reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

nareszcie w domku, szymonek też szczęsliwy, i jak pisałam jak tylko mni ezobaczył to sie uczepił jak rzep.
HARSHARANI nie panikuj, też miałam w nocy skórcze i to nie raz, zresztą jak podczytuje sierpnówki to wiele z nich a im urodziło to ponad tydzien tak po nocach cierpiało ale może to nas przygtuje do lżejszego porodu. a i M się opamieta jakbys zaczeła rodzic, ja jak wróciłam z szymonkiem ze szpitala to B posperzątał mieszkanie, wszystko przygotował zrobił zakupy było super, ciekawe jak tym razem sobie poradzi bo już ma synusia psa koty i dużo większy dom i ogród.

chyba dzisiaj znowu popracujemy jak szymek zaśnie nad szybszym poordem, cos mi się wydaje ze B mi nie podaruje. jutro moze zabiere się za ten nieszczęsny ogródek bo juz mi wstyd a teściowa n ie dała rady
 
reklama
Witam po namiotowaniu,
trochę połaziłam, pogoda była piękna, troszkę sie opaliłam i zobaczyłam trochę ludzi wreszcie. Było parę osób, które się na mnie patrzyły jakbym conajmniej spirytus wciągała, taka wyrodna jestem skoro z miasta na swieże powietrze pojechalam, ale trudno.
Faktem jest, że jestem padnięta i ciężej mi się łazi, ale poza tym czuję się ok. Jutro zrobię sobię badanie moczu, bo trochę jednak puchnę, może nie bardzo, ale bardziej niż dotychczas.

Widzę, ze tu dywagacje która będzie następna :-) Może obstawimy :cool: Ja stawiam na Tygryska i Harsh :happy2:

Majandra - ja to mam tyle śluzu i to dość wodnistego od około 3 miesięcy, czasem aż mi wkładka przesiąka. Powiedziałam o tym lekarzowi od razu, to mówił, że wszystko ok.
 
mamcie jak sie wkleja ikonki prosze o instrukcje,mam pytanie czy zdarza wam sie ze nie trzymacie moczu bo ja po puszczam od paru miesiecy a lekarz nie wie czy to przez ciaze czy przez moj chory kregoslup ,czy liczylyscie juz ile bedzie chlopcow i dziewczynek we wrzesniu
 
balbina, czyli chodzi Ci o suwaczki. Wejdź sobie na wątek "Linki-te bardziej i mniej potrzebne"- tam oprócz suwaczków znajdziesz niżej dokładaną instrukcję jak je wstawić, napisaną przez Harsh. Powodzenia
 
coś sie zaczyna, boli mnie tak kręgosłup ze hej, brzuch twardnieje no i mdli mnie, nie wiem sama czy chcę zeby to były tylko przepowiadajace czy zeby to juz poród się zaczynał, jak same obserwujecie taki stan moze się ciągnąc ze 2 tygodnie.
 
Carioca-super, że sobie wypoczęłaś, pooddychałaś świeżym powietrzem, no i że pogoda dopisała, bo w moich stronach trochę padało na weekend. To na pewno dobrze zrobiło Tobie i maluszkowi:-) Ja też puchnę, tzn. dłonie i stopy, na stopy pomaga leżenie z uniesionymi nogami ale i tak czuję się ociężale.
Jesli chodzi o obstawianie (hehe) to ja też myślę, że Tygrysek (z tego co pisze, to ostro nad tym pracuje:-)), Harsharani oraz Klavell. Co do kolejności to nie jestem pewna. W sumie dziewczyny mają już tak bliskie terminy, że pewnie już niebawem dołączą do grona szczęśliwie rozdwojonych wrześnióweczek:-D
 
reklama
Do góry