reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Miejmy nadzieję że im się te prognozy sprawdzą bo mam już dość tej pogody:wściekła/y: choć nie mogę powiedziec dzis cieplutko i w krótkim rękawku biegałam:-)
 
reklama
Donkat welcome back :-)
Majandra - i jak - podobalo sie Maciusiowi?
Anetasa - mam do Ciebie prosbe, pisalas ze Twoja kolezanka dla rodzenstwa kupila wozek podwojny. Czy moglabys sie zorientowac jaki model?
 
Kurcze jak nie urok to sraczka:wściekła/y: w piątek jechałam do domu prawie 40 minut bo lało i rzeka drogą płynęła a dziś prawie pół godziny stałam bo był wypadek i zatrzymali ruch:wściekła/y: z pozytywnych wiadomości to od godziny 15 nie spadła już u nas ani kropla deszcu a zapowiadali nawałnice kolejną:dry: M dziś wściekły nie chciał mnie w pracy wkurzać i po powrocie zdał relację z dzisiejszego dnia okazało się że moja mądra mama i siostra znów wykazały się wysoką elekwencją i zaprosiły chore i zdrowe dziecko na obiad:baffled: M jak tylko podjechał pod blok mojej mamy (z którą 10 minut wcześniej rozmawiał mówiąc że zaraz przyjadą z Tuśką) i zobaczył że stoi auto mojej siostry to zadzwonił się upewnić i oświadczył mojej mamie że nie będzie szedł ze zdrowym dzieckiem do dziecka chorego:angry: co za bezmózgie istoty żeby dopuszczać do takich sytuacji:wściekła/y: no i obraza majestatu że się zawinął spowrotem do domu i nawet nie wszedł na górę:wściekła/y: ach brakuje mi już do nich słów:confused:

Anetasa - mam do Ciebie prosbe, pisalas ze Twoja kolezanka dla rodzenstwa kupila wozek podwojny. Czy moglabys sie zorientowac jaki model?

Nie ma sprawy;-) z tego co kojarzę to był wózek z houka ale pewności nie mam jak się dowiem to oczywiście dam znać:tak: ale z wyglądu identyczny jak ten co podawałaś 2 linki żeby sprawdzić czy czymś się różnią te wózki oprócz ceny:tak:
 
witam!!

pomor padl na BBony, ze od wczoraj tak duzo;-)wpisow, a ja dzis pierwsza a jest prawie poludnie:szok::-D

gryze na odleglosc:cool2:jakas wsxcieklizna mnie dopadla od rana, chyba jestem przed...:sorry2:

w dodatku goroaco jak w piekle, nie am czym oddychac

Julitika poszla wczoraj pozno spac, aj juz ledwo zylam,a dzis wstala z samego rana:baffled:teraz juz spi

Donkat a może pochwalisz sie jak było nad morzem no i oczywiście czekamy na zdjęcia:tak:

zdjecia jesli beda to za dlugi czas, bo znajomi mieli aparat a my kamere. a zanim od nich cos dostaniemy, to zejdzie

ogolnie z pobytu jestesmy zadowoleni, choc pogoda nie rozpieszczala nas jak dzis. jednak udalo anm sie poplazowac, zmoczyc tylki w morzu.
odpoczelam psychicznie od domu, obowiazkow i trudnych mysli. P mogl sie duzo zajmowac Julitka, wiec nie byla ciagle an mojej glowie.
to sa wielkie plusy wyjazdu poza granice podworka:-D

od rana odbieram tylko telefony od gości z zapytaniem jak dajemy sobie radę z powodzią:wściekła/y: bie dalej jak pół godziny temu rozmawiałam z naszym stałym klientem który chciał odwołać rezerwację bo w tv usłyszał że Kłodzko nie przejezdne:wściekła/y: j

bedac nad morzem nawet ogladalam wiadomosci raz na jakis czas, ale nie widzlaalm zadnej informacji o powodzi:szok:
wspolczuje wam

A u nas dziś upał i ani kropli deszczu. Byliśmy w ZOO. :-)

my bylismy w Gdansku w drodze powortnej. momentami ja bylam bardziej zachwycona niz niunka.:-Dale jej tez sie podobalo. bardzo ladnie jet to ZOO polozone

okazało się że moja mądra mama i siostra znów wykazały się wysoką elekwencją i zaprosiły chore i zdrowe dziecko na obiad:baffled: M jak tylko podjechał pod blok mojej mamy (z którą 10 minut wcześniej rozmawiał mówiąc że zaraz przyjadą z Tuśką) i zobaczył że stoi auto mojej siostry to zadzwonił się upewnić i oświadczył mojej mamie że nie będzie szedł ze zdrowym dzieckiem do dziecka chorego:angry: co za bezmózgie istoty żeby dopuszczać do takich sytuacji:wściekła/y: no i obraza majestatu że się zawinął spowrotem do domu i nawet nie wszedł na górę:wściekła/y: ach brakuje mi już do nich słów:confused:

faktycznie brakuje slow:tak:
 
witam:-)
Mateusz dziś od rana lata bez pampka chciałam mu ubrac jak szliśmy do sklepu ale zapomniałam bo przyjechała teściowa na kawke i cały czas byłam pewna że mu ubrałam:sorry2:jak teściowa pojechała wybrałam się do sklepu i gdy wróciłam dopiero kapłam sie że Matuś jest bez pampersa a majteczki suche:-)
Teściowa była na targu i kupiła mi ogórki do zakiszenia więc już w garnku sie kiszą mnam mniam:tak:
 
reklama
Witam i ja:-) której mam dziękować za wstawiennictwo za nas;-) od ran świeci słonko i ani kropli deszczu:-) z wczorajszych prognoz nic się nie sprawdziło bo w nocy też już nie padało:no: chałupa wysprzątana obiadek ugotowny i drugie pranie się kręci w automacie bo kożystam do póki słonko świeci:tak:
 
Do góry