reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Atruviell, szczesciaro:)
My z poczatku wrzesnia juz nie mamy tych 3 tygodni i w kazdej chwili mozemy sie rozpakowac :) W ogole jak twoj synek teraz wyglada? Oczywiscie jesli chcesz go pokazac :) Bo na zdjeciu to jeszcze maluch a teraz to juz ponad 2 lata :)
jestem ciekawa kto nastepny pojdzie wiecie? Mysle ze zacznie sie okolo 20 sierpnia tak na powaznie :)

Ale mnie kurcze muli dzis..tylko sie boje isc polozyc, bo tak naprawde..to troszke mam przegibane noce i co..usne teraz a pozniej bede w internecie buszowac?

Wkurzylam sie na paczki, a raczej na firme ktora je przewozi. Zaplacilam ( z wielkimi problemami bo cos tam im nie dzialalo) , podalam adres( znow problemy sie pojawily, bo nimy im sie kod nie zgadzal) a w koncu kurcze mi napisali dzis ze nie moge zrealizowac...
Nie powiem ze mi to na reke, bo w paczce lozeczko dla mojego brzdaca jest.
ja moge urodzic lada dzien, a na dzien dzisiejszy wiem, ze paczka dopiero bedzie w nastepna srode.

w ogole zobaczcie co mi taki gnoj napisal..
Witam niestety nie mozemy wyslac tej paczki. Prosimy o podanie adresu lub danych banku: nazwy banku, sort code, acc no. Platnosc zostanie zrefundowana czekiem lub przelewem.

I nic wiecej..no kurcze...ani przepraszam, ani pocaluj mnie gdzies.
Napisalam im co mysle o takim dzialaniu. mam nadzieje ze kase w miare szybko oddadza.

Blimka, ja tez mialam ambitny plan pracowania jak dlugo sie da. W sumie wyszlo mi tylko do okolo 32 tyg ciazy. A co do bycia w innym kraju to chyba Cie rozumiem :)
W takich chwilach czlowiek dopiero zauwaza jak wazna jest najblizsza rodzina.



Nie denerwujcie sie ze tak duzo pisze. Wiecie ze zawsze tak mialam ;)
 
reklama
aha..i jeszcze Majandro :) nie martw sie.. ja tez siedze w domu i nic nie robie, podczas gdy ludzie wokol dobrze korzystaja ze slonca.

Wiesz juz jak bedziesz chciala nazwac malego? Musze sprawdzic w liscie :)
 
witam, z wieczorka
napisałyscie tyle ze długo czytałam i juz zapomniałam co która napisała, zreszta jak zwykle.
co do czopa to mi w pierwszej ciązy nieodszedł, pierwsze zaczeły wyciekac wody płodowe a póxnie pojawiły się skórcze i od rana do 7 dnia następnego pojawił się szymonek, jkaby nie moja miednica i jego waga to urodziłby się o 2 w nocy.

co do wizyty to torszkę nabrałam masy, cisnienie w normie hbs ok, dostałam skieorwanie na morfologie mocz i poziom białaka, szyjka wg szyfru ginki 1/0/0 a wg tego co usłyszałam i zrozumiałam to jest już prawie wygładzona, mieciutka i podczas badania lekarka wymacała częśc dzidzi chyba główkę troszke to było nieprzyjemne.
zwolnienie mam do 2 września czyli do terminu porodu i mam zamiar urodzic wczesniej i dzis skorzystamy z okazji jak nie ma szymonka.
aha, obrzeki lekkie to mam juz od kilku tygodni ale to co zobaczyłam jak wróciłam do domku po całym dniu to masakrakostki mi znikły, szkoda ze ginka tego nie widziała, kazała mi przyjsc 24 sierpnia albo wczesniej jkaby cos się działo.
co do wyskoku przez okno to raczej lekko spóściłam się z parapetu bo nikt nieprzechodził obok domu a nie mam telefonu do sąsiadki al edzisiaj pójde po numer, doszłam do wniosku ze moge juz urodzic i i tak jade na wizyte więc trudno za to B czekał pod domem na mnie 45 minut po po wizycie siedziałm u koleżanki nie miałam siły na niego krzyczec.
jak zadzwoniłam do szymokna (jest u babci) to sie pytał czy jestem w szpitalu i czy sie dobrze czuje szok 4 latek taki poważny czasem jest.
 
Bylam dzis na ktg i cisnieniu. Ktg ok, cisnienie jak na zlosc podwyzszone, 4 razy mi mierzono zanim sie okazalo,ze jest w normie.:szok:

Harsharani, lista na razie zniknela nam z watku,wiec pochwale sie,ze moj synek bedzie mial na imie Macius.:-)
 
Atruviell - możesz dołożyc drugie zdjęcie, ale to musi zostać. Taki królewiec :-)
Jako nie pierworódka, to dość prawdopodobne że się uwiniesz przed końcem chorobwego.
Tygrysku - no nie mow, bo sie podciagnelysmy ostanio i dosc czesto pada pytanie "a gdzie Tygrysek" i potem to Tygrysek nadrabia zaległości.
W szoku jestem, że można chodzić tak normalnie w ciązy a lekarz juz wyczuje dziecko w badaniu:szok: No i to, ze odpadniecie czopa to nie reguła.
Harsh - to moze wysłać pocztą polska?
Majandra - naprawdę świetnie rozumiem jak się musisz czuć bidulko, ale nie dołuj się. Zawsze można zajrzeć na forum i poprawić humorek.
Blimka - no to twardzielka jesteś, ja teraz to już sobie nie wyobrażam pracowania. A idziesz na urlop czy cos w rodzaju macierzynskiego? I tak się zapytam z grubej rury - Twój mą jest Polakiem? Dawno wyjechalas Polski?



Przyznam się Wam do czegoś, jutro z rańca jadę na weekend pod namiot, w nocy jest przeciez tak goraco że i tak sie przy oknie na oscierz i na golasa, wiec nie zmarzne, a w ciagu dnia to i tak sie będę wielorybić na materacu, a przynajmniej jakiś ludzi zobacze oprocz meza i tesciowej. A do niezłego szpitala w Kościerzynie jest 5 km.
 
Carioca, sprawdzalam..przesylka kosztowalaby...255 zlotych. Prawdziwie zachodnia cena ;)

Ale Ci zazdroszcze tego namiotu. To moje pierwsze lato bez bycia gdzies w ten sposob i czuje jak mi tego brakuje...
 
reklama
witajcie wieczorkiem,
ja byłam dziś na usg. Bobas juz się ustawił i leży bardzo nisko. Termin z miesiączki miałam na 13 września, z USG wyszedł 8 września ale lekarz powiedział, że wygląda na to, że w każdej chwili może się urodzić. Ucieszyłam się bardzo bo juz się niemoge doczekać ale chyba bardziej przestraszyłam bo nastawiłam sie na cesarkę a panicznie boję się naturalnego porodu.
Moja mama poprosiła mnie tylko żeby nie jutro bo są urodziny jej siostry (idziemy na imprezę) i nie w niedzielę bo są urodziny mojej chrześniaczki (kolejna imprza) a potem to juz mogę rodzić.
Na USG niewiele było widać. Omarek ustawił sie buźką w stronę kręgosłupa i tylko ucho nastawił. Wody płodowe w normie. Co do szyjki to nie mam pojęcia bo mi doktor jej nie bada. Nie wiem dlaczego. Jak do niego ide to mam amnezję i zawsze zapominam o co miałam pytać, więc nie zapytałam o to.

Carioca77 odważna jesteś. Ja to bym chyna z takiego materaca już nie wstała. Dzwig byłby potrzebny do podniesienia mnie :-D:-):-D:-)
 
Do góry