reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
o widzę że wczoraj ostatnia a dziś pierwsza;-);-)niepokoji mnie ten nasz zastój na forum kiedys potrafiliśmy napisac ok 10 stron w ciagu 1 dnia a teraz:-(
Hrudzia jak Stasiu lepiej juz znosi przedszkole? no i jak tam twój biznesik ruszył już?
Anetasa jak zdrówko?
Alusia a wy żeście juz wyzdrowieli?
Kasia może byś się tak zameldowała:sorry:
Gagulec jak nastroje?
Donkat jak kotek z pieskiem sie dogadują ?kot żyje jeszcze:cool2:
Agulka kibelek naprawiony?
a u nas pogoda od wczoraj się popsuła więc siedzimy w domku :-(
 
Witam się wreszcie i ja:-) od rana młyn na kółkach 22 osoby na śniadania w tym 11 koszykarzy:szok::-D musiałam latać dokupywać bo mi żarcia zabrakło:szok: dopiero skończyłam sprzątać tzn jeszcze trzeba wymyć jadalnie, obrusy się piorą to je poprasuje nakryje na jutro no i jeszcze zakupy muszę zrobić ale przynajmniej dzień mi może szybko zleci;-) ze zdrówkiem znacznie lepiej tylko jeszcze cherlam:wściekła/y: wczoraj była u mnie siostra i młody już niestety nie tak chętnie maszeruje do żłobka:sorry: na domiar złego ich oboje doadł w nocy jakiś wirus żołądkowy Gośka zawinęła się z pracy i musiała zabrać młodego ze żłobka bo dzwonili. Mam nadzieję że nam go nie sprzedali wczoraj przynajmniej narazie brak jakichkolwiek objawów i mam nadzieję że tak już zostanie:tak: spadam sprzatać dalej.
 
witam!!

objadam sie sliwkami:zawstydzona/y:

mialam duzo szycia na maszynie, wiec tesciu aj przywiozl. zasiadlam i jak sie okazalo, to tylko jedna rzecz przeszylam, bo reszty sie nie dalo i trzeba w rekach:cool:wiecej rozkladanai i skaldania, niz tego szycia:eek:

Jasia nam zrobi pierozki z kapusta i grzybami:-)

Donkat jak kotek z pieskiem sie dogadują ?kot żyje jeszcze:cool2:

juz sie zapoznali i zyja wzgodzie. nawet sie ladnie bawia, chco czasem psotka przesadzi z pieszczotami i kot miauczy:-D:-D
gorzej jest z Julitka, bo ciagle chce nosic kota, a on wisi w jej raczkach ajk an szubienicy:sorry:
niunka jak prawdziwa nianka: jak zobaczy kota, ot od razu bierze an rece, niemalze wrzuca do miseczki i mowi: mleko:-D:-D . kot zje. znow jej sie napatoczy, wiec ta bierze go, kladzie do skrzyneczki i mowi: spac:-D:-D:rofl2:. mala piastunka:tak:. i tak w kolko z przerwa na noszenie kotka po calym podworku:laugh2:

wczoraj była u mnie siostra i młody już niestety nie tak chętnie maszeruje do żłobka:sorry:.

z jakiegos konkretnego powodu?
 
Czesc Dziewczetaa
..przepraszam ze tak tylko o sobie al mam urwanie glowy...
które wybrac do mojego salonu kosm???
1.
2
3



Dodam ze podlogi beda szaro-waniliowe, sciany waniliowe, meble mocno drewniane (sliwka wegietrka ) i dodatki soczysty zielony:eek:
 
o widzę że wczoraj ostatnia a dziś pierwsza;-);-)niepokoji mnie ten nasz zastój na forum kiedys potrafiliśmy napisac ok 10 stron w ciagu 1 dnia a teraz:-(
Hrudzia jak Stasiu lepiej juz znosi przedszkole? no i jak tam twój biznesik ruszył już?
Anetasa jak zdrówko?
Alusia a wy żeście juz wyzdrowieli?
Kasia może byś się tak zameldowała:sorry:
Gagulec jak nastroje?
Donkat jak kotek z pieskiem sie dogadują ?kot żyje jeszcze:cool2:
Agulka kibelek naprawiony?
a u nas pogoda od wczoraj się popsuła więc siedzimy w domku :-(
nie, nie naprawiony, dziś spróbują J z tata cos zrobić , załatwili spiralę i będą kręcić, a jak się nie uda to dopiero po przyjeździe rodziców z wycieczki, będą kopać i sprawdzać kanalizę:crazy: przez podwórko dodam:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Witam się wreszcie i ja:-) od rana młyn na kółkach 22 osoby na śniadania w tym 11 koszykarzy:szok::-D musiałam latać dokupywać bo mi żarcia zabrakło:szok: dopiero skończyłam sprzątać tzn jeszcze trzeba wymyć jadalnie, obrusy się piorą to je poprasuje nakryje na jutro no i jeszcze zakupy muszę zrobić ale przynajmniej dzień mi może szybko zleci;-) ze zdrówkiem znacznie lepiej tylko jeszcze cherlam:wściekła/y: wczoraj była u mnie siostra i młody już niestety nie tak chętnie maszeruje do żłobka:sorry: na domiar złego ich oboje doadł w nocy jakiś wirus żołądkowy Gośka zawinęła się z pracy i musiała zabrać młodego ze żłobka bo dzwonili. Mam nadzieję że nam go nie sprzedali wczoraj przynajmniej narazie brak jakichkolwiek objawów i mam nadzieję że tak już zostanie:tak: spadam sprzatać dalej.

to Ty dopiero masz urwanie głowy w tej robocie, sprzątanie, gotowanie , zakupy.................. jak w normalnym domu:cool: gosposia pełna gębą:laugh2:
witam!!

objadam sie sliwkami:zawstydzona/y:

mialam duzo szycia na maszynie, wiec tesciu aj przywiozl. zasiadlam i jak sie okazalo, to tylko jedna rzecz przeszylam, bo reszty sie nie dalo i trzeba w rekach:cool:wiecej rozkladanai i skaldania, niz tego szycia:eek:

Jasia nam zrobi pierozki z kapusta i grzybami:-)



juz sie zapoznali i zyja wzgodzie. nawet sie ladnie bawia, chco czasem psotka przesadzi z pieszczotami i kot miauczy:-D:-D
gorzej jest z Julitka, bo ciagle chce nosic kota, a on wisi w jej raczkach ajk an szubienicy:sorry:
niunka jak prawdziwa nianka: jak zobaczy kota, ot od razu bierze an rece, niemalze wrzuca do miseczki i mowi: mleko:-D:-D . kot zje. znow jej sie napatoczy, wiec ta bierze go, kladzie do skrzyneczki i mowi: spac:-D:-D:rofl2:. mala piastunka:tak:. i tak w kolko z przerwa na noszenie kotka po calym podworku:laugh2:



z jakiegos konkretnego powodu?

ja byłam już w szcz-ku z tatą i małym, on w czasie pracy oczywiscie, ale ciiiiiiii:rofl2: załatwiłam dentystę a Adas z dziadkiem jeździł po firmach............ nie odstepywał go na krok................ może nie będzie tak źle jak na te wesele pojedziemy, podejrzewam, że najgorzej będzie wieczorem ( pora spania) , ale mama powiedziała, że telefonywyłańcza i nie zyczy sobie kontroli:eek::eek::eek:

Zahaczyła o Biedronke i dzis na obiad serwuję pyzy z mięsem:confused2::confused2::confused2::confused2:



Czesc Dziewczetaa
..przepraszam ze tak tylko o sobie al mam urwanie glowy...
które wybrac do mojego salonu kosm???
1.
2
3



Dodam ze podlogi beda szaro-waniliowe, sciany waniliowe, meble mocno drewniane (sliwka wegietrka ) i dodatki soczysty zielony:eek:
trzecia słonko:tak::tak::tak::tak: Podoba mi się ten wystrój, taki będę miała salon;-);-);-);-);-)
 
Za tydzień idziemy z Adasiem na pobranie krwi i zobaczymy jak stoimy z anemią.
Na moje oko chyba jest lepiej chociażby ten fakt , że przez m-c urósł 2,5 cm.:tak::tak: z czego się bardzo cieszę:-D:-D a wcześniej przez 7 m-cy ani , ani troszkę:no:
 
Wreszcie mogę usiąść i osapnąc wszystko porobione;-) i nawet nie wiem kiedy ten czas zleciał i już 16:-) oby tak do wieczora ale nogi mi już do du** wchodzą a podobno juz po sezonie:cool:
Hrudzia ja bym się zastanawiała między 2 a 3 ale chyba ze wskazaniem na 3;-) a jak tam dziś Stasiu w przedszkolu?
Donkat do Szymka chyba poprostu na początku nie dotarło że będzie tam bez babci i mamy:sorry: najpierw zachwycił sie dziećmi w drugi dzień był już lekko zdezorientowany a w kolejny już była histeria i nie chciał zostać:no: no nic zobaczymy co będzie dalej:eek:
Agulka faktycznie skoro Adaśko skoczył ze wzrostem to chyba naprawdę nie ma już powdów do zmartwień:-) i to dobry znak w każdym bądź razie trzymam mocno kciukasy za jego wyniki:tak:
 
A co tu tak puściutko?:szok: Dziewczyny piątek wieczór na dworze zimno wracać na BB natychmiast;-) już jesień koniec wakacji zaraz mi się tu meldujcie:-) a ja mam wesoło w pracy do tego stopnia że szef przerażony i przyjeżdża siedzieć tu w nocy bo ekipa koszykarzy rozrabia. Pochlały się chłopy na koniec i pod pretekstem że zepsuła im się lampka zciągnęły mnie do pokoju.Wchodzę a tam widok całkiem niezły 5 faceta siedzi nago i ogląda mecz:szok::-D:rofl2: i zero zawstydzenia ekshibicjoniści jacys czy co zresztą przed chwila dwóch mi wpadło na recepcję w samych gaciach:laugh2: powiedziałm zeby uważali co robią bo jest monitoring i żeby sie nie zdziwili jak obejrzą się późiej na you tubie spierniczali w poskokach:-D
 
reklama
witam witam:-)
Aneta to miałaś widoki:-D:-D:-D:-D:-D
Hrudzia mi tez najbardziej podoba się nr 3:tak:
Donkat to się Julitka uczy roli mamusi na kotku;-):-D
 
Do góry