reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Majandra - z jednej strony dobrze, że to fałszywy alarm - jeszcze się trochę pocieszysz spokojem, a z drugiej strony szkoda... Miałabyś już swojego Maciusia przy sobie:tak::tak::tak:.

Mi sie nie spieszy,bo moj synek nie jest zbyt duzy i boje sie,ze jakby sie teraz urodzil to by musial dlugo w szpitalu zostac. Oczywiscie nie moge sie go doczekac,ale jednak niech jeszcze z tydzien pobedzie u mnie w brzuchu:tak:
 
reklama
No jednak jestem w domu falszywy alarm, zrobili mi ktg z dzidzia ok, dali mi czopki Buscopan rozkurczowe, no i mam lezec w domu i odpoczywac...ale mialam no naprawde sie przestraszylam, ale tez ubawilam dzieki mojemu mezusiowi...a wszystko bylo tak...
Wczoraj pobiegalam z siostra po centrum handlowym kilka godzin, bieglam na autobus, w autobusie mnie wytrzaslo, bo nie bylo miejsca siedzacego, wieczorem do kolacji wypilam herbatke malinowa, no i pobrykalam troche z mezem, no i
ok godz. 1:30 obudzily mnie skurcze regularne wiec zaczelam je liczyc co ile wystepuja, po pol godzinie postanowilam obudzic siostre, ktora jest u mnie na wakacjach, okazalo sie ze ona jeszcze sie w ogole nie polozyla, wiec razem liczylysmy moje skurcze jeszcze jakas godzinke w koncu postanowilam obudzic meza, no i mowie:
- kochanie wstawaj chyba musze jechac do szpitala, bo mnie boli...
on na to:
- a ktora godzina???
- Trzecia
- a to jeszcze mam czas...-i nakryl glowe koldra
My w tym momencie z moja siostra parsknelysmy smiechem :tak:
Po czym on sie odkryl i orzekl, ze jeszcze pol godziny sobie pospi i wzial mnie do lozka przytulil sie i co 5 min pytal czy boli...
Okazalo sie, ze nie mam nr do szpitala, wiec wlaczylismy internet, znalazlam numer, no i w miedzy czasie napisalam do Was, ze jade...maz zadzwonil do szpitala, a pielegniarka kazala nam przyjechac, wiec zabralism torbe i ruszylismy...:-)
po drodze zabralismy jego brata do pracy, zabladzilismy...ale jakos po godzinie dojechalismy do szpitala, gdy weszlismy do szpitala to pierwsze pytanie jakie padlo ze strony mojego ukochanego w strone pielegniarki brzmialo:
-przepraszam gdzie tu jest toaleta???
Moj kochany maz dostal...biegunki i bolu brzucha pewnie ze strachu...:-D, no i dalej potoczylo sie jak wyzej juz wspominalam, dobrze, ze z dzidzia wszystko ok...
 
ja pamietam ze przy kazdym okresie musialam latac do kibelka z rozwolnieniem, wiec pewnie i teraz pierwsza reakcja mojego ciala bedzie wlasnie...no wiecie co:p

Kurcze.. Klavell, opowiadaj jak to boli?:p
 
a w ogole spojrzecie na moje suwaki.One sa pogibane. I jeden i drugi wskazuja 23 dni do konca..z czego pierwszy ze jestem 36.7 pregnant, a drugi tylko 36.5..bez sensu
 
Hmmm... jak boli ja mialam takie skurcze i taki bol jakbym miala okres dostac tylko troszke mocniej i do tego jak lezalam na pleckach to mnie bolala czesc ledzwiowa plecow, w momencie skurczu czy bolu (zwal jak zwal) Hanife wypinala pupe dosc sporej wielkosci po prawej stronie...ale dalo sie wytrzymac, pielegniarka powiedziala, ze nastepnym razem do szpitala mam przyjechac przy takich bolach ostrych, ze nie bede umiala mowic, a nie przy takich skurczach, nastraszyla mnie troszke bo powiedziala ze te moje bole ktore teraz mialam to nic w porownaniu z tymi ktore beda zwiastowac porod...
 
Ciao Babeczki!!!Jednym z symptomow zblizajacego sie porodu jest biegunka-madry organizm sam sie oczyszcza,zeby zrobic maluszkowi jak najwiecej miejsca w kanale rodnym...I wlasnie dzis przycisnelo mnie rozwolnienie:confused2:...Pierwsze w przeciagu calej ciazy...Siedze jak na szpilkach w ostatnich dniach...i pociesza mnie mysl,ze nie jestem sama:-)!!!pozdrawiwm wszystkie wypatrujace znakow ,zblizajacej sie godziny 0.:-D
 
klavell ni eprzejmój się ta pielęgniarąbo wcale ten ból przy skórczach nie musi byc taki mocny, to wszystko zawsze jest inne. Myslałam że się zaczeło na poważnie i będzie nas więcej al edobrze że jeszcze nie tak naprawde to mamy jeszcze czas.

ja dzisiaj spędziłam dzień poza domkiem w sumie a miałam lezec w domku i nic nie robic, rano zadzwonił mój najmłodszy brat (18) i zebym go do miasta zawiozła bo jutro mecz a jemu się buty skończyły no mówię ze ok, pojechałam z nim do gryfina przy okazji przypomniało mi się ze mam obiecała mi kupic żyrandol juz go wczesniej oglądałysmy to pytam czy dalej chce mi go kupic dała kase na żyrando i 2 lampki nocne to sobie kupiłam są super i pasują do wystroju sypialni.
później mam poprosiła żebym jej gyrosa zrobiła bo na wieczór miała zaproszonych gości jak zaczełam kroic te skłądniki to zleciało ze B juz wracał z pracy to kazałam mu wysiasc tam gdzie oni mieszkają bo w domku nie ma co jesc aha zrobiłam tyle gyrosu za mam tez dla siebie w domku, jak przyjechalismy do domku nakarmiłam swoje zwierrzątka i się połozyliśmy to spalismy oboje od 15 45 do teraz masakra taka jesterm skopana teraza wdomku trzeba ogarnąc a mi się dlaej chce spac.

po tych pieszczotach to mnie cos pobolewa brzusio ale patrze na wkłade i nic sucho, obserwuje siebie uwaznie, jakos przemówiłam do siebie i się wyciszam i faktycznie jakas spokojniejsza jestem
 
reklama
:rolleyes2::happy2: Ale pospaaaaaalam...:-) No! To w nocy znow przyjdzie mi ogladac tv...zeby tam jeszcze cos fajnego puszczali...:confused2: Dziewczynki jak to jest z ta twardoscia brzucha.Lekarz powiedzial mi ze prawidlowe napiecie powinno byc jak tkanka np. na udach (chyba ze ktos ma super wysportowane to sie nie liczy:happy: ) Leze czy chodze brzuch jest taki sam,fakt ze nie taki jak przy skorczach ale do miekkich nie nalezy:confused:
 
Do góry