reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Agulka z tym smokiem to swoją drogą nieźle wymyśliłaś :-D może o nim po jakimś czasi zapomni:tak:
mam taką nadzieję, a trzymać w rączce to sobie może, byle nie w buzi, a nie da rady bo za krótki:sorry::sorry::sorry:

Kapusniak zrobiony, posprzątane, wyprane ( ale jeszcze nie powieszone - nie chce mi się ) Maja koloruje, mały śpi a ja kawke zaparzam, która się dołańcza, bo chyba przeważnie szystkie dzieciaki o tej porze zasypiają
 
Witam się i ja.
Mam mega wielkiego lenia, dostałam @ i każda kosć mnie boli- dzisiaj nie dosć, ze prawie nic nie zrobiłam w pracy to jeszcze sie urwałam wcześniej bo nikogo z szefostwa nie było:-pMyslałam, że zajdę do nowo otwartego lumpka ale jak zobaczyłam kolejkę przed sklepem to mi się szczerze odechciało.:szok:

U nas Młody chodzi spać pomiędzy 19:30a 20:30 a wstaje przeważnie około 7, za wyjątkiem dwóch ostatnich dni- 5 rano:szok:. Ale jutro mam nadzieje, że pośpi dłużej bo sobota i ja chcę odespać- w niedziele nie wiem o której pójdę spać:eek:- będę na wyborach;-)

Poza tym Agulka czy Ty nie przeniosłaś siew lubuskie- pogoda jest totalnie skaszaniona- nawet na chwile nie ma co wyjść bo pogoda zmienną jest no i okrutne zimno panuje.

Kurczę myślałam, że M zjedzie na weekend do domu a tu nici- dość , ze jego nie będzie to jeszcze pogoda nie sprzyjająca spacerom = weekend w męczarniach.:wściekła/y:
A tak ogólnie to pije trzecią kawkę i z miłą chęcia położyłabym się spać ale szkoda mi czasu.
 
Agulka mam jeszcze pytanie co do tego programu. Powiedz mi czy próbowałaś może dać taki obrazek ze zdjęciami do wywołania?? na pewno super by to wyglądało, tylko kurcze nie wiem czy to tak da rade
 
Agulka mam jeszcze pytanie co do tego programu. Powiedz mi czy próbowałaś może dać taki obrazek ze zdjęciami do wywołania?? na pewno super by to wyglądało, tylko kurcze nie wiem czy to tak da rade
nie próbowałam, ale na pewn będą piekne. Wstyd się przyznać, ale od 1,5 roku żadnych zdjęć nie mam wywołanych, wszystko w kompie. Oj muszę się wziąc za to etapami, bo jakbym wszystkie na raz chciała to J pensji zabraknie:sorry:

Ja @ przeszłam w tym m-cu bezobjawowo ( no wiecie jeden objaw był:sorry:;-)), dostałam w dzień przyjazdu z Tunezji, wieczorem. Ale sobie wyliczyłam:-D:-D:-D:-D:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry