reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
No to juz wiem o co Ci mniej więcej chodzi, wiadomo ze trzeba by to wszystko wymierzyc itd itd ale cos w tym stylu rowniez mi sie podoba, oczywiscie do przerobki w miare waszych potrzeb po lewej lub prawej zabudowac szafe w takim stylu, bez tych zdobien po lewej, zeby ni ebylo az takiego przepychu,generalnie tu podoba mi sie kolor i w sumie prostota, a jakie macie podlogi?
sypialnia0002_copy.jpg

sypialnia0004_copy.jpg

 
A najlepsza czescia tej sypilani jest ten element przy lampce po prawej stronie, mam nadzieje ze nie pusta:-D

Oj Monia ale sie napalilam, pomyslow w glowie kupa a ni ma za co :/ Poki co remont starej chawiry, niestety za duzo do powiedzenia nie mam, moze i dobrze bo by zbankrutowali z tym moich finezyjnych pomyslow :)
Lece bo jutro znow pobudka :*
 
Ostatnia edycja:
kolory super:tak:no i zawartośc buteleczki:-D:-D:-D
no w sumie zastasnawiam się nad 2 koloorami albo właśnie coś takiego jak na tych zdjęciacj co dałas albo czerwień:tak:no i mam jeszcze w planach jakiś szablon:sorry:
taki kolor mi się podoba (chodzi mi o ściany)

no i ten szablon(te kwiaty na ścianie)
 
Ostatnia edycja:
Monia, ja też nie lubię wysokich łóżek.

Jakoś sobie radzę, cieszę się, że mam 3/4 etatu na 2 zmiany, bo wyliczyłam sobie, że we wrześniu mama będzie musiała do Maciulka przyjechać tylko 6 razy, co oznacza, że dużo czasu ja z nim będę. Maciuś w ogóle nie czuje, że mnie nie ma. W sumie, to nawet nie pytałam siostry (ona z nim ostatnie 2 dni była) czy mnie wołał, ale skoro nic o tym nie mówiła, to zakładam, że nie. Cieszy się bardzo jak wracam i widać, że stęskniony jest, bo dużo się do mnie tuli i całuje mnie :-).

Idę spać, bo jutro po 5 pobudka :szok::-(
 
reklama
Witam dzień dobry:)

Agulka jak toaleta??? Pociesz się że już niedługo i będziesz na nowym i w końcu ominą Cię niespodzianki związane ze starym budownictwem.

Monia co do sypialni ciężko doradzić każdemu co innego się podoba ale powiem Ci ze miałam kiedyś bordowo beżową sypialnie ( dwie ściany bordowe dwie bezowe) i całkiem miło było

Aneczka jak Nel dzisiaj??? Jejku szkoda mi Ciebie bo masz tyle spraw na głowie i do tego te ciągłe choroby malutkiej trzymam kciuki aby w końcu wyszło u Was słoneczko i świeciło na dłużej.

Hrudzia
jak idą sprawy z gabinecikiem ?? Kiedy otwarcie??? Masz już stronkę gotową???Co do rolety o ile jeszcze nie wybrałaś to mi się podoba ta cała zielona ( zresztą zielony to mój ulubiony)

Donkat ja przygotowania do nauki??? Opieka nad malutką załatwiona jak będziesz wyjeżdżać na zjazdy??? Czy może mąż się zajmie??

Gagulec jak sprawy mieszkaniowe ?? Szukasz czegoś do wynajęcia??? Czy dalej się męczycie???

MAjandra
i jak teraz w pracy ? Masz tak jakąś kumpelkę na zmianie czy sama to prowadzisz???

Justyna
co z Toba martwimy się niewiele napisałaś???
 
Do góry