reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Witam sie :-)
Jakos ostatnio przez ten brak spania w ciągu dnia nie mam weny do pisania:no:
Dziś mnie czeka mycie okien i wieszanie nowych firanek:-) więc zmykam, jak się wyrobię to wrócę :tak: życzę miłego dnia
 
Witam sie :-)
Jakos ostatnio przez ten brak spania w ciągu dnia nie mam weny do pisania:no:
Dziś mnie czeka mycie okien i wieszanie nowych firanek:-) więc zmykam, jak się wyrobię to wrócę :tak: życzę miłego dnia

koniecznie musisz wkleić zdjęcie nowych firanek:-D
ja właśnie szukam jakiś dla siebie na allegro i zastanawiam się nad "makaronem"


witam sie z rana dzis znów do pracy i ponownie leń gigant :baffled:
 
Witam się i ja:-) pogoda do bani i jeszcze łeb mi pęka:crazy: a tzreba iść na zakupy po coś na obiadek:tak: mam nadzieję że wypije kawkę i przejdzie:sorry: miłego dnia BB-ony:-)
 
Dzieńdoberek :-)

Asiek - nie jestem przekonana do tych ekranów, obawiam się że w rzeczywistości będą gorzej wyglądać bo brzegi będą się falować.
 
Padł rekord, już skończyłam :tak::szok: ale Wiki mi tak dzielnie pomagała, że mama o mało z drabinki nie spadła:tak::nerd:
Asiek ja myślę że Carioca ma rację, też nie jestem przekonana co do tych "ekranów". ale nie wiem, bo nie mam niestety. fajnie to wygląda, nie powiem. z zewnatrz ale wewnatrz to nie wiem:rofl2: może jeśli się je poprasuje to będą fajne, bo te nowoczesne firanki trza niestety prasować:baffled:
 
Monia byłaś u mojej cioci w snacku??:-) szkoda że nie wcześniej bo byłam dziś w odwiedzinach z małą u mamy chrzestnej Wiki, a ona jest córką mojej cioci :rofl2: ale to napisałam heheh. i byłam tam właśnie i tak tam pachniało, że szok:szok: ale silna wola się odezwała i powiedziała :"NIE" :-p:rofl2::no:
a jeszcze wieczorem potem takiego smaka mi narobiłyście że myślałam że mi się zachce :-p:rofl2::laugh2:
 
Witam i ja.

Pogada wygląda tak: słońce, wiatr, deszcz, słońce , ulewa...... itd, itp.....

W końcu mały po 20 min męczarni usnał bez smoka, tego obciętego nie pozwolił wyrzucicć ( tzn sam wyrzucił ale zaraz zabrał z powrotem) i trzyma go przy sobie......
Około 5 nad ranem obudził się , dałam mu trochę wody i na śpioku nowego dyducha, pocmokał minutke i mu zabrałam a rano jak się obudził ( dziś o 7) to przy nim leżał obcięty....... tylko lamentował : didi be,....:sorry:

Maja dzis w domciu, bo żal mi było ją o 6 budzić, J musiał wcześniej do roboty jechać......

Asiek firanki ładne , ale myslę jak dziewczyny......
 
reklama
dzięki dziewczyny też mam mieszane uczucia z tymi firankami niby mi sie pobodaja ale nie do końca wiem jak się sprawdzą. no to szukam dalej:-)
 
Do góry