antybiotyku by się przydały ale to na pewno już wiecie

Monia i jak ploteczki u koleżanki???

Gagulec jak zdróweczko???

Anetasa wolne dzisiaj??? Młody ostatnio zobaczył jakiś obrazek na którym była plaża i mówi " byłem tam " a ja go zapytałam czy pamięta Natalkę a on mi na to "tak i pan miał latawiec":szok: byłam w szkou bo ja o latawcu już zapomniałam :-) Widać polubił Was jak zapamiętał

Dziewczyny jakie plany na andrzejki a może sylwester już zaplanowany???? Bo my na razie żadnych planów
 
reklama
Nuska my Andrzejki w domu,a Sylwester pewnie tez. Szkoda mi troche,ale nie bedziemy sie wyrzucali skoro wiemy,ze nie stac nas. Kupilismy zimowki, swieta zaraz beda,a jeszcze w grudniu mamy prad do placenia,ze 300 jak nic. Moze w karnawale gdzies pojdziemy. A Sylwek moze jakos sie zorganizuje w domu. W zeszlym roku miala byc taka parapetowa u S kuzyna wMosinie,ale mlody nam chorowal i bylo po planach.
 
Do góry