reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Witajcie dziewczyny po przerwie, melduję się cała i zdrowa po urlopie. Niestety jeszcze nie zdążyłam przeczytać poprzednich wpisów,więc nie do bardzo wiem co tam u Was słychac, ale mam nadzieję,że wszystko ok, jeszcze wszystkie w "dwupaku" :-D. Juz teraz nigdzie nie wyjeżdżam, czas się zabrać za kompletowanie rzeczy, bo jeszcze niewiele mam, dzisiaj np nabyłam sobie przy okzaji pobytu w aptece pieluchy Bella,niestety nie mieli majtek siatkowych.Dla dzidziusia brakuje mi jeszcze trochę rzeczy, a nic nie mam poprane ani poukładane, ale ja myślę,że jeszcze mam trochę czasu (termin 18.09).Postaram sie dzisiaj wieczorem nadrobić zaległości i poczytac co tam u Was.
 
reklama
A ja właśnie wróciłam z basenu i jestem strasznie zmęczona. Najpierw sie wypływałam a później wymasowałam sobie biczami tyłeczek (moze chociaż odrobine zmniejszę swój straszny cellulit). Dzisiaj chyba mały pływał razem ze mną. Cały czas sie wiercił i kopał mnie tymi swoimi malutkimi rączkami i nóżkami. Może mu sie podobało jak mama pływała :-):-D.

Zaraz zabieram sie za mycie podłogi w sypialni i w końcu powstawiam tam nowe mebelki, a poźniej posegreguje ciuszki i je popiorę. Mam nadzieje, ze sie nie okaze, że czegoś mi brakuje!!!
 
Tygrysku - to rzeczywiście, chyba się coś powoli rozkręca. Ja chyba też stawiam na ciebie, jako następną mamusię :-D:-D:-D ale mam nadzieję, że poród nastąpi akurat w momencie, kiedy dzidziuś będzie już w pełni gotowy do wyjścia z brzuszka.

Igasia - qurcze, nie zazdroszczę tych bóli... Trzymaj się dzielnie!

Klavell - no to rzeczywiście, z takimi wymaganiami, to da się przeżyć:-):-):-)

Monia18 - a krew poleciała przy lekarzu czy dopiero w domu?

Aina - jak na razie wszystkie 2 in 1, tak że spokojnie, nie musisz się spieszyć z lekturką :-D:-D:-D. Mam nadzieję, że odpoczęłaś na holidejach?
 
Monia a czy ty przypadkiem nie masz łożyska przodującego? Z tego co pamietam z wykładów to takie są m.in. objawy. No ale z drugiej strony skoro lekarz nic ci nie powiedział to chyba wszytsko jest ok.
 
czesc wszystkim:)
Klavell oby ta sielanka trwala wiecznie, z serca Ci zycze:tak::-)
Aina witaj po wkacjach
KatiNJ - ja chyba zaraz po Tobie najwiecej przytylam tez pewnie kolo 20 kilo
Monia ta krew to moze tylko jakies podraznienie pochwy, chyba przestalas juz krwawic? czy nadal masz jakies plamienie??
xeone a nie wiesz jak dlugo mozna chodzic na basen?? ja juz sie w tamtym tygodniu troche balam isc, mam troche starsza ciaze od Ciebie i sie boje ze jak mi ten caly czop odejdzie to jeszcze mi ten basen zaszkodzi ale to plywanie jest takie przyjemne i relakasujace no i tak sie lekko mozna poczuc hihi moze bym jeszcze mogla isc w tym tygodniu?

Dziewczyny ja ostatni juz tydzien w pracy, dostalam dzisiaj takiego slodkiego króliczka od kolezanki która pojechala na urlop i jest tak milo i nie kaza mi nic robic;-) ale juz sie nie moge doczekac soboty, wreszcie WOLNE:-D:-D pójdziemy kupowac z ukochanym lózeczko, wozek, poscielki, fotelik i wanienke i co tyko mi sie rzuci w oko a potem bede tylko czekac na dostawe, wreszcie nie bede miec nic innego na glowie i bede mogla sie skupic na naszym synulku - moze mu w koncu imie wybierzemy...:-p
sciskam Was serdecznie:-)
 
Hallo!!! to znow dzis ja!!! Rosolek wyszedl przepyszny, nie umie sie nim najesc...:tak:
Wlasnie przed chwilka wrocilam ze spacerku, porobilam sobie zdjecia, kombinuje, kombinuje ale niestety nie umie ich Wam pokazac, umieszcze tylko jedno jako nowy avatar...
Wlasnie przyszedl kojec ktory zamowilam dla mojej Hanife
GRACO Reisebett Contour Electra DELUXE Neu/OVP bei eBay Reisebetten, Bettausstattung, Baby (endet 23.08.07 17:40:16 MESZ)
czekam z niecierpliwoscia na meza, zeby pomogl mi je zlozyc...
BLIMKO co do basenu to jesli nie ma zadnych komplikacji to mozna chodzic na plywalnie do konca ciazy, ja chodze regularnie, bo podobno dobrze wplywa na organizm i lzej przechodzi sie porod, no ale zobaczymy, czy to prawda....
Zmykam troszke na skeypa z mamusia pogadac...
do potem
 
Blimka mnie lekarz powiedział, że mogę pływac do samego końca. Jak czop odejdzie to raczej poczuje i natychmiast wyjde z wody, a póki co zamierzam chodzic jak najdłużej. W wodzie się tak bardzo nie męczę, a po pływanku czuje sie jak nowo narodzona więc chcę korzystać ile sie da :-).

Właśnie skończyłam urządzać kącik naszego synka i muszę sie wam pochwalić:-):-):-). Będzie wyglądał tak:
Zobacz załącznik 49516

Zobacz załącznik 49517
 
Właśnie skończyłam urządzać kącik naszego synka i muszę sie wam pochwalić:-):-):-). Będzie wyglądał tak:
Zobacz załącznik 49516

Zobacz załącznik 49517

Śliczności tak słodko tylko brakuje maluszka.

klavell ja wklejam zdjęcia przez spinacz w odpowiedziach tam u góry jest zdjęcie spinacza na nie przyciskasz później wskazujesz miejsce zdjęcia na kompie i wysyłasz. Dasz radę czekamy na zdjęcia:)
 
reklama
Do góry