reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Ta wiedziałam że ja przyjdę a wszystkie pouciekają:-p o dziwo moje dziecko już spało jak przyjechałam:-) ale pies nie:wściekła/y: i obowiązek wzywał przymusowy spacerek ale dobrze robi przed spaniem:tak: no i musiałam jeszcze wysłuchać żalów M bo mu sie dziś moja siostra z mamą i małym na głowę popołudniu zwaliła:baffled: i miał ich dość mói że czuły się totalnie jak u siebie no i najbardziej się zdenerwował że rządziły w kuchni nie pytając go o nic w efekcie szafka ze smakołykami opróżniona:wściekła/y: i żeby to chociaż dzieci zjadły to niech już będzie ale to one :wściekła/y: swoją drogą to z M taka dupa wołowa że się nie odezwał:wściekła/y: ale nie chcę mu dokładać do pieca to komentując:no: bo i tak biedak dziś wymęczony

Nie wiem, co lepsze, bo Maciuś chodzi spać ok. 19:30, ale wstaje 5/6.:sorry::-:)eek:

Ja to chyba wolę opcję u mnie:baffled: w sumie jak jest ciepełko to nawet cieszyłam się że młoda tak późno chodzi spać bo i na grilu u znajomych można było posiedzieć i na piwku pod parasolką również;-) a młoda jak się wyszaleła na dworze do późna to potrafiła pospać do 9:tak: nie wiem jak bym przeżyła gdyby znów zaczęła wstawać koło 6:eek:
 
widzę że nikt nie mial ochoty na hot-doga :eek::baffled:więc zjadlam sama pychotka:tak:wiem że pora nie ten tego ale co se będę żalowac raz się żyje:-p:-D
 
Monia ja bym zjadła:tak: ale jednak o tej porze podziękuję mimo wszystko:zawstydzona/y: za to mam browarki:-D która chętna? A tak na poważnie to już mnie M goni bo mu się pliki nie ściągają:wściekła/y: jakbym wiedziała że tak będzie to w życiu bym nie podpisała tej umowy z dialogiem tylko męczyła się dalej z tym mulącym osiedlowym łączem:-p
 
Monia ja bym zjadła:tak: ale jednak o tej porze podziękuję mimo wszystko:zawstydzona/y: za to mam browarki:-D która chętna? A tak na poważnie to już mnie M goni bo mu się pliki nie ściągają:wściekła/y: jakbym wiedziała że tak będzie to w życiu bym nie podpisała tej umowy z dialogiem tylko męczyła się dalej z tym mulącym osiedlowym łączem:-p
ja podziękuję już mi D proponowal ale jakoś nie mam dzis ochoty na piwko:no:
 
a co ja tutaj robię?!:-D;-)

Ja piwko już wypiłam szkoda tylko że P w pracy... Jakoś mam po piwie zawsze wenę :-D

Oskarek śpi podobnie jak u Agulki - od 19.30-20 do 6-6.30. Chociaż... dzisiaj do 7.20:szok: a ja i tak nie umiałam się zwlec z łóżka.

Dobranoc laseczki zmykam
 
reklama
Do góry