reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Ja @ przeszłam w tym m-cu bezobjawowo ( no wiecie jeden objaw był:sorry:;-)), dostałam w dzień przyjazdu z Tunezji, wieczorem. Ale sobie wyliczyłam:-D:-D:-D:-D:tak:
Wiedziałaś jak liczyć;-) :laugh2: Ja mam pierwszy raz od porodu bolesna miesiączkę -dzisiaj ból podbrzusza aż mnie zbudził ale na szczęście już teraz został tylko ból pleców.A i minie on też.

Podziękowała:)
 
reklama
Cześć dziewczyny dawno mnie nie było ale prawie 2 tygodnie byłam u rodziców/teściów bo W cały czas był w rozjazdach i często nie było go na noc
a mnie za bardzo nie uśmiechało się siedzieć samej z Zuzią w tym ogromnym domu
nie wiecie może że czy Carioca wie już co będzie miała ? bo nam prawdopodobnie kroi się kolejna córka ;-) ale brzucha jak nie miałam tak nie mam ...
strasznie nudzi mi się w domu ale do pracy już nie wrócę zwłaszcza po ostatnich sensacjach które przekazała mi koleżanka z pracy... ale strasznie mnie nosi od dawna mam pewne plany powiedzmy że zawodowe ale jestem strasznym tchórzem i pewnie skończy się na niczym
 
Cześć dziewczyny dawno mnie nie było ale prawie 2 tygodnie byłam u rodziców/teściów bo W cały czas był w rozjazdach i często nie było go na noc
strasznie nudzi mi się w domu ale do pracy już nie wrócę zwłaszcza po ostatnich sensacjach które przekazała mi koleżanka z pracy... ale strasznie mnie nosi od dawna mam pewne plany powiedzmy że zawodowe ale jestem strasznym tchórzem i pewnie skończy się na niczym
Wypoczywaj kobieto ile tylko dasz radę, należy Ci się:tak:
Co do planów zawodowych- jeżeli masz szansę spełnienia zawodowego warto podjąć ryzyko (i pogonić tchórza) ;-)
 
Cześć dziewczyny dawno mnie nie było ale prawie 2 tygodnie byłam u rodziców/teściów bo W cały czas był w rozjazdach i często nie było go na noc
a mnie za bardzo nie uśmiechało się siedzieć samej z Zuzią w tym ogromnym domu
nie wiecie może że czy Carioca wie już co będzie miała ? bo nam prawdopodobnie kroi się kolejna córka ;-) ale brzucha jak nie miałam tak nie mam ...
strasznie nudzi mi się w domu ale do pracy już nie wrócę zwłaszcza po ostatnich sensacjach które przekazała mi koleżanka z pracy... ale strasznie mnie nosi od dawna mam pewne plany powiedzmy że zawodowe ale jestem strasznym tchórzem i pewnie skończy się na niczym
a ja wczoraj wieczorem jak kładłam sie spac o Tobie myslałam:tak::sorry:

Zdradź co to za plany:rofl2: Jeśli tchórzysz to my tutaj Cie podbudujemy i dodamy odwagi:tak::tak::tak::tak:

Grtuluję drugiej córkeczki w brzuszku:tak: U nie ciąże obydwie było dopiero widać w 5 m-cu:sorry::tak:
 
ja właśnie jakoś teraz zaczynam piąty miesiąc i ani śladu brzucha :sorry:
więc nie ma się czym pochwalić
co do planów to napiszę ale raczej na zamkniętym chociaż to nie nowa sprawa ale tak jak napisałam jakoś odwagi mi brak i nie ukrywam że wsparcia bo na W średnio mogę liczyć w tej kwestii
 
Cześć dziewczyny dawno mnie nie było ale prawie 2 tygodnie byłam u rodziców/teściów bo W cały czas był w rozjazdach i często nie było go na noc
a mnie za bardzo nie uśmiechało się siedzieć samej z Zuzią w tym ogromnym domu
nie wiecie może że czy Carioca wie już co będzie miała ? bo nam prawdopodobnie kroi się kolejna córka ;-) ale brzucha jak nie miałam tak nie mam ...
strasznie nudzi mi się w domu ale do pracy już nie wrócę zwłaszcza po ostatnich sensacjach które przekazała mi koleżanka z pracy... ale strasznie mnie nosi od dawna mam pewne plany powiedzmy że zawodowe ale jestem strasznym tchórzem i pewnie skończy się na niczym
Witam po przerwie :-) jak się czujesz?? :happy: a jakie to plany zawodowe?? jakaś tajemnica, czy mozesz je ujawnić??
 
Justyna,mój mąż pracuje w fabryce na trzy zmiany, często ma nocki bo lubi :sorry:
no wiesz:szok:

ja osobiście wolę bardziej tradycyjne. Ale na okno balkonowe krótka+długa napewno wygląda fajnie

nie próbowałam, ale na pewn będą piekne. Wstyd się przyznać, ale od 1,5 roku żadnych zdjęć nie mam wywołanych, wszystko w kompie. Oj muszę się wziąc za to etapami, bo jakbym wszystkie na raz chciała to J pensji zabraknie:sorry:
ja kiedyś próbowałam wywołać w Rosmanie,ale nie wyszło,bo coś tam z rozdzielczością nie tak. Ja mam taki osobny folder ze zdjęciami do wywołania i jak na razie tylko do niego dodaję:zawstydzona/y:
Luandzia to W będzie miał przegibane w domu, 3 siadary:-D
 
reklama

Takie firanki są ładne też mi się podobają ale ten wzór co pokazałaś to nie bardzo mi się podoba:sorry:

nie próbowałam, ale na pewn będą piekne. Wstyd się przyznać, ale od 1,5 roku żadnych zdjęć nie mam wywołanych, wszystko w kompie. Oj muszę się wziąc za to etapami, bo jakbym wszystkie na raz chciała to J pensji zabraknie:sorry:

:tak::tak::tak::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Luandzia
jak brzucha nie widać to dobrze będzie mniej do zgubienia później;-) to Twój maż szczęściarz 3 babki w domu:-):-):-)
 
Do góry